Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 01:18

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 27.10.2014 17:40 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Szkoda, że nie dane mi było ukończyć przez tą pierdzieloną kartę, za rok wracam i postaram się być na czele. Jeden z najlepszych rajdów na jakim byłem.

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.07.2011 21:13
Posty: 354
Miejscowość: Grodzisk Maz./ Ostrowiec Św.
Imię: Jaro
Quad: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Poprzednie quady: Suzuki Vinson
PostWysłany: 27.10.2014 20:54 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
grzegorz-011 napisał(a):
Panowie taka mała uwaga odnośnie serwisu , szkoda że serwis nie miał żadnych części zamiennych a o oleju nie wspomnę,bo nie które maszyny mogły wrócić na trasę .


Jak wiesz, serwis robił MULTIMOTO i to do nich trzeba mieć obiekcje. Oczywiście my im przekażemy tą uwagę o ile Shelton sam tego nie przeczyta :)
Następnym razem będzie lepiej :D

A oto i oficjalne wyniki QB3 - kliknij tutaj

_________________
Nowe tereny, nowe wyzwania!!! Wpisz w Google: quadowe bezdroża.


Ostatnio zmieniony przez Iguana Team 27.10.2014 20:54, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 27.10.2014 21:02 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
proszę bardzo zrobic nastepną edycie przed świetami katolickimi przynajmniej 3 tygodnie , albo zaraz po swiętach. Wiem ,że jestem mało znaczącą myszką ale chciałby wkońcu poznać kilku chłopaków, bo sporo znam z różnych spraw.


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 27.10.2014 21:14 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Niestety nie da się mieć części do wszystkich modeli i to jest po prostu nie realne - logistycznie. Co do płukania silnika w polu to jestem totalnym przeciwnikiem. Zrobiłem wiele remontów głównych i nie raz rozbierałem silniki po takim płukaniu. Miały warstwę piachu w karterze. Prawda jest taka, że po takim wstępnym płukaniu jadąc dalej tylko uszkadzacie sobie silniki i warto o tym pamiętać, pisząc później na forum, że sprzęt nie wiadomo dlaczego się psuje.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.04.2013 11:35
Posty: 51
Imię: Grzegorz
Quad: Outlander 650,Grizzly 700
Poprzednie quady: KVF 360,Honda Foreman 500,Grizzly 660
PostWysłany: 28.10.2014 08:14 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Ale olej i kilka filtrów do Yamahy to można mieć,co do płukania na raidzie to masz racje że to na zdrowie maszynie nie wyjdzie ale jest ryzyko jest zabawa a i mechanicy muszą z czegoś żyć.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 28.10.2014 11:34 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
A dla czego tylko do Yamahay w rajdzie biorą również udział Suzuki, Hondy, Kawasaki, Can-amy......
Co oznacza kilkanaście/ kilkadziesiąt filtrów. Uważam, że jak ktoś chce być zabezpieczony na taką ewentualność to powinien wziąć filtr ze sobą, nie waży wiele i kosztuje 25-35zł .

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 28.10.2014 11:44 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Ajajaj, filtr nawet za 16 zeta się kupi.


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 28.10.2014 15:12 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
zabawne że w dyskusji wzięli udział moi koledzy których na siłę ciągnę na rajd :) Ponieważ wszyscy są przekonani że części należny mieć do Waszych sprzętów ja jako CFkowicz nie liczę na ten cud i mam ze sobą zapasowy drążek, manszetę oleje i płyny że o filtrze nie wspomnę bo kto wie co wywali...

A co do skromnej myszki - chyba MUSZKI a szkoda że Cię nie było bo trawersiki były zacne choć w większości do podjechania, natomiast Jacek byłby w 7 niebie..ilość błota w różnych odmianach była dostępna jak dawno nie :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 28.10.2014 16:49 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
My byliśmy na Muszkowych Bezdrożach vol.1
Jazda bez ciśnienia ale teren hałd pokopalnianych powoduje że trzeba być czujnym jak ważka na wietrze.
Górki nie wysokie za to prawie pionowe, chwila nieuwagi podczas zjazdu, źle skręcona kierownica i już ma się quadzika na plecach, teren mega techniczny (po 30min jazdy wszystko co pod spodem mokre), między jedna a drugą przeszkodą odległość czasem 2-3m.
Więc wybraliśmy tą imprezę i muszę powiedzieć że zazdroszczę chłopakom takich terenów i łatwo znaleźć teraz wytłumaczenie ich umiejętności jazdy w terenie gdy to takiego poligonu treningowego ma się parę km. Ja mam w zasadzie 30km do fajnego miejsca do jazdy.....

A co do naszego udziału, Robert chciał ale termin kolidował mu z sprawami zawodowymi, a ja uważam, że moje umiejętności do jakiejś rozsądnej jazdy w tego typu imprezie wymagają doszlifowania co niniejszym czyniłem.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 28.10.2014 19:37 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
Jacku... powtórzę pewien slogan który doceniłem po pierwszym starcie w rajdzie przeprawowym "ganianie koło komina nigdy nie będzie tym samym co rajd przeprawowy" więc liczę że się wkońcu spotkamy i zabawimy wspólnie na tego typu imprezie i tego typu próbie charakteru ale i przygotowania rajdera i maszyny :)


Ostatnio zmieniony przez Slawko Z, 28.10.2014 19:37, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 28.10.2014 23:36 
Re: 2014-10-25 Quadowe Bezdroża 3 "Autumn"
To prawda, do tej pory byłem na 3 imprezach i jest inaczej niż koło komina. Chociaż ze względu na specyfike naszych terenów komin najczęściej ma obwód rzędu 100km. Tak czy inaczej na rajdach zazwyczaj jadę zachowawczo, bo jednak premiowane jest dojechanie do mety.. Koło komina można pozwolić sobie na jazdę o wiele ostrzejszą.
Jeżeli gdzieś będziemy startować to zapewne będziemy jechać taktycznie pod wynik kogoś z teamu więc też nie poszaleję, dla tego nadal wyjazd w tak wymagający teren bardziej mnie pociąga niż rajd.
Jednak kiedyś trzeba będzie sprawdzić nasz team i w takich okolicznościach

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.