Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pożegnanie Linhaia Muddy 300 4x4
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 03:57



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Pożegnanie Linhaia Muddy 300 4x4 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.02.2008 17:08
Posty: 206
Miejscowość: Gorzow Wlkp
Quad: Kawasaki Brute Force 750 4x4i
PostWysłany: 29.05.2008 12:13 
Pożegnanie Linhaia Muddy 300 4x4
Witam
Chcial bym SERDECZNIE PODZIEKOWAC ze moglem skorzystac z wiedzy jaka nabylem o Linhaiu czytajac ten dzial, moja przygoda z Linhaime byla krotka, ale przejechalem nim 1724km i zostal kilka dni temu sprzedany.
Powiem tak byl to moj pierwszy quad i nigdy mnie nie zawiodl, po uszczelnieniu byla zabawa w wodzie, byla zabawa w blocie ( sa filmiki w dziale "Kącik filmowy użytkowników marki Linha)i, Co zmienialem w Linhaiu to koncowki drazkow ( koszt 41zl/szt)klocki na EBC ( dokladnie symboile opisalem w ktoryms dziale) fajke na NGK
Wszystkie te zmiany wynikly z PORAD ktore wyczytalem w tym dziale.
Na poczatku nastraszono mnie ze to CHINCZYK i będzie ciagle z nim problem, ALE TEN CHINCZYK NIGDY MNIE NIE ZAWIODL!!!!!
Niestety ze wgledu ze ja nie jestem malym czlowiekiem i jezdze z prawie doroslym synem byl to powod aby sprzedac LInhai-a....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2008 07:56
Posty: 257
Miejscowość: Kraków
Quad: Kawasaki Brute Force 750 4x4i
PostWysłany: 29.05.2008 12:32 
Gratuluję Kolego nowego sprzętu :D . Nasze preferencje jeśli chodzi o sprzęt układają się podobnie, jak wiesz, ja także niedawno zamieniłem Linhaia na Kawasaki BF. Również chciałbym podziękować wszystkim Kolegom, użytkownikom Linhaia, za miłe towarzystwo. Ja ze swoim Muddy 4x4 nie miałem nigdy żadnych problemów, czego i wszystkim Kolegom jeżdżącym Linhaiami życzę. Pozdrawiam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.