Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LINHAI 300 4x4
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 08:37



Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
LINHAI 300 4x4 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2006 17:32
Posty: 15
Miejscowość: BYDGOSZCZ
Quad: linhai 300 4x4
PostWysłany: 20.03.2007 20:08 
Jestem winny przeprosiny mojemu serwisowi. Troszkę mnie poniosła wywyązali śię z naprawy. Glupia sytuacja wystarczyło zadzwonić godzinę wcześniej i nie byłoby sprawy. Skąd mogłem wiedzieć że chińczyka nie chciało się robić przez cały luty . W każdym bądź razie PRZEPRASZAM. Mam nadzieję że sprawa nie przyniesie żadnych złych skutków. Głupie nieporozumienie.
Sprostowanie sprostowania:)
Sama firma (www.czterokolowce.com.pl) jest ok tylko ten jej cały szef jakis taki dziwny. Po napisaniu osatnich postów, w których napisałem co o nim myślę dzwoni z pretensjami że quad naprawiony a ja takie rzaczy piszę. Ok usunąłem, przeprosiłem a tu się okazuje że to zwykły kłamca i oszust dzwoni do mnie i umawia na transport sprzętu do mnie, żeby potem ściemniać że auto popsute i takie tam tanie wymówki. Gdy na następny dzień chcę się z nim ponownie zgadać ten nie odbiera telefonu. Zdenerwowałem się i podjechałem osobiście do tej jego 'firemki", a tam pracownik oznajmia mi że quad mój wcale nie jest zrobiony. A szefa podobno nie ma. Na szczęście ma pracowników godnych zufania, którzy wiedzą na czym polega szacunek dla klienta. Pan Paweł bo o nim tu mowa w jeden dzień załatwił mi sprzęgło i quad był do odbioru. A zajmuje się sprzedażą a nie serwisem. WIELKIE dzięki Paweł!!!. No to taka historyjka a szefa pozostawiam waszej ocenie.

_________________
Sprzęgło działa(jak na razie) ciekawe jak długo :/


 
Profil

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 21.03.2007 15:25 
Na razie nie ma problemu u mnie ze sprzęgłami, jak co to zapraszam, jeszcze mam, kto chce, na priv


 
Profil
Free Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2006 22:06
Posty: 5363
Miejscowość: Kraków
Quad: LAND ROVER
Poprzednie quady: Liszaj 4x4 Sralis 700 KingKupa 750
PostWysłany: 29.03.2007 21:04 
Miła ocena naszych sprzętów ze strony kolegi ferdek1970 w dziale suzi
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=5611

pozdro!

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów

ATV-IRBIS-SQUAD//DZIKIE WYPRAWY

Fotosy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2006 00:42
Posty: 275
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: Kymco MXU 500, Yamaha Wild Star 1600
PostWysłany: 31.03.2007 19:20 
Witam
Troszeczkę się zdziwiłem jeżeli chodzi o speeda ze startu na odcinku ok. 20 m KQ. Wszak jest to według mnie podstawa w Quadzie. Przecież w lesie przed dużym wzniesieniem nie ma 50m "rozbiegu". A tutaj ciekawostka.
Image


 
Profil ICQ
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2005 19:57
Posty: 601
Miejscowość: off-road wawer team / warszawa
Quad: Grizzly 700 fi camo + itp xtr +ssalloy 212 + warn rt front+ Garmin 60csx + ricochet+ halogen+ fiskars + exploler case +twinair+ hotgrips+ torba kolpin
PostWysłany: 31.03.2007 19:36 
Podobny do Polarisa 6x6 a ten linhai ma napęd na 6 kół ?? Cos mi się zdaje że z tym silnikiem i z 6 kołami jest pewnie mułowaty .

_________________
Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada .Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2006 00:42
Posty: 275
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: Kymco MXU 500, Yamaha Wild Star 1600
PostWysłany: 31.03.2007 19:45 
i jeszcze przy okazji pytanko?

Chciałbym wymienić koła i opony w Linhaiu na 25.
Nie zależy mi na większej szerokości mogą być nawet troszkę węższe, ale problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego rozmiaru na rozstaw śruby. Zależy mi na większym prześwicie. Jeśli macie panowie jakieś dobre info proszę o radę. Interesuje mnie także typowa opona drogowa rozmiar 24. Planuję trasę urlopową o długości 490 km drogami bocznymi w jedną stronę, więc szkoda mi opon terenowych. A z innej beczki, ostatnio wbiłem się w rzeczkę, niestety żle oceniłem głębokość i zostałem w środku koryta o szerokości 5m. Warto podkreślić fakt że było +1C wiec chwilę się zastanawiałem co dalej. Silnik pracował, ale pasek był zalany więc byłem bez napędu. Musiałem wejść do wody ponad kolana. Byłem sam ale jakoś udało mi się wyciągną tyłek Linhaia troszkę na brzeg, wrzuciłem wsteczny słyszałem świst wysychającego paska i wszystko skończyło się ok. wydostałem się, oczywiście skończyło się mocnym przeziębieniem i L4 przez tydzień. W najbliższym czasie planuje założenie gniazda 12v, już kupiłem szperacz. W nocy na pewno się przyda. Mam nawigacje i chciałbym ją wykorzystać w quadzie znam dobrze okolicę ale jak wpadnę w trans nie mam pojecia gdzie jestem :D Pozdrawiam wszystkich sympatyków najlepszego Quada za dobre pieniądze. 8)


