Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CF Moto 625 Terralander x6
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 14:00



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
CF Moto 625 Terralander x6 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06.03.2017 18:32
Posty: 1
Imię: Łukasz
Quad: CF Moto x6 625
PostWysłany: 06.03.2017 19:00 
CF Moto 625 Terralander x6
Siema.
Od kilku tygodni jestem posiadaczem CF Moto x6 625 .
Jestem zadowolony z zakupu. Lecz mam kilka pytań.
Mam nadzieje ze pomożecie naprowadzić laika na dobra droge.
Dopiero co poznaje maszynę i chce się czegoś dowiedzieć.
może zaczne od problemów.

1. W ostatni weekend pojechałem na małą przejażdżkę i na powrocie zauważyłem ze zaczęła mi swiecić kontrolka
wygladała jak kontrolka "wtrysku" ... migała nieustannie i w równym tempie. Przy okazji zauważyłem ze przestał mi działać licznik .. jak i naliczanie km i prędkościomierz. trochę poszperałem w internecie i jedno z drugim może mieć cos wspólnego ale wyczytałem też ze kontrolka "wtrysku" może podawać jakieś błedy po przez ilość mrugnięć itp. U mnie to jest cały czas w jednym tempie. Chciałbym zeby ktoś mnie nakierował czy to może mieć cos wspólnego i czy mam wymieniać czujnik prędkości??.

2. W sumie 2 pytanie jest dalsza częścią pierwszego. Jesli to czujnik to szukać go w prawym kole czy jednak tył . Chciałbym powiedzieć ze jest to rok 2013 może będzie to czytelniejsze i z oględzin z przdu nie widze zadnego kabla/ kostki/ czunika.

3. Pytanie nr 3 w sumie jest związane z częściami otóż poszperałem w internecie i na "allegro" jest sporo części do CF Moto ale nigdzie nie jest wziety pod uwage moj model quada. Czy pasuja cześci od innego modlu.. np czujnik prędokosci jesli jest do x7 czy x8 o wiekszej pojemnosci będzie on pasował do mojego czy jednak szukać tej x6 w nazwie albo TERRALANDER ?

4. Jak wyglada sprawa z olejem jak mniej wiecej polecacie serwisować quada i jakiego oleju lać. Słyszałem sporo opinii ale chętnie posłucham jak to wyglada w praktyce.

Pozdro i dzięki od razu za pomysły i porady. Jesli chciałbyś mi dać ważna rade nie na temat wal smiało albo na priv.
Wiem ze temat może się powtarzać ale będę czuł się pewnie jak ktoś skieruje słowa do mnie :D
Jezszcze raz dzięki Pozdro
3.


 
Profil

Rejestracja: 10.07.2016 13:28
Posty: 48
Miejscowość: Biskupice kolo Częstochowy
Imię: Tomek
Quad: CF Moto RS6
Poprzednie quady: chiny 250 tgb 425
PostWysłany: 10.03.2017 11:26 
Re: CF Moto 625 Terralander x6
Dużo części od 500 pasuje a olej ja lalem motula 5100 2.2L a do mostów 80w90 0,3L do obydwóch


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.