Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - PROBLEM!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 03:10



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
PROBLEM!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2007 17:24
Posty: 817
Miejscowość: WLKP
Quad: LS 450 // ???
PostWysłany: 02.06.2008 09:24 
PROBLEM!!
Witam, no i stalo się.. pierwsza awaria (1450km) odpalam, Jadę okolo kilometra i nagle przy okolo 80 cos strzelilo, quad zgasl, jak się zatrzymalem to kompletnie nic nie dziala, kable od akumulatora gorące, rozrusznik nie kreci (jak by go cos blokowalo) rozruchu recznego też nie idzie ruszyc.. odglos bylo slychac chyba ze skrzyni bo jak go na luz przełączalem to cos to dziwnie się robilo i dziwnie się biegi teraz przelącza. mial już to ktoś?? bo nie wiem od czego się zabrac.. :/


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2007 21:55
Posty: 260
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Quad: Lucky Star Sp 250
PostWysłany: 02.06.2008 15:14 
Pierwsze to sprawdź pasek - w naszym z jednych było to samo ( tzn zblokował się ) ale próbował odpalać . Jeżeli to nie to mogło ściąć kołki na korpusie przekładni i poprzestawiać koła zębate. To są 2 pierwsze miejsca gdzie mogła wystąpić usterka.

_________________
Extreme Black Lucky Star Dream Team
www.lucky-team.pl
www.bikepics.com/members/zadlow/


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2007 17:24
Posty: 817
Miejscowość: WLKP
Quad: LS 450 // ???
PostWysłany: 02.06.2008 18:27 
pasek chyba odpala, bo silnik kompletnie nie kreci, jutro bedę sprawdzac, ale to musiało cos w skrzyni się popie#$%ć bo zaraz jak się zatrzymałem i próbowałem przeżucić na luz to strasznie dziwnie mi przeskakiwały biegi.. a niedawno jak jezdziłem to cięzko na D wskakiwało (zgrzytało pomimo niskich obrotów) być może ze się zakleszczyło cuś :/


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2007 21:55
Posty: 260
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Quad: Lucky Star Sp 250
PostWysłany: 02.06.2008 18:53 
Sprobuj najpierw oglądnąć pasek - 15 minut roboty i wszystko wiadomo. Na naszej stronie masz info jakie przyrządy są potrzebne do ewentualnego odkręcenia elementów.

_________________
Extreme Black Lucky Star Dream Team
www.lucky-team.pl
www.bikepics.com/members/zadlow/


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2007 17:24
Posty: 817
Miejscowość: WLKP
Quad: LS 450 // ???
PostWysłany: 02.06.2008 21:16 
no i nie wytrzymalem i bylem po poludniu sprawdzic co moglo się stac.. masz racje zadlow ze to byl pasek.. tylko nigdy nie pomyslal bym ze może się rozleciec po 1400km.. resztki paska zablokowaly wariator i dlatego nie chcial kręcic.. na szczescie mialem zapasowy 8) najdlużej zajęło mi zrobienie ściągacza wariatora ale może się przyda na przyszłość.. wlaśnie oglądam Twoją stronę i widze że prawie taki sam mi wyszedł :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.