Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CF Moto Z6
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 26.04.2024 17:07



Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
CF Moto Z6 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 06.04.2013 12:57 
Re: CF Moto Z6
Mój najpierw powiedział że po przeglądzie, po przeglądzie powiedział że już była zdjęta... wcześniej.
A potem że stracę gwarancję, wiec najprawdopodobniej nie wie...

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2008 14:46
Posty: 182
Miejscowość: Bukowina Tatrzańska (okolice Zakopanego)
Quad: CF Moto x7
Poprzednie quady: chińskie 200 Suzuki Eiger 400
PostWysłany: 06.04.2013 13:50 
Re: CF Moto Z6
Bardzo prawdopodobne, że nie wie bo to "nowość" u nich silniki na wtrysku, u mnie w serwisie nie maja nawet na razie komputera diagnostycznego, ale wbrew pozorom znają się na tym co robią. Bez komputera nie mogą nawet zwiększyć głupich obrotów silnika. :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 06.04.2013 13:56 
Re: CF Moto Z6
hades napisał(a):
Bez komputera

To na pewno jest główny problem... a poza tym EDUKACJA szkolenia itp a wszystko ma wspólny mianownik brak im na to kasy...

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 21:30
Posty: 61
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: Suzuki LTA500 ,Suzuki runner 500,CF Moto Z6
PostWysłany: 21.04.2013 19:03 
Re: CF Moto Z6
Witam.Mam problem ,wyskakuje mi tylna półośka z mostu i to non stop w serwisie robili to już dwa razy i nic,mam wrażenie że mój 14 letni syn ma więcej pojęcia od nich.Wszystko trzeba im pokazać palcem jak i co zrobić.Może ktoś z was ma jakiś pomysł bo nie wyrabiam na olej do mostu.

-- dodano 21.04.2013 19:03 --

A cha i robi mi się czerwone kolanko od wydechu , miał ktoś coś takiego?(Z 6 Jest na wtrysku)


Ostatnio zmieniony przez preluda4, 21.04.2013 19:03, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 23.04.2013 21:38 
Re: CF Moto Z6
preluda4 napisał(a):
Witam.Mam problem ,wyskakuje mi tylna półośka z mostu i to non stop w serwisie robili to już dwa razy i nic,mam wrażenie że mój 14 letni syn ma więcej pojęcia od nich.Wszystko trzeba im pokazać palcem jak i co zrobić.Może ktoś z was ma jakiś pomysł bo nie wyrabiam na olej do mostu.

-- dodano 21.04.2013 19:03 --

A cha i robi mi się czerwone kolanko od wydechu , miał ktoś coś takiego?(Z 6 Jest na wtrysku)


Zastanawia mnie co w tej półosi jest nie tak, a masz to na gwarancji? Jeśli tak to powinno się wymieniać pokoleji aż do skutku. Ponadto dlaczego płacisz za olej - no chyba że nie masz gwarancji to trzeba szukać mechanika a nie serwisu. Napisz czy masz gwarancje i ile masz przejechane.

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 21:30
Posty: 61
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: Suzuki LTA500 ,Suzuki runner 500,CF Moto Z6
PostWysłany: 24.04.2013 14:23 
Re: CF Moto Z6
Mam przejechane 800 kilometrów więc jest na gwarancji w serwisie robili mi to dwa razy ale tak jak pisałem nie mają o tym zielonego pojęcia.Nawet nie mieli pojęcia gdzie podłączyć wciągarkę dopiero mój syn który ma 14 lat im pokazał a blokadę musiałem sam się dowiedzieć jak zdjąć bo oni nie mieli pojęcia .Do serwisu mam prawie 100 kilosów i nie mam bardzo czasu z nim latać .A swoją drogą zdjąłeś u siebie ograniczenie mocy?i gdzie je miałeś?


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 24.04.2013 21:30 
Re: CF Moto Z6
preluda4 napisał(a):
a blokadę musiałem sam się dowiedzieć jak zdjąć bo oni nie mieli pojęcia

preluda4 napisał(a):
A swoją drogą zdjąłeś u siebie ograniczenie mocy?i gdzie je miałeś?

