Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wheelie na 150cc orac skoki ???
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 23:44



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Wheelie na 150cc orac skoki ??? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 27.04.2014 10:19
Posty: 7
Imię: Kuba
Quad: Eglmotor 150cc, MADIX
PostWysłany: 28.04.2014 16:06 
Wheelie na 150cc orac skoki ???
Mam pytanie mam quada 150cc Eglmotor madix polautomat 3 biegi do przodu + 1 R I chce robic wheeli na drodze jak wale odcine i wrzucam 1 i gaz to mnie podrywa raz ustalem w pionie i się boje czy to prawda ze polece do tylu a może ta tylna czesc do bagaznika oprzy się na asfalcie i normalnie upadne oraz jak robie wheelie czyli staje na bagaznik ale lepiej dwoma nogami ustac czy jedna a jenda trzymac na podlozu bo jak mam dwie latwiej poderwac ale czesta zaliczam glebe a jak mam 1 noge na bagazniku strasznie ciezko jest poderwac i chce się nauczyc robic wheelie jedna noga czy to trzeba się jakos wybic czy co ?
I mam watek bo jak np taka 150cc Eglmotor skacze z gorki to boje się ze cos walnie np amortyzator i czy jak sa doly to przy nich zwalniac by cos nie zepsulo się czy cisnac i jak robie baczki to przechylac się czy na stojaca bo w terenie robie na stojaco a na drodze muszę się pochylac ?
I jak biore quada na boczne kola to na stojaco muszę być czy na siedzaca a może wstac i potem usiasc i z jaka predkoscia w tedy jechac i czy jak Jadę na boku prawych kol a lewe sa w powietrzu zawsze się skreca w lewa a jak w prawo gleby nie zalicze ? I czy przy takiej 150 cc jak w cos walne czy się wykoziolkuje to plastiki się polamna bo patrzylem przy raptorach koziolki raobi a plastiki cale o.O MAM NADZIEJE ZE MI POMOZECIE CHCE MIEC JAK NAJWIECEJ SZCZEGOLOW I ROZNYCH TECHINK I jeszcze raz mowie quad ma polautomatyczna skrzynie (bez uzycia sprzegla) O i jeszcze jedno jak w zakret w chodze driftem to pochylam się ale mam siedziel na srodku siedzienia czy na tylu czy na przodie i czy może lekko wstac bo narazie siedzialem na srodku


 
Profil

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 28.04.2014 21:58 
Re: Wheelie na 150cc orac skoki ???
150cc :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech: na pewno?

-- dodano 28.04.2014 21:58 --

150cc :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech: na pewno?


Ostatnio zmieniony przez Wojtekk, 28.04.2014 21:58, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 27.04.2014 10:19
Posty: 7
Imię: Kuba
Quad: Eglmotor 150cc, MADIX
PostWysłany: 29.04.2014 20:34 
Re: Wheelie na 150cc orac skoki ???
Tak na pewno wpisz w google eglmotor madix 150 to opowiesz mi z ta techniką???


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 05.05.2014 02:01 
Re: Wheelie na 150cc orac skoki ???
YamahaRaptor napisał(a):
O i jeszcze jedno jak w zakret w chodze driftem to pochylam się ale mam siedziel na srodku siedzienia czy na tylu czy na przodie i czy może lekko wstac bo narazie siedzialem na srodku

Najważniejsze to masz nogą od zewnętrznej strony zakrętu wypychać tył na zewnątrz, czyli napierać nią mocno na zewnętrzny podnóżek.Tyłek masz trochę nad siedzeniem, a nie na nim. Czy masz być bliżej czy dalej musisz wyczuć, nie mam pojęcia jak się zachowuje Twój quad. Przenoszenie masy na kierownicę przy szybkim zakręcie to niezbyt dobry pomysł, quad zacznie wgryzać się w glebę przednim kołem, zacieśnisz zakręt i leżysz.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.