Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - rozbity quad
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 05:33



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
rozbity quad 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.10.2009 10:26
Posty: 2
Miejscowość: Gdynia
Quad: ATV All Road 500 CF Moto
PostWysłany: 21.10.2009 10:52 
rozbity quad
Witam wszystkich. :D jestem nowa forumowiczką i posiadaczka quada ATV Allroad 500 wersja przedłuzona od maja 2008 roku.
Pisze do was bo mam nadzieje ze ktoś mnie poratuje w tym problemie lub pokieruje co jak i gdzie. W zeszły weekend mialam mały wypadek moim quadem. generalnie dachowałam. No i qiad jest pooijany. Nie mam pojecia gdzie dokupic części. Potzrebuję prawego blotnika miedzy innymi. HELP!!

_________________
Powariowali....Fronczewskiego chcą ze mnie zrobić!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.01.2009 20:47
Posty: 42
Quad: Cf mto 500
PostWysłany: 21.10.2009 14:07 
Re: rozbity quad
http://allegro.pl/item777281582_oslona_ ... o_500.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.07.2008 21:00
Posty: 314
Quad: KQ 750 PS
PostWysłany: 21.10.2009 18:38 
Re: rozbity quad
przód całość jednego błotnika nie można kupić - 700 zł
listwy - 200 za sztukę
podesty dostępne ale tylko do wersji krótkiej w cenie 250 zł za sztukę
do wersji LONG są dostępne w Szwecji ale cena zaporowa około 700 zł
to są ceny podane przez tego gościa z allegro

trzeba by się zastanowić nad spawaniem plastików też wychodzi całkiem dobrze wymalować i jest jak nowy (po każdym wypadku należy zbierać najdrobniejsze odłamki plastików gdyż sztukowanie już nigdy nie wygląda dobrze) niestety nasze cf-ki mają bardzo twarde plastiki i przy każdym naprężeniu pękają.
powodzenia


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.10.2009 10:26
Posty: 2
Miejscowość: Gdynia
Quad: ATV All Road 500 CF Moto
PostWysłany: 22.10.2009 11:10 
Re: rozbity quad
dzięki za porady. Tyl pewnei się da wyspawac...przód jest trochę zmasakrowany ale polacy potrafia czynic cuda hahaha. Kurcze ze ten przód jest caloscią. Myslałam ze można tylko błotnik kupić.

_________________
Powariowali....Fronczewskiego chcą ze mnie zrobić!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.07.2008 21:00
Posty: 314
Quad: KQ 750 PS
PostWysłany: 22.10.2009 11:21 
Re: rozbity quad
agamx5 napisał(a):
przód jest trochę zmasakrowany ale polacy potrafia czynic cuda hahaha


jeśli są wszystkie elementy to nie będzie wielkiego problemu mój przód składa się już chyba z trzydziestu elementów pospawanych ja już zainwestowałem w spawarkę, spawanie nie jest też takie tanie coś 4 zł za cm w zależności od stopnia trudności, a przy okazji bardzo proste tak że jedna grubsza naprawa i sprzęt się zwraca, przy następnych już zarabia odpukać w to niepospawane


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.01.2009 19:25
Posty: 175
Miejscowość: Piotrków I okolice
Quad: Miś700
Poprzednie quady: Cf500
PostWysłany: 29.11.2009 17:36 
Re: rozbity quad
Witam

Ja mam podobny problem była wywrotka na bok i pekl plastik...niestety tak wystrzelil ze nie moglem go znalezc.Wyglada to teraz tak jakby wlazla galaz w nadkole i zrobila dziure.Dzwonilem do serwisu zeby zamowic a omni twierdz ze trzeba calosc wymienic...A najsmiesniejsze ze maja dostepne tylko w kolorze czarnym i czerwonym....Smiech na sali muszę teraz wszystkie plastiki pomalowac...Odechciewa mi się tych chinskich zabwek.Dojdzie do tego ze za chwile zadnych części nie będzie do niego bo już nie ma w produkcji tych modeli....I na pewnoi tak będzie,....

-- dodano 28.10.2009 16:36 --

A ten lakier na plastickach...matko i corko...Ciepla woda karcherem bron borze myc bo wszystko odlatuje jakby to byla jakas naklejka...TRAGEDIA.... może przynajmniej teraz jakis lepszy lakier naloze.tylko czy jest sens w ogole inwestowac....

-- dodano 05.11.2009 14:11 --

A może ktoś potrzebuje jeszcze szare osłony i np nie potrzebne mu prawe nadkole (siedząc na quadzie ) i teraz chce odsprzedac?

-- dodano 29.11.2009 17:36 --

Kupiłem nadkolę w atvsweden bez problemu dostałem w takim kolorze jak chciałem trochę taka przyjemność kosztuje ale przynajmniej nie trzeba malować.a stare plastiki zostaną na uzupełnianie w razie przyszłych wypadków (oby nie)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.