Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 20:30



Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę 
Autor Wiadomość
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 31.08.2014 16:03 
Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Witam również szanowne grono tego forum.

W mej łysej głowie zaświtał pomysł zorganizowania I Ogólnopolskiego Zjazdu CFek.

Jakie jest założenie i co już wiem:

TERMIN: 25.X.2014
MIEJSCE: okolice Bałtowa, woj. świętokrzyskie
CENA: około 50 zł (za udział w Zlocie - w cenie zawiera się wikt i opierunek oraz impreza integracyjna)

Co jest możliwe w ramach ZLOTu:
1. Wymiana doświadczeń i opinii oraz poznanie się osobiste z osobami których znamy tylko z Forum
2. Możliwość obserwacji odbywającego się wówczas rajdu przeprawowego w wyznaczonych miejscach dla widzów
3. Możliwość wzięcia udziału w Rajdzie - wówczas cena 50 zł nie była by obowiązująca tylko cena udziału jako zawodnicy
4. W niedużej odległości do miejsca ZLOTu (i Rajdu) jest możliwość zarezerwowania noclegu jak również byłaby możliwość zorganizowania dojazdu busem dla zmęczonych uczestników :pijoki:

Zanim napisze więcej szczegółów chciałbym poznać waszą opinię oraz zainteresowanie - proszę więc wpisywać czy w ogóle jesteście zainteresowani udziałem w takiej imprezie.
Impreza byłaby otwarta dla KAŻDEGO posiadacza CFki oraz dla sympatyków naszej marki.
Impreza jest oddolną inicjatywą a cena pokrywa wyłącznie wyżywienie i część integracyjną wyjazdu. Korzystamy tu z uprzejmości organizatorów rajdu quadowego - jaki to rajd? na razie nie piszę żeby nie naruszyć regulaminu Forum.
Jak dopracujemy wszystko informacja będzie pełna.

PS. W rajdzie weźmie udział co najmniej 4 CFki w tym X8 oraz CF 500.

Pozdrawiam,


Ostatnio zmieniony przez Slawko Z 31.08.2014 16:03, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 31.08.2014 18:19 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Może ja wezmę udział moim CF Kingdominatorem_X8, wczoraj przy zmianie kół odkryłem na tylnym wahaczy wytłoczone "X8", pewnie reszta też z tego modelu więc czuję się upoważniony do wypowiadania się.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 31.08.2014 19:05 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Jacek...tym mam nadzieję zawitasz tam z inngeo powodu (tak jak i ja startujesz w rajdzie) :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 01.09.2014 00:14 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Sławko czy ten termin jest ostateczny? Niestety jeden z nasz quadomaniaków oszalał i postanowił się ożenić. Jest jeszcze taka nadzieja że chłop zmądrzeje i się rozmyśli i zwolni ten termin.
Ale tak na poważnie to jak najbardziej jestem za. Może zauważyłeś że już miałem okazją kiedyś na ten temat się wypowiedzieć. Jeśli termin będzie ten a nie inny to może uda mi się przynajmniej wpaść, uścisnąć Wam wszystkim dłoń i poznać osobiście bo na integrację raczej już czasu zabraknie.
Tak czy owak pomysł jest super i oby wypalił. Gdyby tylko nie to wesele to już bym się wpisał na listę


 
Profil Gadu-Gadu
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 01.09.2014 14:13 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
misiek_393 napisał(a):
Sławko czy ten termin jest ostateczny?


Niestety ze względu na wspomniane powiązanie z rajdem ten tak. Ale najważniejsze w tym jest sprawdzić Wasza zainteresowanie - myślę że zorganizowanie zlotu w innym terminie też jest możliwe, jednak wówczas w przypadku chęci pojeżdżenia koszty mogły by wzrosnąć ze względu na konieczność odrębnego zabezpieczenia terenu, zgód itp.
Wiedząc że zbierzemy 20+ quadów w innym terminie pewnie można by pomyśleć nie tylko o tym co piszę powyżej a nawet o okazyjnych koszulkach dla uczestników - oczywiście miało by to wpływ na cenę.

-- dodano 01.09.2014 15:13 --

Załączam informację o rajdzie o którym wspominałem.

viewtopic.php?f=31&t=63585 - chodzło oczywiście o Quadowe Bezdroża edycja III.

Tak więc teraz już wiecie wszystko.


Ostatnio zmieniony przez Slawko Z, 01.09.2014 14:13, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 02.09.2014 07:41 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
To jakiś zlot nie zlot ................przy okazji na uboczu czegoś i coś tam - jak by CF było czymś gorszym i nie można zrobić zlotu CF Moto dla CF !! Slawko to moja opinia !!

