Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wwa- i najbardziej wypasiony sklep z wyposażeniem jeźdżca
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 04:54



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Wwa- i najbardziej wypasiony sklep z wyposażeniem jeźdżca 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.11.2006 15:41
Posty: 24
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: kiedyś była Grizzly 660
PostWysłany: 17.01.2007 13:30 
Wwa- i najbardziej wypasiony sklep z wyposażeniem jeźdżca
Gdzie w Warszawie sklep z wyposażeniem jeźdżca, coby dobrze wszystko dobrać i nie było za małe lub za duże jak z allegro:)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.09.2005 16:15
Posty: 1441
Miejscowość: okolice W-wy
Quad: G00fi
PostWysłany: 17.01.2007 14:25 
Bardzo prowokacyjne pytanie 8) - każda odpowiedź może być potraktowana jako reklama :?

_________________
Jeździć każdy może, ale nie każdy powinien...


 
Profil

Rejestracja: 08.11.2006 15:41
Posty: 24
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: kiedyś była Grizzly 660
PostWysłany: 17.01.2007 14:35 
Liczyłem na informacje wysłane na PW.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 05.05.2005 16:27
Posty: 48
Quad: Raptor 660
PostWysłany: 17.01.2007 15:24 
Obawiam się, ze nie ma takiego :płacz: Swego czasu latalem po calej Wa-wie z wywieszonym jezorem kompletujac stroj. A i tak najczesciej okazywalo się, ze w" tym kolorze to nie mamy", albo "sprowadzimy panu za 2 miesiace". Wydaje mi się, ze warto przymierzac ciuszki w sklepie, a kupowac na internetowych aukcjach polskich badz zagranicznych tak zeby wstrzelic się w rozmiar.

Poza tym w stacjonarnych sklepach potwornie przycinaja na cenie - przykladowo kupilem spodnie scotta w Lomiankach, a dzien pozniej takie same zobaczylem na allegro za 200 pln taniej. I jak tu się nie wkur...c???

A konkretnie: w Lomiankach przy serwisie bmw masz sklep z crossowymi ubrankami Scotta, w salonie Suzuki na Prymasa tysiaclecia kaski kurtki itd, obok takze przy Prymasa 76H masz duzy wybor naprawde fajnych bucikow Sidi (Rapid nazywa się firma)

pozdrawiam

prz


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 17.01.2007 15:30 
Drodzy przyjaciele przez chwilę na rynku było dobrze teraz podupadł, co nie zmienia faktu, że np. w Berlinie jest o niebo lepiej. Jest nieźle, ale też nie ma wszystkiego. Poza sezonem sklepy nie mają towaru, bo ten rodzaj sportu jest traktowany jako sezonowy.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 17.01.2007 15:40 
Potwierdzam to co napisał Shelton.
Aktualnie próbuję skompletować strój na moto.
Nigdzie nie ma pełnych rozmiarówek. Trzeba przymierzać podobne modele i zamawiać.
Kupowanie poza sezonem ma też swoje plusy.
W zeszłym tygodniu kupiłem np. kurtkę Modeki 40% taniej niż w sezonie. A kupowałem w HondaPlaza (ul. Malownicza na Okęciu). Ale już spodnie będę musiał zamówić i kupić je w normalnej cenie... :(
Upatrzone wcześniej rękawice trafiłem w zadziwiająco niskiej cenie na aukcji. Czekam na dostawę.
Buty - również z internetu.

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.02.2006 13:33
Posty: 38
Miejscowość: ze środka
Quad: PoPo 700
PostWysłany: 17.01.2007 17:46 
Shelton, podaj jakieś namiary na sklepy w Berlinie, bo właśnie za tydzień się tam wybieram a mam w planie kupno kurtki i spodni.

_________________
Pozdrawiam

Jacek


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 17.01.2007 18:01 
Całe Berlinerstrasse to seria sklepów nie to co u nas rozsiew po całym mieście. Sprawdź sobie w necie sklepy typu: Hein Gericke, Louis, KTM etc. jest tego trochę. Wybierz stronę producenta produktu który cię interesuje i z listy dealerów wybierz Berlin.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2005 15:05
Posty: 169
Miejscowość: pod wawa (KCN)
Quad: miski male dwa
PostWysłany: 20.01.2007 15:35 
Jesli chodzi o sam stroj do moto i atv to polecam firme Retbike. Fajne wzornictwo, dobre materialy i najwazniejsze!!! made in POLAND!!! Akurat sklep firmowy maja pod wawa, i tam można dobrac wszelkie rozmiary.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.05.2007 19:45
Posty: 57
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 16.05.2007 09:52 
sXat napisał(a):
Jesli chodzi o sam stroj do moto i atv to polecam firme Retbike. Fajne wzornictwo, dobre materialy i najwazniejsze!!! made in POLAND!!! Akurat sklep firmowy maja pod wawa, i tam można dobrac wszelkie rozmiary.


Możesz podać dokładniejsze namiary?

Będę musiała skompletować strój a chciałabym najpierw poprzymierzać. Znajdę tam wszystko, czy powinnam latać po różnych sklepach?

_________________
Wandering witch

http://atvpolska.posadzdrzewo.pl/


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.