Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LINHAI 300 kupić CZY SOBIE DAC SPOKOJ
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 21:01



Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
LINHAI 300 kupić CZY SOBIE DAC SPOKOJ 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 11:02 
arni napisał(a):
U importera Linhai`a przeglądy gwarancyjne są darmowe wraz z wymianą olejów, klocków oraz innych części które zużywają się naturalnie. :uśmiech:


z tymi klockami Arni to się trochę zagalopowałeś :lol: :lol: :lol:
i nie zachwalaj tak bo Ci znowu Galileusz powie że jesteś dilerem
ale jaja :szok: można edytować posty


 
Profil

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 11:38 
czosnek napisał(a):
Skoro używamy przenośni "samochodwych" odpowiedz sobie na pytanko czy - wolisz jeździć nowiutką pachnącą Dacią Logan czy 5- letnią Toyotą Corolla.

Znowu te stereotypy. Był test w Auto Bild: Dacia Logan, Honda City i chyba jakas Kijanka.
Jakież było moje zdziwienie, jak okazało się że Dacia wygrała i to miażdżąco , nie mówiąc już o cenie która powala na kolana. Czy sądzisz Czosnek, że Szwaby zmanipulowały testami na rzecz Dacii? :D

Kupując jakieś dobro należy się kierować całokształtem , cena ,jakość do ceny , do czego to potrzebne, jak będę użytkował.
Merol S-ka nie jest do terenu i nie da się go porównać do Suzuki Vitara.
Dlatego pytanie co byś wolał jest pytaniem retorycznym. Każdy woli co innego.
Niektórzy tu tak przejękli się UE, że próbują tak jak Unia narzucać standardy poprawności , co dobre i co złe.
Bez urazy że jestem trochę upierdliwy ale lubię polemizować z Tobą. :oops:
(bez podtekstów)

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 11:47 
Bold napisał(a):
tymi klockami Arni to się trochę zagalopowałeś

To zrobili Cię w konia. Ja dostałem klocki za darmo-Płaciłem tylko za przesyłkę 80 złociszy.
Mam czuwać a sam ściemniam.
Bold wojna , za to że mnie wydałeś. Za tydzień walka kto pierwszy padnie. Biorę litra, Ty weź pół i tak padniesz pierwszy :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 09:26
Posty: 488
Miejscowość: Warszawa-Wawer
Quad: Rapciuch 700 Special Edition
PostWysłany: 29.06.2007 11:50 
Bold napisał(a):
30 tyś? a gdzie są takie ceny?

Oczywiście napisałem :
Grzesiek G napisał(a):
Jaki sens jest płacić prawie 30tys za dobry Chiński czy Taiwański sprzęt , skoro , za max + 10% jest Japończyk z prywatnego importu

http://www.wariant2.com.pl/model.php?id=424 (27900)
Akurat moje stwierdzenie było dosyć ogólnikowe , a na temat Linhaia nie padło ani jedno słowo w mojej wypowiedzi - ok ciut zboczyłem z tematu
arni napisał(a):
Bądż tak łaskaw i podaj mi cenę np. Nowego Linhai`a i cenę odpowiednika japońskiego.
Pojemność 300 , moc 20KM. napęd 4x4, reduktor ,kanapa na dwie osoby

http://www.skutery.istore.pl/sklep,1324 ... 842,0.html (20500)
http://moto.allegro.pl/item206602698_ya ... wa_07.html (23800)


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:02 
takiego linhaia można mieć za 18.500 PLN brutto z 24 miesięczną gwarancją
starszą wrsje można kupić za 16 tyś
proszę odpowiedź mi na pytanie czy za tę cenę23 800 PLN otrzymam quada z fakturą VAT, homologacją, oraz z dwuletnią gwarancją i czy wygodnie pojadą na niej dwie osoby o wadzę łącznej np 200 kg - chyba nie, a jeśli tak to zdecydowanie wolę yamahę


Ostatnio zmieniony przez Bold, 29.06.2007 12:12, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:05 
Bold znowu mi wchodzisz w paradę. Już miałem gotową odpowiedź a Ty mnie ubiegłeś :zły: :P

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:09 
arni napisał(a):
Bold napisał(a):
tymi klockami Arni to się trochę zagalopowałeś

To zrobili Cię w konia. Ja dostałem klocki za darmo-Płaciłem tylko za przesyłkę 80 złociszy.
Mam czuwać a sam ściemniam.
Bold wojna , za to że mnie wydałeś. Za tydzień walka kto pierwszy padnie. Biorę litra, Ty weź pół i tak padniesz pierwszy :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:


oj Arni Arni żal mi Ciebie, ostatnio to Ty majaczyłeś już przed 10, już nie te latka chłopie i refleks już nie ten trzeba powoli pakować manatki i do domu starców.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 09:26
Posty: 488
Miejscowość: Warszawa-Wawer
Quad: Rapciuch 700 Special Edition
PostWysłany: 29.06.2007 12:15 
Cytuj:
takiego linhaia można mieć za 18.500 PLN brutto z 24 miesięczną gwarancją
proszę odpowiedź mi na pytanie czy za tę cenę23 800 PLN otrzymam quada z fakturą VAT, homologacją, oraz
z dwuletnią gwarancją i czy wygodnie pojadą na niej dwie osoby o wadzę łącznej np 200 kg - chyba nie

Możliwe , że akurat Twoje wymagania są takie , że jest to jedyny quad , który je spełnia ? Ja akurat nie kupił bym ani jednego , ani drugiego , ale gdybym musiał - wziął bym Grizzly .
Bold napisał(a):
takiego linhaia można mieć za 18.500 PLN brutto z 24 miesięczną gwarancją

Wkleiłem pierwszy napotkany w googlach link . A czy można za 18500 ? Nie wiem nie widziałem .


