Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 05:09

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "MOJE QUADOWE PODRÓŻE"

1. Ten dział służy do zamieszczania informacji i relacji z planowanych i organizowanych przez użytkowników forum ATV Polska wypraw, spotkań, zlotów.
2. Dział ma charakter niekomercyjny. Wszelkie komercyjne ogłoszenia, jeśli nie zostaną uzgodnione z Administratorem Forum, będą natychmiast usuwane.
3. Zamieszczane w dziale relacje, zdjęcia oraz filmy video muszą być wyrazem świadomego quadingu i spełniać wymogi zawarte w "Kodeksie quadowca ATV Polska". Wszelkie materiały niespełniające tego warunku będą natychmiast usuwane. Przeczytaj niniejszy Kodeks zanim umieścić swoja relację.

Kodeks quadowca ATV Polska

Niniejszy Kodeks ma na celu uświadomienie tego, co przystoi, a co nie prawdziwemu miłośnikowi quadów. Nie przestrzegając go, nie tylko łamiesz prawo, lecz także przyczyniasz się do kształtowania złego wizerunku naszej społeczności.

1. Nie jeździmy po parkach i rezerwatach w sposób celowy.
2. Zawsze zwalniamy przy pieszych pozdrawiając ich machnięciem ręki, zwłaszcza machamy małym dzieciom.
3. W sytuacji patowej pytamy o drogę, aby rozładować atmosferę, chyba, że może to być dla nas lub dla innych niebezpieczne.
4. Nie dewastujemy pól i terenów prywatnych.
5. Pamiętajmy, że wjazd do Lasów Państwowych, parków i rezerwatów jest nielegalny.
6. Używamy cichych układów wydechowych.
7. Nie śmiecimy, wszelkie odpadki wracają z nami.
8. Powiadamiamy władze, o nieprawidłowościach np.: odpady toksyczne, dzikie wysypiska, kłusownictwo etc.
9. Używamy pasów do wyciągarek, dzięki czemu nie niszczymy kory drzew.
10. Zaznaczamy w miarę możliwości wszelkie doły, druty i inne niebezpieczne przeszkody na GPSie, jeśli posiadamy takowy i dzielimy się tym z innymi.
11. Do jeżdżenia szukamy miejsc raczej wyludnionych.
12. Nie jeździmy po naturalnych zaporach ziemnych np.: wał przeciwpowodziowy.
13. Jazda pod wpływem alkoholu to poważne przestępstwo.
14. Zawsze ustępujemy pierwszeństwa rowerzystom.
15. Staramy się wzniecać możliwie najmniej kurzu, zwłaszcza w pobliżu ludzi i domostw.
16. Zwalniamy przy zabudowaniach i to BARDZO.
17. Zawsze kierujemy się ROZSĄDKIEM - np. nie jeździmy z prędkością stanowiącą zagrożenie dla ludzi i zwierząt!
18.W szczególnych przypadkach, kiedy nasz pojazd może kogoś przestraszyć zatrzymujemy się z boku i wyłączamy silnik.
19. Nie jesteśmy na tym Świecie sami, uszanujmy to.
20. Zawsze jeździmy w kasku i staramy się ubierać ubranie ochronne, tj: kask, gogle, rękawice, buzzer (żółw), pas lędźwiowy, nakolanniki i nałokietniki oraz buty ochronne.

Zebrał i sporządził, wespół z bracią quadową, Krzysztof Wolny-Tippo. Pomysł niniejszego kodeksu zrodził się tu.

Własność Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców-ATV Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 715 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Następna
Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 24.06.2014 17:17 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Jak w domu pielgrzyma będzie można spożywać % to ja nie mam nic na przeciw temu.A jak mi jeszcze mojego czarnego pimpuszka poświecą :pop: żeby mniej palił to jeszcze lepiej

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.12.2013 19:44
Posty: 23
Miejscowość: Pyrzyce
Imię: Karol
Quad: Outlander 1000
Poprzednie quady: aeon cobra Kingquad 700
PostWysłany: 24.06.2014 20:10 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Czym jedziecie?? może zredukujemy koszta i pojdziemy razem[/quote]





Jeszcze dokładnie to nie wiem bo chcę zabrać ze sobą syna jeśli tak to pojedziemy lawetą i było by miejsce.Jest też opcja osobówka z przyczepką na dwa quady jeśli synek zostaje w domu.

