Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wschód - Zachód ?!!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 08:29

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Wschód - Zachód ?!!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 23.07.2014 22:07 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Będzie , będzie szybko trzeba tylko tankowca przygotować :kotek: :kotek: :kotek:

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 24.07.2014 08:46 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
tanq napisał(a):
drogi gminne, drogi udostępnione, tam gdzie przejazd po terenach prywatnych mamy zgody, jeżeli nikt z trasy zjeżdżał nie będzie nie powinno być problemów ( aczkolwiek wiemy ze i na gminnych drogach może ktoś stwarzać problemy). Co do opinii to wiemy ogólnie jaką ma off-road i wiemy też, że nie wszyscy spośród nas są święci...

Czytałem przed organizacją PP o zastrzeżeniach policji, dotyczących braku zgłoszenia rajdu.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9305186,Tajny_rajd_przez_Polske__Quady_przejada_przez_caly.html
http://www.motogen.pl/PolnocPoludnie-kontrowersje-wokol-rajdu,1929.html

Oczywiście wierzę głęboko, że przygotujecie się do całej operacji bardzo dobrze :okok:

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil

Rejestracja: 27.06.2014 13:10
Posty: 17
Imię: Janusz
PostWysłany: 07.08.2014 18:30 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
no dla mnie będzie się działo już w następnym tygodniu na trasie :)

-- dodano 25.07.2014 19:56 --

maq napisał(a):
Czytałem przed organizacją PP o zastrzeżeniach policji, dotyczących braku zgłoszenia rajdu.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9305186,Tajny_rajd_przez_Polske__Quady_przejada_przez_caly.html
http://www.motogen.pl/PolnocPoludnie-kontrowersje-wokol-rajdu,1929.html

Oczywiście wierzę głęboko, że przygotujecie się do całej operacji bardzo dobrze :okok:



dlatego nasza impreza to nie jest raj, to jest przejazd szlakiem off-roadowym który chcielibyśmy aby na stałe zagościł na mapach polski ...jak widzisz w tych artykułach chodziło o szczegóły typu lasy, brody , o niezarejestrowane quady i o nagrodę główną :) tego u nas nie ma :)... wszyscy muszą mieć pojazdy dopuszczone do ruchu , trzymać się przepisów drogowych i nie stwarzać niebezpieczeństwa na drogach

-- dodano 25.07.2014 21:41 --

rajd miało być :)

-- dodano 07.08.2014 19:30 --

mała galeria zdjęć z trasy imprezy..piękne szutry...trasa niesamowita..prawie 1550 km po bezdrożach zrobiliśmy...
http://www.offroadfactory.pl/organizujemy-2/nggallery/organizujemy/wschod-zachod-przygotowanie/


Ostatnio zmieniony przez tanq 07.08.2014 18:30, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 26.09.2014 10:24 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Coś kiepsko z informacjami na temat organizacji. Rajd za 3tyg a nie wiadomo gdzie bukować noclegi. Jest to dosyć spore wyzwanie logistyczne (jestem z Opolszczyzny więc potrzebuje rownież przetransportowac samochód-lawete ze startu na metę). Puki co nie wiem skąd dokąd, a w ośrodku gdzie ma być przymusowa przerwa pani recepcjonistka nie wiele wie na ten temat a w zasadzie większośc domków będzie miała nieczynne :(

Niestety na stronie orga nie ma zakładki "kontakt".

Ktoś coś wie? :mysli:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2007 17:29
Posty: 306
Miejscowość: Starogard Gdański
Quad: CAN-AM Outlander 800 MAX po modernizacji .
Poprzednie quady: ATV 110, Kymco MXU 500,Can-am Outlander Max 1000 Xtp,
PostWysłany: 28.09.2014 12:19 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
http://offroadfactory.pl/86-2/


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 29.09.2014 09:24 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
A potrafisz na tej stronie znaleźć nr tel do orga? Bo puki co znamy tylko punkt obowiązkowej przerwy...a start i meta?


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2007 20:39
Posty: 154
Miejscowość: Slowik/Łódź
Quad: Polaris Sportsman 1000 S
Poprzednie quady: ch250,G 660.G 700,OUT XT800 out 800r xtp,out 1000r xtp,out xxc 1000r
PostWysłany: 29.09.2014 14:25 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Coś ogólnie mało jest informacji,a logistycznie jest co planować.Trzeba jakoś dojechać nie wiadomo gdzie,potem wrócić do domu i tu dobrze by było wiedzieć wcześniej gdzie wysłać lawete.Dajcie jakieś info na jakim etapie jesteście,co już wiadomo a co jeszcze wymaga załatwienia. :blagam:

_________________
DIABLO TEAM ZGIERZ-Kiler


 
Profil Facebook

Rejestracja: 27.06.2014 13:10
Posty: 17
Imię: Janusz
PostWysłany: 29.09.2014 20:53 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
już jestem :), stronka nowo robiona i faktycznie nie było tam kontaktów :) ale już jest :)

-- dodano 29.09.2014 21:53 --

ok więc tak:
1.Start na ośrodku sportowym w Sokółce , strefa serwisowa okolice Grudządza ( na stronce jest dokladna nazwa), koniec czekamy jeszcze na jedna ofertę..ale na 90 % będzie ton jeziorem Miedwie koło Szczecina.
2.Trasa ogarnięta, jeszcze raz nią przejedziemy żeby nie było komplikacji...
3.Strefę serwisowa organizują chłopaki z przedrajdem.pl
4.Gps z namierzaniem, będziecie mogli powiedzieć znajomym to będą mogli was sledzić na bieżąco...

jakie jeszcze pytania?

przy okazji..część z tych co się zapisała już odpadła ( niestety lepiej się mówi niż jedzie - choć oczywiście są różne powody) więc jak macie kogoś kto jest chętny to dawajcie go do mnie...


