Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Podnóżki dla dziecka
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 12:39



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Podnóżki dla dziecka 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.06.2014 09:32
Posty: 33
Imię: Leszek
Quad: MXU 250
Poprzednie quady: Pierwszy
PostWysłany: 08.08.2014 20:09 
Podnóżki dla dziecka
Witam,
nie wiem czy to dobry dział, jak coś to proszę o przeniesienie

Ponieważ jeżdżę głównie z dzieciakami postanowiłem dorobić podnóżki żeby też miały wygodę w czasie jazdy. Zawsze jeżdżą przede mną więc podnóżki musiały być z przodu. Trochę pokombinowałem i powstał zarys w łepetynie. Że spawarki nie mam i spawać nie potrafię to w czasie przeszukiwania garażu wpadły mi w ręce rurki od wody pp które mi zostały po robieniu filtracji do akwarium. No to zgrzewarka w rękę i do pracy. Po godzince zabawy i kombinowania efekt taki uzyskałem.

Image

A tak to wygląda w całości :D

Image

Image

Specjalnie jest zrobione na "3 nogach" żebym mógł normalnie włożyć swoją nogę i ją wyjąć.

-- dodano 08.08.2014 21:09 --

Test przeprowadzony. Mały mimo że usypial w czasie jazdy a ja jechałem przez nieurzytki to i tak mu nogi nie spadły a nieźle nami rzucalo. Także spełniają założony cel. Udało mi się odsunąć jego nogi od wydechu.


Ostatnio zmieniony przez esku, 08.08.2014 20:09, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.07.2008 11:28
Posty: 775
Miejscowość: Białobrzegi
Quad: TRX 400EX
PostWysłany: 09.08.2014 08:42 
Re: Podnóżki dla dziecka
Wygląda dosyć oryginalnie :) ale jeśli spełnia wymagania to cel chyba osiągnięty. Najważniejsze żebyście wszyscy byli zadowoleni.
Moim zdaniem to nawet lepiej ze jest to z rurek pp. Stal nie dość, że ma swoją wagę to jeszcze stanowiłaby potencjalne niebezpieczeństwo.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.