Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Trochę dużo wody
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 14:32



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Trochę dużo wody 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.02.2008 22:22
Posty: 118
Miejscowość: Mosina
Quad: LS - 450
PostWysłany: 09.04.2008 22:20 
Trochę dużo wody
Mam takie pytanie dotyczące dość sporej ilości wody w miejscu gdzie znajduje się akumulator. Póki co nic się nie dzieje ale z czasem może to być sprawką problemów z prądami. To fakt jeździłem dzisiaj trochę w miejscach gdzie było sporo wody i na quadzie nie było kawałka gdzie nie było by wody, no ale bez przesady :lol: a pod siedzeniem woda nie powinna się dostawać w takich ilościach, akuma była cała w kropkach od wody (no chyba że to normalne :oczy: ). Dzięki za odpowiedzi.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.02.2008 21:02
Posty: 14
Miejscowość: Wrocław
Quad: Lucky Star 300S
PostWysłany: 16.04.2008 20:52 
Re: Trochę dużo wody
Strazol napisał(a):
Mam takie pytanie dotyczące dość sporej ilości wody w miejscu gdzie znajduje się akumulator. Póki co nic się nie dzieje ale z czasem może to być sprawką problemów z prądami. To fakt jeździłem dzisiaj trochę w miejscach gdzie było sporo wody i na quadzie nie było kawałka gdzie nie było by wody, no ale bez przesady :lol: a pod siedzeniem woda nie powinna się dostawać w takich ilościach, akuma była cała w kropkach od wody (no chyba że to normalne :oczy: ). Dzięki za odpowiedzi.

W jaki sposób woda dostała Ci się, aż pod siedzenie?
JEździsz po rzece?:)
Zaizoluj wszystkie kable i kostki w takim razie nie jeździj po głębinach:)))))))


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.02.2008 22:22
Posty: 118
Miejscowość: Mosina
Quad: LS - 450
PostWysłany: 17.04.2008 08:57 
Po rzece nie tylko po dość sporych kałużach i właśnie się dziwie skąd ona się tam wzięła :bezradny: A co do kostek to mam już zaizolowane.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.