No właśnie jeszcze niic nie zrobiłem mam 400km na prostej jedzie 80/h ale jak długa prosta i z wiatrem :-) to chyba 86 jechałem. Ale prędkość to nie wszystko. Mam nadzieję że jeszcze jest zablokowany i będzie szybciej się zbierał... Wiec PYTAM co zrobiłeś u siebie? I czy jest wyraźna poprawa? Mój kolega kupił cf w Hiszpani ale nie z6 tylko takie z paką "wywrotką" nie wiem co to za model i jeździ mu 100/h

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 21:30
Posty: 61
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: Suzuki LTA500 ,Suzuki runner 500,CF Moto Z6
PostWysłany: 25.04.2013 20:39 
Re: CF Moto Z6
U mnie była blokada na przepustnicy i leci przy dwóch osobach 90/-97/h poprawa jest ale nie ma szału .Ale co z moimi problemami miał byś jakiś pomysł.a kolegi sprzęt to CF Moto 500 fajny sprzęt


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 23.05.2013 21:21 
Re: CF Moto Z6
naprawy gwarancyjne 3x t wymiana,,, nie wiem co bym robił,,,

-- dodano 23.05.2013 22:21 --

ostatnio nie jeździłem i mam teraz przebieg 660 km wiec wypada jechać na przegląd za 600zł na dodatek pękła osłona przegubu /nie na gwarancji/ należało by czyścić wariator /nie na gwarancji/ i mam wielki dylemat czy zawieś chłopakowi który zrobi mi przegląd wraz z materiałami olejami mostów silnika filtrem i osłoną przegubu czyszczeniem wariatora, za 400 zł łącznie ale gwarancja pa pa...
Co byście Panowie poradzili???

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


Ostatnio zmieniony przez jacekml, 23.05.2013 21:21, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 05.10.2013 07:42
Posty: 1
Imię: Adam
Quad: xp850eps. &. Z6 EX
Poprzednie quady: :(
PostWysłany: 25.10.2013 05:50 
Re: CF Moto Z6
Witam pytanko do preluda4 u mnie w Z6 EX takze półoska z mostu wylata :) czy sobie poradziłeś ? .

-- dodano 25.10.2013 06:41 --

Witam ponownie podziele się moimi odczuciami z Z6 EX z powodu iż nikt nie pisał chyba tutaj o wersji EX , na początku miałem delikatną wpadkę z półośką ale powiem że serwis w porównaniu do Polarisa w Polsce poprostu jest :) i zachował się tak jak bym sobie tego życzył .

Po katowaniu w terenie maszyny powiem tak !
Z6 EX daje rade ! jeżeli chodzi o zawias to naprawde przyjemnie wybiera moje tereny jury :) bez skrzypienia itp jestem zaskoczony mile , ale trzeba uważać na cienkie hamulce może się dotrą ? , po jezdzie na 850 xp trochę słaby silnik i to jest wada lecz w piachu błocie i pewnie za chwile w śniegu daje Fan , na moich drogach szutrowych nie wyrywa tak jak quad ale jako drugi pojazd do bezpiecznej w miarę jazdy :) z dzieciakiem jest ok. Wykonanie maszyny na oko jest bardzo konkretne bo przekonałem się dopiero w garażu gdyż kupiłem bez oglądania na żywo :) . W terenie okazuje się że jest to konstrukcja sztywna zwarta , teraz tylko aby mechanizmy dorównały zawieszeniu i będzie ok , a wiem ze nie ma maszyn bez wad pisząc np. o xp super maszyna ale luzy na zawieszeniu po 700km teraz jest 5000km ale jezdzi :) . Zachęcam do pisania o Z6 bo to jest zdrowa alternatywa do pojazdów amerykańskich typu side by side gdyż u nas cena Polarisa i canama i arcticcat jest poprostu z marsa !!!
W stanach Z6 kosztuje około 10000 $. Polaris rzr 570 myslę że 11500 $ a w Polsce sami wiecie cena rzr razy dwa prawie . O serwisie Polarisa nie wspomne teraz kończy się , fikcyjna gwarancja xp i czuje się nabity w butelkę bo co by nie było to tłumaczenie ze importer nie uzna DNO . Pozdrawiam . :>


Ostatnio zmieniony przez Dioda2013 25.10.2013 05:50, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.04.2013 19:37
Posty: 13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Imię: Jacek
Quad: CF Moto z6
PostWysłany: 11.11.2013 14:35 
Re: CF Moto Z6
Mojego Z6 sprzedałem od teraz Polaris rzr
Pozdrawiam

