Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Benzyna w silniku i brak płynu chłodniczego
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 19:56



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Benzyna w silniku i brak płynu chłodniczego 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.07.2017 18:49
Posty: 1
PostWysłany: 16.07.2017 18:02 
Benzyna w silniku i brak płynu chłodniczego
No i stało się, mam problemy z moim Luckiem, a pogoda ostatnio taka że nic tylko śmigać.
Jakiś czas temu przelała mi się benzyna do silnika i musiałem wymieniać olej. Po sprawdzeniu gaźnika okazało się, że poleciał jakiś syf z baku i w ten sposób paliwo dostawało się do silnika. Gaźnik został przeczyszczony, tak samo zbiornik z paliwem. Po tych zabiegach quadzik elegancko odpalił, teoretycznie wszystko było ok. Poza 1 mankamentem. Rozkręcał się tak max. do 50km - ale to akurat może być oddzielny temat. Zrobiłem trochę km. Rano przychodzę, chce odpalić sprzęt, a tu słychać tylko cyknięcie. Okazało się, że paliwo znowu dostało się do silnika. Zauważyłem też brak płynu chłodzącego:/ Czy ktoś miał już taki przypadek? Dopiero teraz doszedłem do tego, że w LSie jest kranik podciśnieniowy - może on jest uszkodzony i dlatego paliwo znowu poleciało? Wtedy może dobrze byłoby wstawić standardowy kranik - np. przy filtrze od paliwa? Ciekawi mnie też co mogło stać się z płynem chłodzącym? Z tego co patrzyłem to wszystko jest dobrze podpięte i nie powinno nic wyciekać.


 
Profil

Rejestracja: 22.11.2017 16:27
Posty: 1
Imię: Marcin
PostWysłany: 01.12.2017 11:09 
Re: Benzyna w silniku i brak płynu chłodniczego
Rozwiązałeś jakoś ten problem ?

_________________
noclegi dla pracowników w poznaniu


 
Profil

Rejestracja: 13.12.2017 10:41
Posty: 1
Imię: Tadeusz
PostWysłany: 15.12.2017 13:39 
Re: Benzyna w silniku i brak płynu chłodniczego
Problem na tyle skomplikowany że chyba znacznie lepiej będzie udać się do mechanika :P.

_________________
enova365


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.