-- dodano 24.06.2014 20:10 --

DKfan napisał(a):
O Karol organizuje konkurencyjną wyprawę na Mazury - proszę o bana dla niego :pop:
My jednak nie będziemy się na nich oglądać i jedziemy na Warmię, chociaż jak miałaby być Gierłoża to już będą Mazury bo Warmia gdzieś na Stawigudzie się kończy. Grunwaldu nie ma co chyba zwiedzać bo tam jedyną atrakcją byłyby zdjęcia przy pomniku. Jest jeszcze ikona Mazur czuli Malbork, ale to znów chyba nie ten kierunek.






Proszę mnie tu nie banować bo z tego co widzę to i Mazury się łapią w kwadraciku.


Ostatnio zmieniony przez kar szyk, 24.06.2014 20:10, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2013 09:15
Posty: 1680
Quad: Ale o co CanAm?
PostWysłany: 24.06.2014 21:18 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Trak narysowany.
Będą górki, jazda techniczna i przeprawa.
Będą też długie szybkie szutry.
Radzę zadbać o kondycję.
Mamy do przejechania ponad 400 km
Będzie też zwiedzanie :okok:


Ostatnio zmieniony przez _X_8_, 24.06.2014 21:18, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 24.06.2014 21:44 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
rewelacja.......... :^^D:

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 24.06.2014 22:40 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
400km + kilkadziesiąt quadów + zwiedzanie = miszyn impasible
Z czegoś trzeba zrezygnować, wolałby aby nie było to zwiedzanie ani ilość uczestników.
130km dziennie + czas potrzebny na zwiedzanie + czas potrzebny na przebycie potencjalnych przeszkód wydaje mi się nie wykonalny.
20 quadów na 1 przeszkodzie x 3 min na każdego to ...godzina, a przecież mamy mieć i przeprawy i techniczne fragmenty

Chęci są ale czy uda się to pogodzić, obawiam się że skończy się to cięciem traka.....deja vu?

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 25.06.2014 06:44 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Oj tam nie marudz, będzie wiecej zabawy.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 25.06.2014 08:09 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
DKfan napisał(a):
Chęci są ale czy uda się to pogodzić, obawiam się że skończy się to cięciem traka.....deja vu?


Mam nadzieję ,że tym razem nie będzie deja vu ! Pamiętaj mamy nauczkę z Bornego , nie musimy kończyć o 17 traka ! nie śpimy w obozowiskach co daje dodatkowe godziny jazdy !! na zwiedzanie odejmujemy w piątek i sobotę po 3 h a liczymy ,że jazda będzie od 9 do 20 ( no ja wiem kondycja co niektórych i kacyk :szok: ) a więc spoko w 8 h po 170 km dziennie zrobimy ( 22 km/h to dużo ? - w błocie wolniej na szutrach szybciej ) a na niedzielę zostawimy max 60 km. No i nie wiadomo ilu nas będzie ale...............znamy się już i znamy swoje możliwości to też wiele zmienia można inaczej ,, peleton '' ustawić 8)

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


Ostatnio zmieniony przez Czoper, 25.06.2014 08:09, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2013 09:15
Posty: 1680
Quad: Ale o co CanAm?
PostWysłany: 25.06.2014 08:37 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
DKfan napisał(a):
20 quadów na 1 przeszkodzie x 3 min na każdego to ...godzina

