Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zrób to sam!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 21:58



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Zrób to sam!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.01.2006 20:23
Posty: 26
Miejscowość: Tczew
Quad: Yamaha banshee
PostWysłany: 10.01.2006 22:37 
Zrób to sam!!
Zawsze kiedy znajduję strony o naszej ulubionej tematyce :D szukam jakis artykułów na temat" Zrób to sam". Porady np. : jak odnowić plastiki; jak założyć instalację elektryczną do golasa przed rejestr.; a może jak zmodyfikować swój air box dla lepszego przepływu powietrza, jak i gdzie wzmocnić ramę..... I bardzo tego niewiele :( Wszyscy tylko sprzedają gotowe towarki drogie towarki) a niektóre rzeczy naprawdę można zrobic samemu czy przy pomocy zręcznego tokarza, spawacza ... za niewielką kasę!! :D
Ja obecnie samemu robię grafikę na moje banshee. Jak skończę i wyjdzie dobrze to wrzucę to gdzies na net z opisem co i jak może się komus przyda? :lol:
Dajcie znać czy też coś robicie? To możde być całkiem przydatny Temat :D
Ps. Mam zamiar wymienić w moim banshee filtr powietrza na nowy. Może jakieś propozycje??? :D


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 10.01.2006 22:49 
Obawiam się , że ten temat nie jest dobrym pomysłem. jeżeli piszemy o czymś konkretnym , na przykład zrobionym samemu, to najlepiej w osobnym temacie, tak, żeby każdy mógł to znaleźć kiedyś w przyszłości. Jeżeli napstrzymy tutaj o wszystkim będzie to bez sensu. Temat jest zbyt ogólny, a założenie na tym forum jest takie , że nie tylko sobie piszemy, piszemy też dla tych którzy kiedyś się tu pojawią.

Maseł, proszę żebyś nie pogrubiał czcionki, wszystko widzimy i bez tego, a pogrubiona jest do na przykład tego, zebyś mógł zobaczyć jakie błędy ortograficzne zrobiłeś i ile moderatorzy musieli pracy włożyć w poprawianie Ciebie :uśmiech:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.01.2006 20:23
Posty: 26
Miejscowość: Tczew
Quad: Yamaha banshee
PostWysłany: 10.01.2006 23:09 
To miło że ktoś mnie poprawia :D
Następne wpisy będą już niepogrubione.
Błędy będą mniej widoczne :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 10.01.2006 23:13 
Poprawia i daje punkt ujemny :uśmiech: , no , będzie dawał :uśmiech:
A potem ostrzeżenie :uśmiech:
A pięc ostrzeżeń to ban :uśmiech:
Fajowo , nieee ?


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.