Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Skradziono Raptor (Drag - Racing)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:29



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Skradziono Raptor (Drag - Racing) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2004 09:47
Posty: 203
Miejscowość: Giżycko
Quad: Samoróbka
PostWysłany: 03.08.2008 22:42 
Skradziono Raptor (Drag - Racing)
Witam
Teraz przeglądając internet trafiłem na informacje:
http://www.motogen.pl/aktualnosci/zkraj ... quada.html

Sprawdzałem poprzez "szukaj" czy właściciel przypadkiem nie zamieścił ogłoszenia o kradzieży na forum, ale nic nie znalazłem dlatego chcę mu pomóc i przekazuję do wiadomości powyższą informację.
To co się dzieje w naszym kraju.............jest chore..............ale i tak wiedziałem że Polska to dziwny kraj.


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 03.08.2008 22:51 
Blackbird napisał(a):
Sprawdzałem poprzez "szukaj" czy właściciel przypadkiem nie zamieścił ogłoszenia o kradzieży na forum, ale nic nie znalazłem dlatego chcę mu pomóc

Zamieścił w Giełdzie :
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=gie ... ertid=2272
A na forum... Hmmm, może wolał się nie odzywac, bo oczywiście współczuć należy każdemu, kogo okradziono, to jednak chyba tutaj nie spotkałby się z przychylną reakcją , np. kiedy jeszcze dodatkowo powiązać to co pisze pod Twoim linkiem i we wszystkich miejscach gdzie jest to zamieszczone:
Cytuj:
- i charakterystyczny baardzo ,baaardzo głośny wydech słyszalny w promieniu ok.1,5 km
,
z tym co już nie wszędzie napisał, ale na forum streetracing owszem :
Cytuj:
w ten sprzęt zostało wsadzone mnóstwo serca tylko w celu ścigania się po ulicach. Nie jeden z was na pewno widział ten sprzęt na warszawskich ulicach po zmroku...

Złodziejom trzeba obcinać łapy, niemniej choć mnie naprawdę bardzo mało rzeczy przeszkadza, to czaję się na małolata który upala nocą żółty skuter z opróżnionym wydechem po mojej okolicy, i gdyby mu ten skuter ukradli to bym ich od ucięcia łap niewątpliwie ułaskawił :oczy:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2006 18:10
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 12.01.2009 22:01 
Małe sprostowanie Panowie,info o kradzieży quada rozesłałem e-mailami do wielu znajomych i spora ich grupka umieszczała je na różnych forach z różnymi opisami.Te 1,5 km to lekkie przegięcie...sprzęt do dzisiaj się nie odnalazł.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.