Tak samo bagatelizowałeś temat przy wyjeździe do Bornego i co :?: :?: :?:
Jakoś nie było z tym problemem, nawet rzeka nie zatrzymała nas na więcej niż 30 minut a przecież ile nas było :?: :idea:
Niech wyjeżdżą się Ci, którzy nie tylko chcą przyjechać na nas popatrzeć.
Co zrobić, 300 km na 3 dni?
Pierwszy dzień 130, drugi 130 a trzeci 40 km?
To po co jechać całą Polskę?
Chcecie Mamerki, chcecie Gierłoż, zobacz ile po asfalcie jest z Olsztyna :idea: więc po bezdrożach oczywistą sprawą jest, że będzie dłużej i dalej.
W linii prostej przecież nie pojedziemy.
Chcecie jazdę po torach :?:
Nie wszędzie są zdjęte ;-)
Ja bym jeszcze nie panikował :-)
Do 20 można siedzieć na quadze :wizi:
Nikogo do przyjazdu nie zmuszamy a traka nie będziemy skracać a nawet jeśli to będzie uzgodniony z prowadzącym aby nie obcinał w miejscach, które warto zobaczyć.


Ostatnio zmieniony przez _X_8_, 25.06.2014 08:37, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 25.06.2014 10:09 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
No właśnie nie bagatelizowałem, gdybym bagatelizował to bym pisał że nie ma żadnego problemu.
Nie chcę po prostu żeby popadać w "hura optymizm", staram się być tym głosem sceptycznym który namawia do analizy zagadnienia z kalkulatorem w ręku :D
Na pewno noclegi w agro dużo ułatwią, zyskamy w sumie jakieś 2h które normalnie zajmowało nam zakładanie/zwijanie obozu + czas który zyskamy na tym że na miejsce możemy dotrzeć po zmroku.
W zach-pom nie było źle bo i wspomniana przez was rzeczka była bardzo przyjazna przeprawie, a innych utrudnień nie było.
Jeżeli ta wyprawa ma być bardziej urozmaicona to trzeba pamiętać o stopniu trudności. Ostra górka wymaga np sprawdzenia podłoża i osób asekurujących na górze oraz atakowania pojedyńczo w sporych odstępach, poza tym pojazd typu MXU400 czy Arctic Miłosza jej nie zrobi ze względu na brak mocy. Więc tego typu atrakcja odpada.
Tak samo jak przeprawe dobrze ustawić w miejscu gdzie dno nie jest zabagnione i można przeprawiać się więcej niż 1 quadem na raz.

Chyba że nie chcecie mojego wkładu sceptycznego to oczywiście zaprzestanę

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2013 09:15
Posty: 1680
Quad: Ale o co CanAm?
PostWysłany: 25.06.2014 10:38 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Spoko, możemy zawsze podyskutować.
Od razu wspomnę, że górki typu pionowa ściana odpadają ze względu właśnie jak wspomniałeś słabsze quady, które będą na wyprawie, mniejsze lub większe doświadczenie no i nie możemy pozwolić sobie na wypadek.
Przeprawy błotne to inna bajka :-)

Hura optymizm ? Czy ja wiem.
180 km w jeden dzień można przejechać przecież :-)
Odpada nam nocleg czyli +2h jazdy zamiast budowania obozu, odpada nam przygotowanie kolacji bo w Agro może czekać już na nas coś ciepłego :-)
Biesiada przy ognisku też będzie czy to przy stołach ale czasu będziemy mieli więcej.
Zresztą niedługo zakładam nowy temat i sprawdzimy jakie będzie zainteresowanie i ile osób zadeklaruje chęć przybycia.
Mnie ogólnie odległość ta nie przeraża, większość moich wyjazdów to 120-150 km bo nie kręci mnie jazda w koło komina i atakowanie po raz enty tego samego bagna.
Wolę jechać dalej i wyjeździć się na maxa niż mam kręcić się w kółko bo co to za frajda?
180 km / 10h = 18 km/h średnia prędkość.
Jacku czy nie damy rady?


Ostatnio zmieniony przez _X_8_, 25.06.2014 10:38, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2012 14:49
Posty: 152
Miejscowość: Berlin
Imię: Milosz
Quad: 2003 AC 400 4x4 FIS / 2004 Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Kawasaki KLF 220 BAYOU
PostWysłany: 25.06.2014 10:40 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Chcialbym zdementowac plotki i proszę nie wrzucac mojego staruszka do jednego worka z MXU, moj Arctic nie nadaje się do scigania po szutrach i może owszem w szczegolnosci z pasazerem w postaci dziecka opozniac peleton cisnieniowcow w latwym i szybkim terenie. Nie jest ani szybki ani w brew posturze nie nadaje się do szybkiej jazdy po kretej przyczepnej trasie - tu bez dyskusji odstaje.

