Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Opłacalnosc tuningu
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 19:55



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Opłacalnosc tuningu 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.04.2006 01:06
Posty: 29
Quad: w trakcie zmiany/zagubiony w akcji:)
PostWysłany: 27.06.2006 11:33 
Opłacalnosc tuningu
Witam
Mam takie pytanie,czy opłaca się inwestowac w tuning zawieszenia w Raptorze 660,mam mozliowsc kupienia kompletnego przodu czyli,armsów long travel + amorki Elka długie wszsytko nowe za 5500 zł?
Tak zastanawiam się nad tym gdyz analizowałem kwestie fnansowe i wyszło mi,ze jesli sprzedałbym swojego Rapiego za 16 tys zł i dołozył 5 tys zł = 21000 czyli podstawowa yzf 450,a gdzie jeszcze do niej tuning?
proszę wypowiedzcie się co o tym myślicie?
Dziekuje i pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2004 16:22
Posty: 463
PostWysłany: 27.06.2006 17:39 
moim zdaniem lepiej sprzedac i kupić jakas 450...
craptor jest już stary, i chociaz to poczciwa maszyna to sadze ze z seryjnym "sercem" i tuningowym przodem o ktorym piszesz nie da rady seryjnej 450 :oczy:
patrzac na motocykle crossowe mozemy zauwazyc ze już od +/- 2002 roku kroluja 450 ktore do dzisiaj nie ewoluowaly jakos wyjatkowo, wiec taka 450 w quadzie powinna starczyc na dluzszy czas i może poczekac na tuning...
moje 2 grosze :oczy:

_________________
so, let me get this straight , your atv has 450 ccm, whereas my bottle of Moutain Dew has 2.0 liters? ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 10.08.2005 23:43
Posty: 6
Quad: Yamaha Raptor 660r
PostWysłany: 04.07.2006 11:21 
zależy co chesz robić, sam mam rapiego i też miałem podobny problem co Ty, bardzo długo orientowałem się co będzie lepsze i wkońcu postanowiłem zamówić YFZ 450 z częściami, tyle że ja chcę startować w zawodach jeśli Ty też to radzę ci zrobić tqak samo, bo teraz wiem, że raptorem chociażby był stuningowany na maksa nie masz szans w zawodach.

_________________
codzienny trening po pare godzin czyni cuda, mam fajną miejscówkę i idzie mi coraz lepiej


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.