 
Profil ICQ
Free Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2006 22:06
Posty: 5363
Miejscowość: Kraków
Quad: LAND ROVER
Poprzednie quady: Liszaj 4x4 Sralis 700 KingKupa 750
PostWysłany: 31.03.2007 20:09 
Wracając do tematu "chwalenia" naszego quadzika to ostatnio jak jeździliśmy razem z Paćką z kolegą który śmigał misiem 700 też był w szoku że daliśmy radę podjechać pod dość długie ostre wzniesienie pod które sam się kiedyś zastanawiał czy da radę wyjechać a my po prostu tam wznieśliśmy nasze wspólne 130 Kg nie licząc oczywiście 300 Kg masy własnej naszego traktorka :P

p.s. i właśnie zajeździłem sprzęgło i czeka mnie warsztat :(:( i tyle z chwalenia buuu

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów

ATV-IRBIS-SQUAD//DZIKIE WYPRAWY

Fotosy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2006 00:42
Posty: 275
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: Kymco MXU 500, Yamaha Wild Star 1600
PostWysłany: 31.03.2007 20:16 
Do np. sadu z pewnością wystarczy 8)

[/img]


 
Profil ICQ
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.01.2007 08:21
Posty: 393
Miejscowość: !?!?!?!?!?
Quad: BYŁ może jeszcze BĘDZIE ?
PostWysłany: 01.04.2007 21:18 
To ja naprawdę musiałem oszczędzać Linhaia albo było jakieś mocniejsze to sprzęgło w co wątpię :?:
Lajtowa jazda tak ale nie po to kupujemy Quady :diabeł:

_________________
Robert


 
Profil

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 02.04.2007 08:13 
Są dwa rodzaje sprzęgieł do standartu, jedno z jasnymi okładzinami, drugie ma ciemne, prawie czarne. Trzeci rodzaj ma Muddy, większa średnica. Fabryka dostarcza ostatnio te ciemniejsze, może to jest to?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2006 21:18
Posty: 791
Miejscowość: na płd od KRK
Imię: Tomcat
Quad: Bruteforce 750EPS +Kingquad 750AXI +V6
Poprzednie quady: Kingquad 700, Linhai 300
PostWysłany: 05.04.2007 21:05 
Coś te sprzęgła za bardzo się zużywają

_________________
Odwiedź nas na: facebook.com/TokaSquad

Filmy z wyjazdów na quadach

Zapraszamy do naszego serwisu quadów mieszczącego się w Radziszowie
tel:733 010 507 tokaSerwis - naprawy i przeróbki


 
Profil
Free Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2006 22:06
Posty: 5363
Miejscowość: Kraków
Quad: LAND ROVER
Poprzednie quady: Liszaj 4x4 Sralis 700 KingKupa 750
PostWysłany: 09.04.2007 20:17 
Hi w temacie sprzęgła to ciężko mi się wypowiedzieć bo moje przeżyło 2000 KM i jest w 50% zużyte a z tego co udało mi się wyczytać to mało kto się na ten temat wypowiada z innych marek opinia moja jest taka: jak uda i się przejechać jeszcze dwa klocki na tym sprzęgle to będzie OK (oczywiście wolałbym jeszcze z 10 tysi na nim przejechać) pośmigamy zobaczymy, pamiętajmy że to quad przeprawowy porównajmy to np. do klocków hamulcowych po ilu KM się zużywają w ATV a po ilu a zwykłym autku i chyba jest bardzo proporcjonalne porównanie

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów

ATV-IRBIS-SQUAD//DZIKIE WYPRAWY

Fotosy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2006 00:42
Posty: 275
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: Kymco MXU 500, Yamaha Wild Star 1600
PostWysłany: 14.04.2007 19:06 
Witam a oto efekt moich usprawnień. Teraz mogę jechać "w las na całą noc" :D
Image
Image
Image

Fajnie że szperacz można ruszać w każdą stronę a w czasie jazdy nawet nie drgnie. Pięknie oświetla las w nocy a co najważniejsze pole widzenia jest super szerokie.
Generalnie dobry zakup polecam.


 
Profil ICQ
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2006 17:32
Posty: 15
Miejscowość: BYDGOSZCZ
Quad: linhai 300 4x4
PostWysłany: 22.04.2007 18:48 
Sanol napisał(a):
Hi w temacie sprzęgła to ciężko mi się wypowiedzieć bo moje przeżyło 2000 KM i jest w 50% zużyte a z tego co udało mi się wyczytać to mało kto się na ten temat wypowiada z innych marek opinia moja jest taka: jak uda i się przejechać jeszcze dwa klocki na tym sprzęgle to będzie OK (oczywiście wolałbym jeszcze z 10 tysi na nim przejechać) pośmigamy zobaczymy, pamiętajmy że to quad przeprawowy porównajmy to np. do klocków hamulcowych po ilu KM się zużywają w ATV a po ilu a zwykłym autku i chyba jest bardzo proporcjonalne porównanie


Ja zjeździłem moje sprzęgło po 1700 km (tak wskazywał liczniik :)) wymienili mi w tym moim pseudo serwisie (dopiero jak Paweł się za to zabrał) teraz kupiłem od wojtka jeszcze dwa zobaczymy jak długo da rade na tym zapasowym zestawie:)

_________________
Sprzęgło działa(jak na razie) ciekawe jak długo :/


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2006 17:32
Posty: 15
Miejscowość: BYDGOSZCZ
Quad: linhai 300 4x4
PostWysłany: 22.04.2007 18:51 
Andrzej 4x4 Polecam jeszcze wyciągarke jak śmigasz polasach to wiesz jak szybko można się utopić w "małym bagienku leśnym" :) a to naprawdę ratuje " życie" :)

_________________
Sprzęgło działa(jak na razie) ciekawe jak długo :/


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.