W ciezkim terenie blocie czy podjazdach nie wnikajac w sprawy co który kierowca potrafi wyjedzie wszedzie tam gdzie inni i przy takim skladzie sprzetowym jak mielismy na pewno lekko w srodku stawki, na reduktorze i pod pionowa gore dalby rade pomijajac prawa fizyki ktore go od niej odkleja.

Dzielnie daje i dawal rade w bieszczadzkim blocie na gorzej niz marnych oponach, wiec na warmii na pewno nie zatrzyma go zadna gorka ktora przejechali inni, naturalnie w blocie może utonac jak kazdy :) choc ze wzgledu na przeswit i mega wysoko umieszczony dolot powietrza pewnie też pozniej niz inni.

Zgadzam się natomiast ogolnie rzecz biorac z Jackiem. Rzeczka to byla przyjemnosc ale tak naprawde zadna przeszkoda, dobry rajder przejezdza cos takiego najgorszym quadem 4x4 z bagazami, pasazerem i na kiepskich oponach w minutke. Jesli na jesien trafia się prawdziwe wpadki to sytuacja będzie nieporownywalna. Ze wzgledu na Agro, nie będzie można zmienic zdania i zostac na noc w polowie drogi.

Zecydowanie wole trudniejszy teren i nie mam tu na mysli przejazdu przez wielka kaluze gdzie z prawej i lewej można przejechac po suchym, tylko teren który będzie wymuszal na uczestnikach trochę elementu przeprawy. Wole wiecej walki, pomocy sobie nawzajem i wieczornego wycieczenia przeszkodami niz szybkich szutrow, przejazdow przez miasta, asfaltow. Najgorsze sa skroty celem doechania na czas, widze w takim wyjezdzie duzy element towarzyski i mysle, ze czas na pogaduszki i piwko trzeba też znalezc wieczorem a nie pozno w nocy.

Zdecydowanie wole trase, trudniejsza i krotsza, nawet kosztem zwiedzania. Jak będzie bloto i bedziemy wygladac jak brazowe balwany to i tak zapal do zwiedzania w trakcie imprezy minie, na bunkrach bylo technicznie wrecz banalnie, blota nikt nie widzial, wszyscy byli czysci a zwiedzania i tak ledwie liznelismy.

Oczywiscie jest to moje skromne zdanie i uszanuje kazdy plan organizatorow.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2013 09:15
Posty: 1680
Quad: Ale o co CanAm?
PostWysłany: 25.06.2014 10:56 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Niepotrzebnie widać została wprowadzona dyskusja co i kto chce ;-)
Powinno być jak na bunkrach, że jedziecie w nieznane i na miejscu okaże się co będzie.
Milosz napisał(a):
Najgorsze sa skroty celem doechania na czas

pragnę przypomnieć, że większość skrótów wymusiło towarzystwo, któremu śpieszyło się na ognisko :-)
Nie była to tylko decyzja prowadzącego nie wspominając o sobocie, gdzie część pojechała dużo dużo wcześniej śpiesząc się do domu.
Milosz napisał(a):
Zdecydowanie wole trase, trudniejsza i krotsza, nawet kosztem zwiedzania.

Milosz napisał(a):
zwiedzania i tak ledwie liznelismy

otóż to, tu wina leży po stronie prowadzącego, który zlekceważył to co było narysowane twierdząc, że to ślaczki :-)
Ja jadąc w tamte rejony też jechałem w nieznane i napalony byłem na zwiedzanie.
Powiem Wam więcej w przyszłym roku nasza ekipa pojedzie tam jeszcze raz nie pędząc na miejsce biwaku tylko po to, żeby zwiedzić to co ominęliśmy w tym roku.
Jeden silos, bunkier do którego nawet nie wszedłem i kilka opuszczonych budynków też mnie nie rajcowało.

