Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z kaskiem SHOEI
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 18:28



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z kaskiem SHOEI 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28.07.2010 22:04
Posty: 1
PostWysłany: 12.03.2011 23:23 
Problem z kaskiem SHOEI
Panowie,
mam kask SHoei METAL MULISHA 2 XL, do tego gogle Scott TURBOFLOW Enduro. Problem polega na tym że założone gogle naciskają mi na nos, do tego stopnia, że nie mogę przez nos oddychać. :!: Próbowałem innych gogli scotta, problem ten sam. Myślę że chociaż nie jestem szczupły, waga 105kg przy 180cm to aż tak zdeformowany nie jestem. Miałem przedtem Foxa V3 i tam te gogle pasowały perfekt. Co mam zrobić, nie chce mi się wierzyć że Shoei robi kaski do których nie ma pasujących gogli. Ponad to dałem przymierzyć te gogle z kaskiem koledze z pracy - mówi że u niego też zatyka nos. Miał może ktoś już też taki problem? Miałem ten kask do teraz może 4 razy założony i nie chciał bym go sprzedawać, bo nie był tani a na pewno na tym dużo stracę.... no i podoba mi się...
Dzięki z góry za ewentualne podpowiedzi


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2007 08:02
Posty: 277
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Quad: LTR 450
PostWysłany: 13.03.2011 06:51 
Re: Problem z kaskiem SHOEI
sproboj przymierzyc inne gogle - marke

np. Kenny robi fajnie i wielkosciowo nie za duze google


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.