Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 14:39

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika....... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 04.11.2010 12:05 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Jeśli to ma być lekarstwo to należy je zażyć aby sport quadowy przetrwał trudne chwile nie możemy dopuścić do sztucznych podziałów naszego środowiska na lepszych MX i gorszych CC i enduro .Luzmax ubolewa że brak sponsorów nowych zawodników i brak zakładki na stronie PZM a publicznie naśmiewa się z CC i Enduro co za dwulicowość , organizatorzy też pewnie mają dosyć wkładają w organizację serce a dostają w zamian falę destruktywnej krytyki.Sam również udzielałem się (charytatywnie żeby nie było wątpliwości) pomagając w organizacji imprez promujących ten sport po tym jak przeczytałem na forum że ustawiałem trasy pod siebie nie pomagam nie potrafimy doceniać siebie wzajemnie a zabiegamy z zachwyt kibiców i mediów powodzenia.


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 04.11.2010 19:12 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Widzę April, że pomogło i zaczynasz się normalnie wypowiadac :) To dobrze. Ale dla każdego myślącego ton i tryb twojego zapytania czyli : To i ja zadam pytanie : Dla czego nie mając sobie równych i do tego z takim zapleczem nie startował w zagranicznych zawodach, nie pozostawia wątpliwości co do drwiącego charakteru tego niby zapytania. Nie musisz dyskredytować Univerpalu ani pomniejszać umiejętności i osiągnięć samego Mateo. Kup też koparkę, zbuduj taki ośrodek jak Oni i tak sobie pytaj. Zrób tyle co oni przez kilka lat dla motocrossu to potem możesz tak pytać. Później się głupawo nie tłumacz, że Ty tylko chciałeś zapytać. Jest już taki błazen i klaun w polskiej polityce, który od jakiegoś czasu zadaje głupawe pytania i twierdzi, że on tylko tak pyta. Wystarczy jednego. Ja się nie naśmiewam z CC tylko twierdzę, że Mx jest zdecydowanie dyscypliną trudniejszą technicznie i dużo, dużo bardziej niebezpieczną :idea: . Co do krytyki.
Konstruktywna krytyka odbierana jest przez ludzi myślących jako coś bardzo cennego i pomagającego do bycia jeszcze lepszym. Klauni boją się jej jak ognia.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.05.2008 16:06
Posty: 46
Miejscowość: Opole
Quad: WALSH
PostWysłany: 04.11.2010 19:22 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
April517 masz chłopie rację


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2009 20:46
Posty: 51
Miejscowość: 3city
Quad: KTM
PostWysłany: 04.11.2010 21:14 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Starałem się namówić Univerpal na Mistrzostwa Europy, ale niestety nie udało mi się to. Bardzo chciałbym wystartować w pełnym sezonie Mistrzostw Europy, mam nadzieję, że w przyszłości mi się to uda.

_________________
Born to Race.


 
Profil WWW

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 04.11.2010 21:54 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Luzmax jesteś inteligentny dość sprawnie manipulujesz moimi wypowiedziami wyrywając z kontekstu.Moje pytanie zadałem w stylu Mxwojcik a do niego nie masz przecież pretensji , prawda jest taka że jesteś negatywnie nastawiony do mnie lub całej co gorsza społeczności CC i enduro uważasz pewnie że jeżdżący po łąkach nie ma prawa wypowiadać się w kwestii Quadcrossu kultywujesz ten podział ze stratą dla nas wszystkich.Próbujesz przemycić dyskredytację Univerpalu do mojej wypowiedzi oraz umniejszanie umiejętności i osiągnięć Mateo żeby kręcić aferę to jest Twój cel .Wczoraj tak pięknie pisałeś o zwierzątkach i łąkach dziś masz tylko do powiedzenia że mx jest bardziej niebezpieczne.Z jednym się z Tobą zgodzę że konstruktywna krytyka odbierana jest przez ludzi myślących jako coś bardzo cennego i pomagającego do bycia jeszcze lepszym tylko że ja pisałem o destruktywnej albo ja piszę niewyraźnie albo znowu dało o sobie znać twoje nastawienie, skoro zostałem już nadwornym błaznem :D zapraszam cię na forum ATV SPORT abyś zinterpretował moją wypowiedz w tym samym temacie możesz także porównać czas edycji.Musisz mieć na uwadze że wypowiadam się jako czynny zawodnik a nie teoretyk jak to jest w Twoim przypadku i nie wszystko jesteś w stanie zrozumieć.Mateo życzę ci tego z całego serca mam do ciebie szacun za całokształt kariery i żal że nie poczekałeś na mnie na CC w Lidzbarku :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2009 12:55
Posty: 211
Miejscowość: Komorów
Quad: ZIELONY :)
PostWysłany: 04.11.2010 21:57 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
nie lubię czytać długich wypowiedzi...
nie lubię kiedy my Polacy - zamiast wspólnie coś tworzyć - jesteśmy zazdrośni i zawistni a w efekcie przerzucamy się oszczerstwami i obelgami...

ile kasy potrzeba żeby wystartować w Mistrzostwach Europy??


