Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Maverick vs Wildcat vs RZR
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 22.02.2018 21:53

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Maverick vs Wildcat vs RZR 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dąbrowa G, Żarki L, Ogrodzieniec
Quad: 1325
PostWysłany: 06.04.2014 19:19 
Maverick vs Wildcat vs RZR
Cześć, po wielu namysłach i chęci spróbowania czegoś innego niż quady dosyć poważnie zastanawiam się nad kupnem wózka golfowego. Bardzo zależy mi na opiniach ludzi, którzy owe sprzęty posiadają i napiszą coś więcej niż suche dane. Interesują mnie konkrety, tzn. prowadzenie, moc w porównaniu z innymi side by side, jak to lata w praktyce jednym slowem ;)
Dużego doświadczenia w tej kwestii nie mam, ale od razu powiem, że w Polarisie nawet nie siedziałem natomiast miałem okazję chwilę pojeździć Commanderem, ale on raczej odpada, Maverickiem XRS- fajny zrywny sprzęt, duża moc i odczucia takie, że jest to sprzęt pośredni pomiędzy Commanderem a Wildcatem.
Największe wrażenie zrobił na mnie właśnie ten ostatni, przyspieszenie może nie było tak dobre jak w Bombie, ale prowadzenie, wybieranie nierówności i sportowy charakter zamąciły mi głowie. Gdybym się tym nie przejechał pewnie nawet nie brałbym go pod uwagę, bo miałem 3 Renegady i raczej wolę sprawdzone maszyny.
Tak jak wspomniałem, najbardziej zależy mi na zdaniu osób, które miały okazję skonfrontować te maszyny, choć nie tylko ich opinia się liczy ;)

Z góry dzięki i pozdrawiam

Profil Gadu-Gadu

Quad: Kawasaki
PostWysłany: 06.01.2018 10:23 
Re: Maverick vs Wildcat vs RZR
PONAWIAM pytanie poprzednika też rozważam przesiadkę na rzr lub xrs
pytanie 2 czy da rade polatać z quadami czy to inny biegun

dzięki za odp

Miejscowość: B-stok czasem Suwałki
Quad: CAN-AM OUT.650
Poprzednie quady: LTZ KQ-700 Rincon 680
PostWysłany: 09.01.2018 19:56 
Can Am x3 na pewno mocno odskoczył na plus od reszt stawki na tą chwilę. A co do latania z quadami to zależ gdzie latać jak turystyk to na pewno da radę w przeprawie możesz mieć gorzej i trudniej tam to raczej z samochodami.

Quad: Kawasaki
PostWysłany: 14.01.2018 17:06 
nabyłem rzr 1000xp teraz przeprowadzę testy na pierwszy rzut oka to duże bydle ale jestem pozytywnie nakręcony 14 lat quady teraz :lol: :>

-- dodano 14.01.2018 17:06 --

no i jest bajka podjazdy idzie jak przecinak można spokojnie ruszyć pod dość duże wzniesienie z miejsca gdzie quad nie wystartuje
jedyny problem to opony ja mam big horna około 60% i one sobie nie radzą na podjazdach i błocie musi być bardziej agresywna opona
poza tym zawieszenie robi robotę nie urywa kręgosłupa jak mnie straszyli jestem mniej zmęczony po 6h jak na quadzie.

mocy pod dostatkiem
trochę szkoda że nie ma hamulca zjazdowego ale ma dobre bloki można sobie poradzić
ps już chyba na quada nie wrócę

Ostatnio zmieniony przez przemek1703, 14.01.2018 17:06, edytowano w sumie 1 raz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości