Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Długi weekend
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.06.2024 21:50



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Długi weekend 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.11.2008 23:20
Posty: 155
Miejscowość: Radom
Quad: Yamaha G660
PostWysłany: 03.05.2009 21:54 
Długi weekend
Panowie jak macie w co się ubrać to się ubierać nawet jesli do przejechania kilkaset metrów Macie tu kopie listu do @matyga1111 :::: Znajomy przejechal Wisle promem i mialem do odebrac i pilotowac do mojej chatki. Pomyslalem, ze do promu rzut beretem wiec po co się będę przebieral. Kask wzialem z racji gogli i robali. Okazalo się, ze z audica jest przy dolnym promie wiec wzdluz Wisly zapintalam do niego. W jednym miejscu droga jest badzo waska i zniszczona przez bobry ale jechalem wczoraj i się dalo. Dzis może za szybko chcialem. W pewnym momencie widze, ze już rolka się zaczyna wiec uskoczylem walac glowa (w kasku) nie wiem w co. Gad mnie zdazyl jeszcze w ostatniej chwili przygrzmocic w zdrowa noge bez Haixów. Opatrznosc ( jak zwykle)podeslala mi tym razem 4 aniolow strozow. Chlopcy 18-20 lat pomogli mi postawic quada na kola. Bez ich asekuracji na 100% bym wodowal bo i z nimi omal to się stalo. Straty: rana reki, siniak podudzia, wygiety przedni bagaznik. Bagaznik już wyprostowalem. Odkrecilem i przejechalem po nim Land Roverem. Jest jak nowy ;) To taka przygoda na koniec weekendu.::::

_________________
MUD MAD MED


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.09.2008 01:37
Posty: 379
Miejscowość: Zwoleń(Polska) /Soham(Anglia)
Quad: syn suza z amorami,ja too short, blue arrow
PostWysłany: 03.05.2009 21:56 
Re: Długi weekend
A tu macie odpowiedz :^^D: Trzymaj nowe buciki w torebce foliowej co by kurz na nich nie siadl , a na nogach ..... bandarze bedziesz nosil :okok: :okok: :okok:

A koledzy jak weekend spedzili? milo jak autor tematu?
Pozdro

_________________
zachorowałem na quada (i syna zarażam)

http://www.youtube.com/user/matyg1111

http://picasaweb.google.pl/matyg1111


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.