W związku z tym słucham sygnałów również innych, którzy jadąc całą Polskę chcą coś zobaczyć a nie tylko jeździć.
Przeprawy każdy ma gdzieś obok siebie, czy to rzeczki, bagna czy błota.
Jadąc tu nie tylko nastawiają się na jazdę, integrację, zobaczenie nas znów :-) ale też o to aby coś zobaczyć.


Ostatnio zmieniony przez _X_8_ 25.06.2014 10:56, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 25.06.2014 11:22 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Nie ma co wymiękać jest trak około 400 km trzeba go zjechać kto nie da rady lub będzie się bardzo spieszył cóż trudno !!Ja nastawiam się na wszystko to o czym pisałem + spotkanie ludzi z Integracji Bunkry - bunkry objadę w maju przyszłego roku na II edycji i będzie git !! a teraz nie mazgaić się !! Jedziemy i już , założy _X_8_ nowy temat zobaczymy ilu w słoty wrześniowe będzie chętnych może tylko kilku rajderów ??? wrzesień to nie gorący maj który nam się trafił !!

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 25.06.2014 11:27 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Łukasz, wszystko zależy od trudności przeszkód, teoretycznie powinniśmy zrobić to na luzie, ale weź pod uwagę to co pisał szacowny Czoper 2-3 h na zwiedzanie. Zakładamy wyjazd 8, przyjazd na agro po ciemku około 20.
12h w terenie z czego odliczamy 2,5 h na zwiedzanko 1 h na przerwy (siusiu, rozprostowanie kości, kanapki, pewnie też tankowanie) wiec tej czystej jazdy wyjdzie jakies 8h.
Trzeba pamietac o miejscowce na tankowanie, w trudniejszym terenie bak+kanister nie starczą na całą trasę.

Miłosz nie umniejszam Twojemu pojazdowi bo właśnie w błotku na pewno sprawi się świetnie ale drapki to inna para kaloszy. Tutaj brak mocy oznacza że stajesz w 3/4 podjazdu i albo cofasz się albo koledzy z góry holują Cię na linie. Zapytaj Robertamuszki który ma duże doświadczenie w tego typu atrakcjach jak wygląda draping przy małej mocy, jego Eiger(mocniejszy niż Arctic) stawał na podjazdach tam gdzie 700ki szły nadal w górę. Zapięcie L tutaj nie pomoże bo przy takim kącie pochylenia trzeba mieć dobrą prędkość najazdu, pełzanko pod górę kończy się zazwyczaj podniesieniem przedniej osi. Tak czy inaczej jak Łukasz napisał nie będziemy atakować takich podjazdów więc to dyskusja akademicka.

Reasumując 160-180 km jest na pewno bardziej realne do zrobienia niż 200km. Na wiele wątpliwości odpowie wasz próbny przejazd traków bo teraz to rozważania czysto akademickie. Da realna odpowiedz jaki dystans można sprawnie przejechać nie lecąc też na wariata i mając czas żeby popatrzyć na przyrodę, okolicę, zabytki. Bo jednak ma być to turystyka z elementami przeprawy a nie rajd.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 25.06.2014 11:38 
Re: Wyprawa w maju - Kierunek Bunkry
Jacek jeśli się trafi 2 godzinna ( teoretycznie ) walka z błotem przy 20 gadach każdy będzie prosił aby był szybki szuter dla odpoczynku to co tracisz na podjazdach czy błocie nadrobisz na szutrach a kto powiedział że musimy być o 20 na noclegu ? a jak będziemy o 22 ? to co ? najwyżej jedno piffko i do wyra bo jutro jazda a integracja w błocie też jest fajna czy na ,, popasach'' :lol: zbieramy się by jeździć więc będziemy jeździć a jak coś nie wyjdzie trudno będziemy poprawiać ! Musimy założyć traka na 400 km !!! Oczywiście sam wiem że nieraz 15 km pokonywałem w 3 h ale to były ekstrema a nie turystyk . A tak na marginesie gdzie się byczysz na urlopie ??

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 715 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.