_________________
albo czysty, albo szczęśliwy....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 21:30
Posty: 61
Miejscowość: GARWOLIN
Quad: Suzuki LTA500 ,Suzuki runner 500,CF Moto Z6
PostWysłany: 26.09.2014 20:16 
Re: CF Moto Z6
Witam.Dawno mnie nie było na forum.Z półosiami poradziłem sobie poprzez zeszlifowanie zawleczek tych w półośce po prostu jest za gruba i nie wchodziła w ten rowek w moście.A dzisiaj znowu awaria z tym że znowu z mojej winy ciągnąłem pare razy ciężką przyczepę w zajebiście trudnym terenie naderwało mi się mocowanie tylnego mostu nie zauważyłem tego i dzisiaj przy ciężkiej pracy zaczęło walić silnikiem na boki ,po rozebraniu okazało się że tylny most trzyma się tylko na tylnym zaczepie przedni urwany .Trzeba rozebrać połowę maszyny żeby to rozebrać .Ciekawe ile kosztuje mocowanie.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.11.2014 15:47
Posty: 1
PostWysłany: 11.11.2014 22:02 
Re: CF Moto Z6
Witam, bardzo proszę o radę, wybieram się kupić cf z6 używany, ma około 800km przebiegu i jest z 2013roku,
czy jest to dobry pomysł ,że używany i na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie.
Dodam, że jestem amatorem i w szczególnosci chcę jeździć z 4-ro letnim synem, a używany dlatego, że jest duża różnica w cenie, bo około 9000 zł.

Z góry dzięki za rady i pozdrawiam.

-- dodano 11.11.2014 23:02 --

preluda4
Witam, bardzo proszę o radę, wybieram się kupić cf z6 używany, ma około 800km przebiegu i jest z 2013roku,
czy jest to dobry pomysł ,że używany i na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie.
Dodam, że jestem amatorem i w szczególnosci chcę jeździć z 4-ro letnim synem, a używany dlatego, że jest duża różnica w cenie, bo około 9000 zł.

Z góry dzięki za rady i pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez wojtekzor, 11.11.2014 22:02, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 22.03.2015 17:19
Posty: 2
Imię: Sebastian
Quad: CF Moto Z6 EX TERRACROS
Poprzednie quady: only in dreams
PostWysłany: 22.03.2015 17:30 
Re: CF Moto Z6
Witam Wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem CF Moto Z6EX, nie pisze jeszcze że szczęśliwym bo po zrobieniu niespełna 35 kilometrów nówką sztuką na dotarciu zanotowałem pierwsza awarie w postaci wysuniętej półośki prawej tylnej, i z tego co tu czytam to chyba jakaś kucha produkcyjna bo nie ja pierwszy to wyłapałem. Po niedzieli maszyna idzie do serwisu i zobaczymy. Szkoda weekendu bo planowałem zrobić pierwszą setkę potem serwis i jazda na odblokowanym a tu taka niespodziewajka, ale teraz wiem że dobrze zrobiłem kupując sprzęt z gwarancja zamiast używki bez. Jak się uporają z awaria to dam znać jak się jeździ bo te 30 pare kilometrów tylko wzmogło apetyt jak połowa piwa latem !

Pozdrawiam
Sebastian


 
Profil

Rejestracja: 30.03.2015 20:36
Posty: 1
Quad: Sportsman 800
PostWysłany: 30.03.2015 20:50 
Re: CF Moto Z6
Witam,
Zastanawia mnie jak mało osób pisze na temat z6. Czy naprawdę tak mało osób używa tego sprzętu?

Jestem zainteresowany zakupem tego modelu. Głównie dla żony. Dzisiaj byłem u kilku przedstawicieli i okazało się, że to nie takie łatwe. Nikt nie ma na stanie takiego sprzętu, więc nawet nie można go zobaczyć. Tylko jeden z 4 ma chęć sprzedaży. Pozostali go generalnie odradzają, albo jest za ciężki, albo jest za szeroki, albo jest za słaby, etc... i przekonują do kupienia quada. Tylko, że quad to zupełnie inny produkt. Sam mam Polarisa 800 i jestem bardzo zadowolony (poza serwisem) jednak dla żony na wyjazdy czasami myślę, że z6 jest fajną sprawą. Czy ktoś posiada już z6ex (gdyż obecnie w Polce tylko ten model można kupić)? Jak jest naprawdę, czy nadaję się na lekki teren i lekkie przeprawy na wstęp dla kobiety do świata "błota"? czy też faktycznie wymiary, moc, prześwit... go dyskwalifikują...

byłbym wdzięczny za pomoc, gdyż mimo wszystko 33tyś. to dużo kasy a Panowie sprzedawcy nie wykazują jakość zaangażowania...

Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.