Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Malowanie silnika co i jak??
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 14:56



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Malowanie silnika co i jak?? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2009 22:10
Posty: 88
Miejscowość: Kaszuby
Quad: Bashan 200 & Minitraper 110
PostWysłany: 30.01.2010 22:47 
Malowanie silnika co i jak??
Witam wszystkich w związku z tym ze jest zima i na quadzie nie jeżdze za często postanowiłem wyjąć silnik z ramy i go pomalować ale chciał bym zrobić to profesjonalnie a nie znam się na tym za dobrze. czy taka farba będzie dobra? - http://www.allegro.pl/item902982719_mot ... t_400.html

bo taki właśnie kolor mnie interesuje ale chciał bym aby silnik się błyszczał a nie żeby po pomalowaniu farba stała się matowa jak to zwykle bywa, muszę kupić jakiś połysk lub lakier bezbarwny?? przed malowaniem zedrzeć stary lakier z silnika?? dawać jakiś podkład przed malowaniem?? czy po malowaniu dawać coś jeszcze żeby lakier miał połysk?? czekam na opinie i instrukcję krok po kroku wszystko na przykładzie tego lakieru który podałem pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 01.02.2010 20:07 
Re: Malowanie silnika co i jak??
Lepiej sobie daj spokój, jak będziesz musiał kiedyś wymieniać cylinder to wszystko będzie w kolorze a tłok będzie srebrny ?

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.