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 02.09.2014 08:45 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Piotr,

trzeba korzystać z okazji - po co tworzyć coś od zera jak można połączyć przyjemne z pożytecznym?
niezależnie od wszystkiego dziękuję za opinię - negatywne też są ważne bo dają obraz i oczekiwania środowiska


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 02.09.2014 11:04 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
wiesz ja na to inaczej patrzę bez urazy - czasami lepiej coś od zera zacząć aby stało się cykliczne niż przylepione i jednorazowe :o ale inicjatywa OK!

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 03.09.2014 01:31 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Piotr, na pewno fajnie by było zorganizować całkiem osobna imprezę ale od czegoś trzeba zacząć. Ten temat był już tu na forum wałkowany (wątek chyba usunięty) i umarł śmiercią naturalną. Zainteresowanie było bardzo znikome, udzielało się dosłownie parę osób. Jeśli zlot dojdzie do skutku przy okazji tej imprezy, to zawsze można już tam na miejscu obgadać temat przyszłej całkiem niezależnej imprezy.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.03.2014 21:56
Posty: 78
Miejscowość: Skępe
Imię: Krzysztof
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 03.09.2014 02:47 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
A czy to musi być tylko CF , nie można w szerszym gronie innych maszyn ? Na pewno chętnie i inne maszyny by podleciały. Nawet jak koszt trochę większy to pewnie chętni by się znaleźli , ale ograniczenia CF na pewno wyklucza wiele osób chętnych do spotkania się z innymi i pobrykania na swoich rumakach :kier:

:wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier: :wnerw: :kier:

Ja też chce ale nie mam CF , a miska nie zamienię na przysłowiowego ,,CHIŃCZYKA" :kier:

_________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>> Tam gdzie kończy się asfalt , tam zaczyna się przygoda ... <<


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 03.09.2014 07:49 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Diks1974 napisał(a):
Diks1974

i inni zainteresowani,

akurat w tym przypadku posiadanie CFki nie jest ograniczeniem!
Pomysł wyszedł bo jak zauważył misiek już był wałkowany i teraz wpadło mi do głowy powyższe rozwiązanie które łączy przyjemne z pożytecznym :) oraz nie wymaga załatwiania miejsc, pozwoleń, szukania punktu organizacyjnego itp....

Inicjatywa była moja gdyż jako startujący w QB2 pamiętałem że mogli wsiąść udział również kibice a 50 zł było ceną dla osób które chcą skorzystać z zaplecza socjalnego. Zwróciłem się więc z pytaniem do organizatorów jak się na to zapatrują i otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Diks1974 - chcesz przyjechać, zawsze możesz JA ZAPRASZAM miło mi będzie się spotkać - jednak już pobrykanie na rumakach jest możliwe jedynie w ramach rajdu lub przemieszczania się do punktów dla kibiców
W pierwszym przypadku ponosisz opłatę udziału w rajdzie - naprawdę zachęcam ! (250 zł)
W drugim przypadku ponosisz opłatę 50 zł.

misiek_393 napisał(a):
Jeśli zlot dojdzie do skutku przy okazji tej imprezy, to zawsze można już tam na miejscu obgadać temat przyszłej całkiem niezależnej imprezy.

Dokładnie o to chodzi, jeśli nam to wypali to na pewno uda nam się przekonać Jaro i Adama z QB, żeby zorganizowali dla nas odrębną imprezę - czy to będzie Zlot samych Cfek czy nie? Kwestia już do uzgodnienia!
Chciałbym zorganizować coś co mogłoby zasymilować środowisko uważam że byłoby super również z rodzinami... to też jest pomysł który kiełkuje - może się to nawet nazywać Piknik...:) ..już mi coś świata :)

Ale to dzięki Wam i waszej aktywności!


 
Profil

Rejestracja: 01.09.2014 15:56
Posty: 10
Miejscowość: BIELSKO
Imię: MAREK
Quad: CF X7
Poprzednie quady: Polaris
PostWysłany: 02.10.2014 21:53 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
witam
pomysl jest ok jak się wyrobie czasowo to się pisze .
Pozdrawiam


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 03.10.2014 08:17 
Re: Propozycja ZJazdu CFek w dniu 25.X.2014! Opinię proszę
Ponieważ w pewien sposób upadł więc wszystko co się dzieje jest w ramach QB3 - natomiast miło mi będzie Cię spotkać - conajmniej 6 CFek jest zarejestrowanych na start. Oczywiście możesz startować albo wziąć udział jako widz. Więcej informacji na QB3.
:D


Ostatnio zmieniony przez Slawko Z, 03.10.2014 08:17, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.