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 05.11.2010 10:57 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
April :) ja nie zabraniam Tobie wypowiadania się tylko, myślę że nie powinieneś wypowiadać się w sprawach o których nie masz pojęcia, nie siedzisz w temacie. Mam tu konretnie na myśli MX. Pierwszy lepszy przykład. Wydaje Ci się że jak Mateo + Univerpal to Bóg wie co a tu okazuje się że jeden quad i to w dodatku prawie fabryka.
Otóż ja siedzę w temacie Quadcrossu od kilku lat i wierz mi wiem coś na jego temat, o jego bolączkach, problemach i potrzebach. Nie wypowiadam się o CC czy Enduro bo w tym nie siedzę i to wszystko.
Nie mam zamiaru cię obrażać ani pomniejszać Twoich osiągnięć w tym sezonie. Przeciwnie, gratuluję :okok:
Natomiast uważam, że troszeczkę za wysoko zaczołeś unosić głowę w chmury i troszkę za bardzo urosło Twoje ego. Może się mylę ale czytając twoje wypowiedzi, nie tylko na tym forum, takie odniosłem wrażenie.
Jeżeli Cię obraziłem to przepraszam :) Myślę też, że już wystarczy w tym temacie bo mamy pisać o tym co poprawić, zmienić aby było lepiej w sporcie którzy wszyscy obecni tu na tym forum lubimy i się pasjonujemy :lol:


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 05.02.2009 22:48
Posty: 88
Miejscowość: Białystok
Quad: LT-R450
PostWysłany: 05.11.2010 12:59 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
luzmax tak z czystej ciekawości jeżeli piszesz o kilkuletnim doswiadczeniu w quadcrossie to ujawnij się lub chociaż podaj jakie masz osiagnięcia bo mi też się wydaje że jesteś marzycielem quadowym ponieważ zostało udowodnione nawet przez Mateo że można być dobrym w CC i MX , my także startowaliśmy w pełnej rundzie CC i prawie pełnej MX (bo pokryły się terminy) i jakoś kosmicznej różnicy w trzymaniu gazu nie było widać a sezon też zakończyliśmy na pudle


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 05.11.2010 14:31 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Kim Ty to jesteś ? Sędzią lustracyjnym czy pułkownikiem Sb, że żądasz abym się ujawnił :?: Jedni na tym forum piszą pod własnym nazwiskiem inni pod pseudonimem(np. Ty) i nikt jakoś z tego nie robi problemów.
Sam nie jestem zawodnikiem ale jeżdżę z nimi od kilku lat na zawody i wiem o co w tym sporcie chodzi, znam jego bolączki. Czy w to wierzysz czy nie to Twoja sprawa, nie interesuje mnie to. Jeżeli sam jeździsz to zabierz głos napisz co jest złe, co dobre, co poprawić co zostawić. Coś z siebie daj. Jedno zdawkowe, nic nie wnoszące zdanie nic tu nie pomoże ani nie zmieni. Może 90% z tego co piszę to bzdury, może nawet więcej. Gdyby jednak wszyscy coś napisali, coś zaproponowali i gdyby nawet 95% z tego było bzdurami to z tych pozostałych można by coś lepszego stworzyć :) Zauważ też, że nigdzie nie piszę, o tym, że nie można jeździć i być dobrym w MX i CC. To Twój wymysł. :szok:


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 05.02.2009 22:48
Posty: 88
Miejscowość: Białystok
Quad: LT-R450
PostWysłany: 05.11.2010 14:35 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Adam Mulawa wlaściciel firmy jak w nicku , sponsor i wsparcie techniczne zawodnikow Off Road Bialystok


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.04.2009 21:28
Posty: 49
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: KTM
PostWysłany: 05.11.2010 18:00 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
MOTO-REM napisał(a):
Adam Mulawa wlaściciel firmy jak w nicku "MOTO-REM" , sponsor i wsparcie techniczne zawodnikow Off Road Bialystok

Nie tylko zawodników Off Road Białystok, ale moje też :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 04.11.2010 12:37
Posty: 42
Quad: ltr 450
PostWysłany: 05.11.2010 18:35 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Czy mxwójcik nie wie, że również w mx moto obie klasy są zdominowane przez Łukasza Lonke i jakoś nikt się temu dziwi i nie zadaje bezsensownych pytań.Kolega niech nie marnuje czasu na pisanie drażliwych tematów i zajmie się trenowaniem swoich zawodników aby wprzyszłej 5...ce dotrzymali tempa ,Loni'. :P Chyba że mxwójcik jest na usługach Mateo i robi mu reklamę.


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 05.11.2010 20:13 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
I moje :D Zadałem pytanie Mateo odpowiedział a Ty zrobiłeś z siebie kretyna KONIEC :D


 
Profil

Rejestracja: 04.11.2010 12:37
Posty: 42
Quad: ltr 450
PostWysłany: 05.11.2010 21:00 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Słuchaj april kretynem i chamskim pyszałkiem to jesteś właśnie Ty jeżeli nie dotarło do Ciebie że moja wcześniejsza wypowieć nie dotyczyła zasrańca który na Qadzie nie przeskoczył by własnej kupy to proszę Cię nie wypowidaj się w temacie mx .


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 05.11.2010 21:06 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Kolego spokojniej :)
Wypowieć ? Wypowiedź ....

Jakby nie patrzeć, April to Mistrz Polski - leszczem nie jest!

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.