Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Klepiące zawory po remoncie silnika ??
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 17:45



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Klepiące zawory po remoncie silnika ?? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.11.2008 15:12
Posty: 68
Miejscowość: szczecin-goleniow
PostWysłany: 03.09.2016 13:42 
Klepiące zawory po remoncie silnika ??
Witam mam mały problem.

Robilismy małą rewitalizację lucka 250 bo już palił oleju na równo z paliwem :)

Cylinder pomierzony, był OK więc poszedł nowy tłok, pierścienie. Nowe zawory i kpl sprężynek. Nowy łańcuszek rozrządu i pompy oleju/wody. Nowe uszczelniacze zaworowe. Wszystko OEM.

Rozrząd ustawiony poprawnie na znakach więc tutaj chyba raczej jest wszystko OK.

Wałka raczej chyba źle nie da się zamontować ?? Zresztą silnik chodzi raczej poprawnie, rowno tylko to klepanie....

Przed pierwszym odpaleniem ustawiłem luzy zaworowe na 0.10. Po odpaleniu silnik klepał dość mocno więc po chwili zwaliliśmy pokrywę. Szczelina się zmniejszyła bo listek 0.10 nie wchodził, wiec ponownie ustawiliśmy 0.10. Odpaliliśmy i nic dalej klepie.

Wczoraj było już ciemno więc dalej nie grzebaliśmy. Dzis zobaczę znów na luzy czy są OK.

Czy coś oprócz zaworów może wydawać taki dźwięk ?? Nie wiem może dekompresator ??


Ostatnio zmieniony przez _arek_ 03.09.2016 13:42, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.