Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - strzał podczas ostrej jazdy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 08:49



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
strzał podczas ostrej jazdy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.01.2009 21:17
Posty: 187
Miejscowość: bełchatów
PostWysłany: 09.06.2009 21:03 
strzał podczas ostrej jazdy
Witam,

Proszę o pomoc podczas gwałtownego dodawania gazu dochodzi do zgrzytu mechanicznego, podobne odczucie jak przy zmianie biegów w aucie z automatyczną skrzynią biegów. Dodaję gazu nagle strzał, zgrzyt mechaniczny i jadę dalej co to może być za przyczyna?
bardzo ciężko zmieniają się biegi - linka wymontowana od hamulca

Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.01.2009 19:25
Posty: 175
Miejscowość: Piotrków I okolice
Quad: Miś700
Poprzednie quady: Cf500
PostWysłany: 10.06.2009 10:49 
Re: strzał podczas ostrej jazdy
Ale zgrzyta Ci przy ruszaniu czy np jak jedziesz jakąś predkością i nagle przyśpieszasz? Jak przy ruszaniu to pewnie to samo co u wszystkich.Ostatnio ktoś na forum stwierdził że to za mocno dokręcona pompa hamulcowa i w serwisie mu to zrobili.Co do biegów to zobacz czy to cięgiełko się nie zluzowało jak odkręcisz boczną osłonę to przy poruszaniu dźwignią bedziesz widział o co chodzi.Ja mam 1000km przejechane i też czasem jest tak że nie mogę biegu wyrzucić dopiero przy szarpnięciu.Ale to się rzadko zdarza.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.04.2009 08:57
Posty: 443
Miejscowość: Chełm
Quad: myślę :)
Poprzednie quady: była czarna bestia XP 850; był czarny SP 500 efi; był CF Moto 500
PostWysłany: 11.06.2009 10:02 
Re: strzał podczas ostrej jazdy
Witam,
Maniek78o
miałem dokładnie to samo co Ty. Oddałem quada do serwisu i mi to zrobili. Chyba grzebali w skrzyni bo zmieniali olej. Sam dokładnie nie wiem co to było ponoć jakiś "wodzik się poluzował"


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.