Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Tłok wysokiej kompresji Grizzly poszukiwany
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 04:21



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Tłok wysokiej kompresji Grizzly poszukiwany 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 28.03.2006 20:57 
Tłok wysokiej kompresji Grizzly poszukiwany
Drodzy forumowicze ,moja sobotnia wyprawa zakończyła się nieprzyjemnym incydentem, rurką odpowietrzającą silnik która wpada do komory filtra powietrza zaczął dostawać się olej :szok: . Wydawało mi się że jest to skutkiem delikatnej gleby zakończonej leżeniem na boku. Niestety po oczyszczeniu komory i filtra dalej to samo, olej radośnie tryskał. Co się okazało po demontażu silnika...tłok był popękał. Niestety jest to nietypowy tuningowy tłok firmy Wossner rozmiar 102 kompresja 11,5, którego za diabła znaleźć nie mogę. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do forumowiczów- szukam jakiegokolwiek tłoka do Grizzly 660 o rozmiarze 102 bo czas oczekiwania na taki sam wynosi realnie około 1 mies. :( proszę o namiary najlepiej na kogoś kto takie cudo ma na stanie. Gorące pozdrowienia z Nysy zasyła Kain


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 28.03.2006 21:33 
Oj - przykra sprawa. No to miesiąc z główki nie pojeździmy :? czy jednak odpalasz v-forca
Jutro podzwonię do kumpli jak coś będą mieli to wyśle SMS z tel.
Chyba ,że jakiś miłosierny forumowicz zaoferuje się pierwszy.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 29.03.2006 08:53 
Dam radę V forcem 8) nie raz dzięki sercu i wysiłkowi udało mi się przejechać tam gdzie koledzy na 4x4 mieli kłopoty :D Tak że jazda aktualna.


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.