Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - przekładanie licznika, części z simsona do quada
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 05:12



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
przekładanie licznika, części z simsona do quada 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22.01.2010 13:44
Posty: 27
Quad: Diablo 150cc
PostWysłany: 31.05.2010 17:53 
przekładanie licznika, części z simsona do quada
Witam.
Posiadam quada 150cc (http://moto.allegro.pl/item1022342033_d ... stawa.html<---- dokładnie taki sam jeśli chodzi o części tylko mniejsza pojemność silnika o 50)
Posiadam także Simsona4(bez silnika) i chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy... mianowicie:

1: czy istnieje możliwość przełożenia prędkościomierza z Simsona do quada?? jeśli jest taka możliwość to prosił bym o małą instrukcję jak to zrobić.

2. Czy istnieje możliwość przeniesienia amortyzatorów do quada aby była lepsza wygoda jazdy(nie chodzi mi o wymianę, tylko o dołożenie przykładowo na tył quada jeszcze z1 lub 2 amortyzatorów)... w tylnej części quada mam 1 amortyzator lecz niekiedy słabo mi odbija....
(jeśli była by taka możliwość to prosił bym o jakieś chociaż minimalne wytłumaczenie jak to zrobić)

Jeśli ktoś wie co jeszcze można by przenieść z simsona4 do mojej malutkiej bestii^^ to pisać śmiało :D

Wiem, że pytanie mogą być troszkę głupie lecz nie chce nic ruszać póki nie usłyszę jakiejś porady na ten temat...

-- dodano 31.05.2010 17:53 --

Witam, że nikt w tym temacie nie jest w stanie pomóc :zalamka:

Chciałbym chociaż wiedzieć czy można wmontować do guada 150cc licznik od simsona4 ??
Jest to dla mnie o tyle ważne, że jak na razie nie posiadam licznika w quadzie a prędkościomierz z simsona bardzo mi się podoba .Niestety nie przepadam za cyfrowymi....
za pomoc tutaj lub na pw byłbym bardzo wdzięczny :oczy:


 
Profil

Rejestracja: 07.05.2011 12:54
Posty: 28
Miejscowość: Gostynin
Quad: ATV 110cc MdChina| ROMET Router Bassa 50
PostWysłany: 08.05.2011 13:31 
Re: przekładanie licznika, części z simsona do quada
Ja się dołączam do pytania 1. Tylko od komarka dziadka :wizi:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.01.2011 15:52
Posty: 80
Quad: Eagle Lyda 203-3
PostWysłany: 10.05.2011 20:16 
Re: przekładanie licznika, części z simsona do quada
AD.1 Zapomnij o tym. Simsonie licznik działa na linkę którą napędza taki plastikowy wałek który jest fabrycznie wmontowany w obudowe silnika i nijak tego nie zamontujesz
AD.2 Podkręć nakrętki na sprężynie amortyzatora, im sztywniejsze tym twardsze zawieszenie.n Potrzebny klucz do amortyzatorów albo długi śrubokręt.

_________________
Pozdrawiam !


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.