Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - cf 500 naprawa przełoncznika świateł mijania- drogowe
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 21:34



Odpowiedz  [ 1 post ] 
cf 500 naprawa przełoncznika świateł mijania- drogowe 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.08.2009 22:52
Posty: 236
Quad: Yamaha Grizzly 700
Poprzednie quady: Polaris sp 800 CF Moto 500 Grizzly 660 chiny 250
PostWysłany: 02.05.2010 12:09 
cf 500 naprawa przełoncznika świateł mijania- drogowe
przełoncznik o którym mowa w temacie wypalił mi już się całkowice wczesniej musałem już go czyscic teraz już nie bylo co wiec dopasowałem sobie prawie identyczny ale za 2 zł i dodatkowo zamontowałem przekaznik przełanczający bo wszyskiemu jes winien zbyt duzy prąd który płynol przez ten włoncznik teraz wszysko już jest ok na długo na pewno przezyje tego Quada. taki włoncznik można dostac w kazdym trochę lepiej zaopatrzonym sklepie elektrycznym mói był w postaci przyciskó i mał z tyłu nakrętke 8 odkreciłem te nakreke a przycisk wkręciłem w piejsce starego który wczesniej wymontowałem reszte to już tylko prosta elektryka jeżeli ktoś ma pojecie o podstawach elektryki to zrobi to sam a jak nie to warto poprosic kogos kto się zna. pisze poniewasz wiem ze to standardowa wada w cf .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.