Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Allroad 300 gaśnie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 09:48



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Allroad 300 gaśnie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2009 13:56
Posty: 73
Miejscowość: Przechlewo
Quad: Był Allroad 300 jest G700 :-)
PostWysłany: 11.08.2009 10:19 
Allroad 300 gaśnie
Po wywrotce która zaliczyła moja kobieta mam taki objaw że jak się dobrze rozgrzeje podczas jazdy po górkach quad nagle gaśnie i co dziwne nie można go ponownie odpalic bez wyłączenia stacyjki na chwile. Do tego też na wolnych obrotach jak się naciska manetke delikatnie też potrafi zgasnąć i nie można go wtedy odpalic krecąc rozrusznikiem, dopiero po wyłaczenieu stacyjki na moment i można go znowy bez problemu odpalic.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.06.2008 14:00
Posty: 135
Miejscowość: kozienice
Quad: namierzanie następcy
PostWysłany: 06.09.2009 21:15 
Re: Allroad 300 gaśnie
popatrz fajkę i przewód bo lubią pękać. zmień na fajkę i przewód od poloneza caro. i przeleć po przewodach paliwowych


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.08.2009 08:08
Posty: 453
Miejscowość: wieliczka
Quad: Polaris Rzr ranger 800 EFI
PostWysłany: 07.09.2009 12:43 
Re: Allroad 300 gaśnie
mi podszedłod fiata 125p i jest super ,zwroc uwagę czy nie swieci ci się kontrolka od wstecznego jeżeli tak to odepnij wtyczke masz ja pod prawa noga w skrzyni biegow oznaczenie UP ,i zobacz czy przeszło. W ten weekend jezdzilem po lesie i w pewnym momecie zaczel mi się delikatnie świecić kontrolka od wstecznego i ruszajac gasl (zabezpieczenie na wstecznym biegu by nie szarpnelo nas do tylu) odpiolem wteczke i po problemie w domu wypiolem jeden z 3 kabli we wtyczce wszystko jak ma być poza tym ,ze mi wstecznego nie pokazuje na liczniku ,ale nie gasnie na wstecznym i lata jak dziki :D


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.