Ostatnio zmieniony przez tanq, 29.09.2014 20:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 02.10.2014 09:02 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
"Niestety ze względu na małą ilość chętnych oraz po konsultacjach na naszej grupie wschód-zachód na fb musimy przełożyć imprezę na wiosnę przyszłego roku, wstępny termin to maj ale to jeszcze ustalimy poprzez ankietę jakąś tak aby wszystkim tym którzy wpłacili zaliczki termin był jak najbardziej pasujący…
Bardzo żałuję, że tak się stało ale nie mogę zrobić rajdu na którym więcej będzie obsługi niż uczestników, myślę też że i dla was lepiej rywalizować w większej grupie niż z kilkoma osobami…"


To wczorajszy mail który otrzymałem od organizatora. Sami oceńcie...dodam tylko że opłaciłem już mechanika, który miał ze mną jechać, a Przygotowanie Commandera (który nota bene stoi nieużywany od dwóch tygodni) wyniosło ok 5800zł.

dzięki wielkie Panowie organizatorzy, a z majowej imprezy na pewno rezygnuję. Pozdrawiam


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2007 20:39
Posty: 154
Miejscowość: Slowik/Łódź
Quad: Polaris Sportsman 1000 S
Poprzednie quady: ch250,G 660.G 700,OUT XT800 out 800r xtp,out 1000r xtp,out xxc 1000r
PostWysłany: 02.10.2014 09:05 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
tomlech22 napisał(a):
tym którzy wpłacili zaliczki termin był jak najbardziej pasujący…

Ja osobiście mam nadzieje że zaliczka wróci na moje konto jak najszybciej.

ps.
szkoda że mój "setny" post na forum musiał dotyczyć tak nie miłej sytuacji. :wnerw:
Też specjalnie pod ten rajd zaopatrzyłem się w nowe opony.

_________________
DIABLO TEAM ZGIERZ-Kiler


Ostatnio zmieniony przez maniek1, 02.10.2014 09:09, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 02.10.2014 09:07 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Ja także. Do maja jest dużo czasu i nie będę czekał 3/4roku czy impreza się odbedzie czy nie. Dziś będę dzwonił do orga o jak najszybszy zwrot zaliczki.


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2007 20:39
Posty: 154
Miejscowość: Slowik/Łódź
Quad: Polaris Sportsman 1000 S
Poprzednie quady: ch250,G 660.G 700,OUT XT800 out 800r xtp,out 1000r xtp,out xxc 1000r
PostWysłany: 02.10.2014 15:37 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
No to się okazało że organizator nie ma kasy na zwrot zaliczek.
Prosiłbym o napisanie ile zostało wpłacone łącznie i na co poszły te pieniądze.

_________________
DIABLO TEAM ZGIERZ-Kiler


 
Profil Facebook

Rejestracja: 27.06.2014 13:10
Posty: 17
Imię: Janusz
PostWysłany: 02.10.2014 17:58 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
słuchajcie, wiem jak to wygląda ale i my włożyliśmy w to dużo pieniędzy, trasę przejechaliśmy , mamy zrobionego roadbooka, mamy tracka, w sobotę mieliśmy jechać na ostateczne sprawdzenie trasy, po konsultacjach z częścią tych którzy wpłacili podjęliśmy decyzję o przełożeniu imprezy na inny lepszy termin, niestety musi to być przyszły rok ponieważ już jest za późno w tym... nie robimy tego zawodowo (rajdów) więc nie wzieliśmy pod uwagę że nie można ufać ludziom, dla nas skoro się zapisali i chcieli jechać oznaczało że nie będzie problemów ale niestety prawda jest inna, chętnie oddałbym zaliczki tym którzy chcą nie jechać już na tym rajdzie ale nie mam z czego , wszystko poszło na organizację rajdu...

"Ja także. Do maja jest dużo czasu i nie będę czekał 3/4roku czy impreza się odbedzie czy nie. Dziś będę dzwonił do orga o jak najszybszy zwrot zaliczki." Tomlech czy ten wpis był przed czy po naszej rozmowie bo nie wiem czy zmieniłeś zdanie i jest inaczej niż się umówiliśmy?

jeżeli chodzi o nas i naszą uczciwość popytajcie kolegów nawet z tego forum myslę że znajdą się tacy którzy potwierdzą że nie robimy tego tylko dla zarabiania kasy a jest to nasze hobby, 6 lat już zajmujemy się imprezami, i nie zamierzamy tego zaprzestać...
imprezę przełozyliśmy też na waszą prośbę to jest uczestników ponieważ uważali że rywalizacja między 8 osobami to żadna zabawa...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 02.10.2014 19:42 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
tanq napisał(a):
Tomlech czy ten wpis był przed czy po naszej rozmowie bo nie wiem czy zmieniłeś zdanie i jest inaczej niż się umówiliśmy?



Ten wpis był przed naszą rozmową telefoniczną, nie zmieniłem zdania, ustalenia telefoniczne pozostają aktualne. Pozdrawiam ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2009 13:05
Posty: 51
Quad: łysa kobyła, nasza szkapa, łysek
PostWysłany: 05.10.2014 20:08 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
nosz Qurwa

-- dodano 05.10.2014 21:08 --

czyli z 33 quadowców zapisanych zostało 9 ? to ja już nic nie kumam po co było dupę zawracać i się zapisywać .

_________________
http://www.adoptujpsiaka.pl/


Ostatnio zmieniony przez hycel, 05.10.2014 20:08, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.