Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przerywa w maxymalnych obrotach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:03



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Przerywa w maxymalnych obrotach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.03.2008 23:21
Posty: 153
Miejscowość: wlkp
Quad: TRX 450R 2005
PostWysłany: 21.09.2009 20:53 
Przerywa w maxymalnych obrotach
Jak w temacie, Po założeniu sportowego wydechu, zmianie dysz załączonych w zestawie 118 na 172, i zmianie pozycji iglicy - na manualu od wydechu pokazana jest iglica z 7 pozycjami i ustawienie na 5 a w moim gadzie jest 5 pozycji i ustawiłem na 4 (niby to samo?!?) Odpalenie i jazda i wielka dupa, szybko zwaliłem dekiel air boxu i już było ok, ale jednak ten max przerywa prace nie na cynglu do końca tylko troszeczkę szybciej (wyczuwalne głównie na 5 biegu) . Wina tej iglicy? Nie jestem za otwieraniem air boxu bo tam gdzie latam jest wielka kurzawa, tylko dyno jet ratuje sytuacje? czy patrzeć z ta iglica na 5 lub 3?? różnica w pracy silnika bardzo wyczuwalna, moc ok- wydech slip on two brothers m7

-- dodano 21.09.2009 20:53 --

``` doczytałem o tej siateczce, czy nie zrobić górnej pokrywki w całości z tego (viewtopic.php?f=87&t=20436&hilit=przer%C3%B3bka+powietrza )
Dodam żer filtr mam Uni duży gąbkowy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.07.2008 11:28
Posty: 775
Miejscowość: Białobrzegi
Quad: TRX 400EX
PostWysłany: 21.09.2009 21:18 
Re: Przerywa w maxymalnych obrotach
A propo siateczki to mozesz tak zrobić. Ja kupiłem prefiltr k&n, cena spora ale za to starczy na 3 pokrywki. Efekt niezły, syf nie leci a powietrze puszcza. Przy dużym zapyleniu trochę się filtr brudzi ale tregedii nie ma.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.