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:23 
Grzesiek G napisał(a):
Możliwe , że akurat Twoje wymagania są takie , że jest to jedyny quad , który je spełnia ? Ja akurat nie kupił bym ani jednego , ani drugiego , ale gdybym musiał - wziął bym Grizzly .

no i wreszcie trafiłeś w sedno :) każdy ma inne wymagania dlatego pisanie że Yamaha jest super a Linhai to kupa nie jest obiektywne


 
Profil

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:35 
Grzesiek G napisał(a):
Wkleiłem pierwszy napotkany w googlach link . A czy można za 18500 ? Nie wiem nie widziałem .

Tu raczej chodziło o fakturę Vat i gwarancję.
Bo, jeżeli jest to 23.800 netto , to z Vat-em wyjdzie 29.000 a to już jest znaczna różnica. :D
Skoro jest problem z częściami u importerów i sprzedawców autoryzowanych ( chodzi o czas ściągnięcia i ceny -wysokie!!!) , to jaką gwarancję da prywatny Gostek , który nie ma serwisu i salonów sprzedaży.
Jeżeli się nie orientujesz to Ci rozjaśnię , że dilerzy nie chcą sprzedawać części do quadów nie kupowanych w ich salonach. A jeżeli już dojdziesz do porozimienia to skasują Cię tak , że szczena opada.
Stara gadka " jak se Pan sprowadziłeś quada to se Pan sprowadź części" :P

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 29.06.2007 12:36 
Eeeeeeeeee chwalicie i chwalicie te swoje linhaje...Niedługo pewnie się przesiądziecie na co innego i inaczej zaśpiewacie.Też kiedyś Grizzly i przeprawki wydawały mi się fajne. Do czasu...Do czasu Renegada.

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 12:48 
maciekkrk napisał(a):
Eeeeeeeeee chwalicie i chwalicie te swoje linhaje...Niedługo pewnie się przesiądziecie na co innego i inaczej zaśpiewacie.Też kiedyś Grizzly i przeprawki wydawały mi się fajne. Do czasu...Do czasu Renegada.

jeździłem na Grizzly i naturalnie że jest mocniejszy i ma blokadę mostu ale komfort wcale nie jest lepszy, pewnie że wolałbym mieć grizzli ale jakoś nie mam takiej potrzeby, linhai na taka jazdę jak moja naprawdę na razie mi wystarcza, każdy ma inne wymagania, ja naprzykład nie mam aspiracji zapie.....ć quadem 130 po asfalcie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 29.06.2007 13:04 
Jadę zaraz skakać ze schodów.zrobię jakies fotki.

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 29.06.2007 13:06 
arni napisał(a):
Znowu te stereotypy. Był test w Auto Bild: Dacia Logan, Honda City i chyba jakas Kijanka.
Jakież było moje zdziwienie, jak okazało się że Dacia wygrała i to miażdżąco , nie mówiąc już o cenie która powala na kolana. Czy sądzisz Czosnek, że Szwaby zmanipulowały testami na rzecz Dacii?

Ta sama gazeta przyznała tytuł Samochód Roku dla Fiata - nie obrażając fanów marki , pozostawię to bez komentarza.
....Kiedyś mój wujek kupił nówke Fiata 126p z ful wypasem = radio z głośnikami. A były to czasy kiedy ludzie myli głowę szamponem Pokrzywowym , a naczynia polewali Kokosalem. Wcześniej miał kilka samochodów ale były to same Trabanty i Wartburgi... i co zrobił .... pojechał na giełdę i zamienił go z dopłatą ze swojej strony na używkę trabanta. Cała rodzina i znajomi pukali mu się w czoło , gościu który oddał Trabiego myślał że to sen. Wujek natomiast był szcześliwy i pełen radości bo kochał tę markę.....
Morał:
.....Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania.
ps
Można zrobić mały teścik = taka mała zagadka - 2 rodziny w składzie żona , mąż , curuś , synu i teściowa jadą Toyotą i Daczią do Hiszpanii. Jak myślicie w którym aucie kierowca otrzyma po powrocie pozew o rozwód od żony.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 10.08.2006 14:09
Posty: 93
Miejscowość: Kraków
Quad: linhai 4x4
PostWysłany: 29.06.2007 13:08 
maciekkrk napisał(a):
Eeeeeeeeee chwalicie i chwalicie te swoje linhaje...

Nie chwalimy, raczej odpieramy ataki krytykantów , którzy w większości nie widzieli tych sprzętów na oczy.
Nie jesteśmy oszołomami i nigdy nie twierdziłem ani ja ,ani Bold że Linhai jest lepszy od innych marek. Jesteśmy do bólu obiektywni jeżeli chodzi o wady i zalety tych sprzętów.
Jeżeli poczytać forum Linhai`a ( nie licząc ataków wściekłych właścicieli salonów z Japończykami i tych którzy nie mogą sprzedać zajeżdżonych Japońców) można zauważyć, że ten dział jest najbardziej obiektywny i przyjazny a porady są fachowe bo prowadzone przez właścicieli a nie wirtualnych właścicieli i małolatów.

Z Tobą Maciek to inna sprawa. Ty potrzebujesz zaper.....i jak wyjdzie quad 1000cm3 i 150KM !!!
to zamienisz Renegada na innego gada. :D :D :D

_________________
Nie ściemniać, arni czuwa!!!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.