Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - podwyżka kierownicy,końcówka,dystanse,podwyższenie amortyzat
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 16:44



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
podwyżka kierownicy,końcówka,dystanse,podwyższenie amortyzat 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2012 10:25
Posty: 68
Quad: Yamaha Blaster YFS 200
PostWysłany: 07.01.2013 21:59 
podwyżka kierownicy,końcówka,dystanse,podwyższenie amortyzat
Nie zajmę Wam długo czasu kończę tuning quada ale ciągle coś brakuje więc nie owijam w bawełnę i zaczynam

1. Mam poszerzoną oś blaster jest szeroki ale chcę jeszcze go trochę poszerzyć, potrzebuje odkupić używanych dystansów bodajże 4/100 tak mi się wydaje wie ktoś gdzie mogę dostać w dobrej cenie??

Image

chyba że macie inne sposoby poszerzenia?

2. Mój blaster jest stosunkowo niski i mam miękki amor(jest on sprawny po prostu jest za miękki ) Interesuje mnie czy jest jakaś podwyżka amortyzatora jak na tych aukcjach dla skuterów
Kod:
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=przed%C5%82u%C5%BCka&category=156


3. Posiadam Sportowy dyfuzor pro circuit ale mam problem moja końcowka wydechu była przerabiana i nie wygląda xD Nie mam kasy na org czy inną. Moje pytanie jest następujące czy mogę kupić ten z tej aukcji na pewno jest lepszy niż mój, bo ten co mam to jest jakby przelotowy nie ma tego charakterystycznego zakończenia jak w dwu takt takiego dzubka tylko dziurę xD
Kod:
http://allegro.pl/yamaha-blaster-200ccm-wydech-koncowy-i2922880579.html


Pytam dlatego ponieważ mam też dysze dynojet i czy nie będzie jakiś spadków itp

4. Gdzie mogę kupić podwyżkę kierownicy najlepiej używkę ponieważ moja jest stosunkowo za nisko i czasami źle się prowadzi. Kierownica TAG METALS chyba standardowy rozmiar


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2008 19:02
Posty: 1508
Miejscowość: pod Piasecznem
Quad: Sportsman500 Renegade800x i KTM EXC 450
Poprzednie quady: 2x blaster, kx80, rm125, yz125, ds450
PostWysłany: 07.01.2013 23:43 
Re: podwyżka kierownicy,końcówka,dystanse,podwyższenie amort
2.
Nie słyszałem o czymś takim... Najprościej było by chyba jakieś spręzyny ogarnąc
3.
2t musi miec dobry wydech, przelot kiepsko działa więc jesli ten z aukcji jest dedykowany do Blastera to będzie duzo lepiej się spisywał niz przelot...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2010 14:22
Posty: 448
Miejscowość: Białystok
Quad: YFZ 450
Poprzednie quady: YFM 350R , chińczyk 110
PostWysłany: 08.01.2013 16:40 
Re: podwyżka kierownicy,końcówka,dystanse,podwyższenie amort
Dałem Tobie kiedyś link do końcówki wydech FMF do blatera. Nie był drogi, a na pewno będziesz zadowolony.

_________________
SPRZEDAM YFZ 450 po tuningu!!!
#505


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.