Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Tuning przekładni PVT np Scramblera.Jaka różnica?Ma to ktoś?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 17:01



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Tuning przekładni PVT np Scramblera.Jaka różnica?Ma to ktoś? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2009 18:18
Posty: 53
Miejscowość: Busko-Zdrój
Quad: Yamaha Grizzly 700 EPS
PostWysłany: 25.09.2009 18:48 
Tuning przekładni PVT np Scramblera.Jaka różnica?Ma to ktoś?
Tuning przekładni PVT np Scramblera.Jaka różnica?Ma to ktoś?

-- dodano 25.09.2009 19:48 --

Odpowiem sobie niestety sam. Zaryzykowałem i kupiłem.Przyszło mi ze Stanów do Polarisa Scramblera 500 HO firmy EPI przeznaczone do standardowych kół.Dwie sprężyny,trzy ciężarki(ciężarki mogli sobie darować bo orginalne są identyczne przynajmniej przy opcji tzw SPORT UTILITY, którą ja wybrałem),instrukcja montażu i puszka taka z trzema wielkimi zębami :lol: + w opcji ściągacz do wariatora(raczej warto zapłacić te 33 $ bo cięzko będzie ściągnąc wariator) i sportowy pasek(około 500 zł sam pasek wyszedł).Koszt wszystkiego około 1600zł.Wrazenia z jazdy to odczuwalnie lepsze przyśpieszenie.Quad startuje z wyższych obrotów.Podczas cofania muszę jednak za każdym razem wciskać żółty przycisk(override czy cus takiego).Prędkość maksymalna oczywiście niezmieniona.Pasek napędowy jakis Japoński z wyglądu wysokiej jakości w porównaniu do paska firmy Carlisle.Po wymianie na ten kit tuningowy pasek ma mieć mniejszy poślizg, a co za tym idzie większą żywotnośc.Podsumowując to nie żałuję zakupu efekty są na plus.Koszt byłby dużo niższy gdyby nie cło, podatek no i przesyłka.


 
Profil Gadu-Gadu
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 25.09.2009 20:05 
Re: Tuning przekładni PVT np Scramblera.Jaka różnica?Ma to ktoś?
lacoste80 napisał(a):
Koszt byłby dużo niższy gdyby nie cło, podatek no i przesyłka.


O takie rzeczy to trzeba pisać do urzędu celnego - a mówiąc ściślej na to nic nie poradzisz.


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.