Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ls300
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:09



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
ls300 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2008 16:51
Posty: 60
Miejscowość: SIANÓW
Quad: access sp300
PostWysłany: 30.06.2008 11:38 
ls300
WITAM PONOWNIE przedwczoraj i wczoraj troszkę poszalałem sobie po łączkach i nagle odbiło mi troszkę ponieważ znalazłem głęboki rów i postanowiłem zrobić mostek,aby przeprawić się na druga stronę do lasu!!!!!! .Kurcze nie wiedziałem ze LS300 to taka mocna maszyna!!!!! bo te kloce drewna o długości ok-4 metrów i prawie 25 cm przekroju to targał jak patyczki do zabawy ,tym bardziej ze teren był zarośnięty chaszczami !!!!!!!!! co powinno przy spożyć mu troszkę trudności :hura: :hura: jestem zachwycony tą zabawką !!!!!!!!!!!.TYLKO JESTEM CIEKAW JAK MOSTEK SIĘ SPISZE NA PIERWSZEJ PRZEPRAWIE CZY PORADZI SOBIE Z WAGA OK ..330kg lub większą :?: :?: nie chcę się ponownie zamoczyć tak jak to miało miejsce 3-4 tyg temu --- POZDRAWIAM !!!!!!!!!!


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 30.06.2008 17:01 
hm, :mysli: pisz co dalej ..... 8) nastąpi ...

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2008 16:51
Posty: 60
Miejscowość: SIANÓW
Quad: access sp300
PostWysłany: 30.06.2008 22:25 
ls300
FIŚMAN WITAJ FIŚMAN nie dało mi to dziś spokoju więc pojechałem dziś o 16 spuściłem parę drzewek -drobnica zatargałem je do miejsca gdzie zrobiłem mostek. po uszczelniałem jeszcze troszkę . I pierwsza próba!!!!!!!!! kurcze obawiałem się troszkę ze znowu ------ nie przewidziana kąpiel i z dusza na sercu zrobiłem najazd :hura: :hura: udało się przejazd udany wjechałem do lasu a tu zaraz małe blotko :lol2: :lol2: i potem troszkę rozjeżdżone leśne drogi -" ciągnik" a w nich kałuże ojej jaka radość pełno błota i JA :hura: :hura: Poszalałem troszkę jak przystało i cały w błocie wracałem do domku .Wracając zatrzymałem się na swej budowli chwilkę na nią spojrzałem i sprawdziłem czy mostek jest stabilny ,okazało się ze tak!!! Więc ruszyłem dumny do domu ,ale tam to minka mi :zalamka: :zalamka: MAMUŚKA dała do wiwatu że głowa mała :x :x .Po prostu pralka- wysiada - POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!

_________________
JAK SZALEĆ TO SZALEĆ TYLKO NA QUADZIE NA QUADZIE NA NA NA !!!


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 30.06.2008 22:47 
Brawo :lol:
Jedna rada - za nim oddasz mamie ciuchy do prania, to najpierw przeleć je troszke Karcherem :lol: ...pralka dłużej pochodzi ;)

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2008 16:51
Posty: 60
Miejscowość: SIANÓW
Quad: access sp300
PostWysłany: 06.07.2008 23:29 
ls300
FIŚMAN WITAJ pralka przeżyła moja głowa dostała w promocji totalny bul głowy od marudzenia " rodzicielki " aloe to nie koniec moich skromnych wzmagań z LS . Postanowiłem w końcu wymienić olej silnikowy oraz przekładniowy-skrzynia biegów a i przy okazji założyć filtr paliwa . umówiłem się s kolegą żeby pokazał mi co gdzie się leje i ile !!!!! . No i ruszyłem w drogę do kolegi a że mam ok 20 km to wyszukałem dojazd polnymi i leśnymi drogami -cholerka było ekstra dopóki nie trzasnełem w betonowy głaz podwoziem , cóż nie zauważyłem tego , ale kolega spostrzegł to -TYLNA OŚ SIĘ PRZESTAWIłA O JAKIŚ 1 cm- patrząc od tyłu lewa strona . nastawił oś wymienił to co miał, założył filtr paliwa i próba odpalenia - a tu guzik pokręcił pokręcił i skończył kręcić okazało się że pływak wskazywał fałszywie poziom paliwa od dłuższego czasu a ja naiwnie pognałem te 20 km na prawie suchym baku !!!!!!!!!!!!! ale bym patrzał jak zgasł by mi w środku leśnej drogi :bezradny: :zalamka: . NIESTETY wracając do domu śruba od tylnej osi znowu się odkręciła i ponownie ośka przestawiona tym razem o jakieś ok 1,5 cm .!!!!!!!!!!!!! CHOLERKA czy to jest normalne ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w LS-ach jak temu zapobiegać - użyć loctite ????????-niebieski !! POZDRAWIAM

_________________
JAK SZALEĆ TO SZALEĆ TYLKO NA QUADZIE NA QUADZIE NA NA NA !!!


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 07.07.2008 06:54 
Dokładnie, dokręcić na Loctite i ...obserwować jak się "zachowuje". W ostateczności można wymienić na śrubę/nakretkę wykonaną z normatywnej ale wyższej klasy stali 8,8.

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2008 16:51
Posty: 60
Miejscowość: SIANÓW
Quad: access sp300
PostWysłany: 19.07.2008 20:46 
ls300 i paliwko
WITAM po dłuższej przerwie -sporo pracy /ale szczegół - w wolnym czasie troszkę śmigałem " tu i tam - czasami szosa , często szutry i bezdroża . :strzałka: Postanowiłem - DOKŁADNIE :!: :!: :!: sprawdzić jak żarłoczna mam zabawkę :!: zalałem bak do pełna -15 litrów policzyłem na displeju ile kresek pokazuje pełny licznik -10 , czyli każda kreska odpowiada pojemności 1,5 litra :!: :!: :!: ;) licznik zresetowałem , początek i śmigania z szybkościami - asfalt ok 90 km/h / szutry i bezdroża ok 50 km/h pierwszy pomiar po przeliczeniu 7 litra na 100 km a drugi 8,5literka na 100 km :!: :!: :mysli: ze to troszkę sporo :: ale koledzy < którzy śmigają przeprawowa wersją LS-uw o tej samej pojemności-300 ccm potwierdzili mi ową wyliczankę :!: :!: OCZYWIŚCIE zaznaczam że nie sprawdzałem tego ma naprawdę CIĘŻKIM TERENIE bo tu jak już wcześniej komuś pisałem to MAŁY SMOK i tu jestem :zalamka: :zalamka: bo to naprawdę niewiele się pobryka :!: :!: ALE I TAK JEST :okok: :okok:
POZDRAWIAM :!: :!: :!:

_________________
JAK SZALEĆ TO SZALEĆ TYLKO NA QUADZIE NA QUADZIE NA NA NA !!!


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.