Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SKRADZIONO Kawasaki KFX 700 !!!! - NAGRODA
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 16:24



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
SKRADZIONO Kawasaki KFX 700 !!!! - NAGRODA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 22.12.2005 09:44 
SKRADZIONO Kawasaki KFX 700 !!!! - NAGRODA
Skradziono pomaranczowe Kawasaki KFX 700 V-FORCE rok prod. 2005 , nr ramy JKASV6A175B516589 cechy charakterystyczne, kompl. osłon aluminiowych od spodu quada,nerf bars z paskami ,licznik firmy TRAIL TECH , skradziono razem z kluczem, pomarańczowe osłony na dłonie POWERMADD. Za pomoc w odzyskaniu czeka NAGRODA !!!

tel 602294287


Image
Image

Skradziono również Yamaha Raptor 700 , kolor biały nr ramy JY4AM07YX6C005121, fabrycznie nowa, bez dodatkowego osprzetu.
Za pomoc w odzyskaniu czeka nagroda.

tel 602294287


Image
Image
Image


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 22.12.2005 09:56 
trzeba śledzić ogłoszenia , nie ukradł nikt przypadkowy , musiał ktoś zaobserwować że masz takie sprzęty , może dałeś ogłoszenie i ktoś był oglądać.... przykra sprawa.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 22.12.2005 10:14 
Daj jeszcze ogłoszenie w giełdzie w kategorii "skradziono quada"

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 22.12.2005 10:28 
asterix napisał(a):
Daj jeszcze ogłoszenie w giełdzie w kategorii "skradziono quada"


Jako iz jestes z moich okolic będę się przygladal i przysluchiwal ofertom oraz plotkom, może ktoś będzie chcial u nas sprzedac. Sorki za ot. ten Raptor chyba byl niedawno jeszcze na allegro wystawiony bo pamietam te foty z kostki brukowej. Lecz w necie się one już te quady nie pojawia, ktoś będzie chial to sprzedac "na gebe". Mozesz wyjasnic jak to się stalo ??

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 22.12.2005 10:35 
Panowie szczegolow nie chce uajwniac z wiadomych wzgledow-niewykluczone ze gnoje totez czytaja . Powiem tyle ze robota byla ustawiona bo wiedzieli po co przyszli, wiedzieli jak wejsc jak poodcinac zasilanie itp.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 22.12.2005 11:06 
POLAND, POLAND, cholerny POLAND.
I jak tu kochac ten kraj? :?
muszę pomyslec co tu zrobic ze swoja maszyna.
Chyba wstrzele w betonowe podloze uchwyt i Kupię specjalny lancuch na gruba kase....
Czy da się ubezpieczyc quada, który nie jest zarejestrowany?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2005 13:31
Posty: 67
Miejscowość: Gdynia
PostWysłany: 22.12.2005 14:35 
Przykra sprawa christo. Mam nadzieje, że gnoje się znajdą. Normalnie bym takich zaj....


Cytuj:
Czy da się ubezpieczyc quada, który nie jest zarejestrowany?


Wszystko się da ubezpieczyć. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią firmę.
Quad ma przecież nr fabryczny wiec z ubezpieczeniem nie powinno być najmniejszego problemu.
Ubezpiecza się sprzęt fotograficzny, geodezyjny, budowlany itp. - one mają nr seryjne.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.10.2005 09:01
Posty: 15
Miejscowość: Chotomów
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 22.12.2005 16:09 
MaciekP napisał(a):
POLAND, POLAND, cholerny POLAND.
I jak tu kochac ten kraj? :?
muszę pomyslec co tu zrobic ze swoja maszyna.
Chyba wstrzele w betonowe podloze uchwyt i Kupię specjalny lancuch na gruba kase....
Czy da się ubezpieczyc quada, który nie jest zarejestrowany?


Niestety nie zarejestrowanego quada nikt Ci nie ubezpieczy.
W przypadku zarejestrowanego też nie jest łatwo z AC. Trzeba mieć przynajmniej dwa zabezpieczenia mechaniczne. Tj. blokadę zakładaną na tarczę hamulcową, co w quadzie nie jest takie proste (zależy od maszyny) i mocowanie do ściany lub podłogi w garażu odpowiednim łańcuchem lub liną. Zabezpieczenia muszą być atestowane, różni producenci są akceptowani przez różne Towarzystwa Ubezpieczeniowe. PZU np. życzy sobie Abusa.

Pozdrawiam


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 22.12.2005 16:14 
Mnie tam zrobili ze zwyklą blokadą na tarczę, zależy od czlowieka który ubezpiecza...


 
Profil WWW

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 22.12.2005 17:11 
Kurcze no....Chyba bym sobie krwiobieg otworzył jakby mi ktoś ukradł z garażu nowego Rapiego 700 i KFX 700 z takim osprzętem . Naprawdę ci współczuję i życzę żeby się znalazły :płacz:A tym gnojom co to zrobili życzę NIEUDANYCH świąt :diabeł: A swoją drogą nikt tego nie widział, nie słyszał? Chyba długo trwa włamanie się do garażu, wyprowadzenie i zapakowanie 2 quadów :oczy: :?:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.11.2005 00:22
Posty: 144
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: Pati :-), G 700, G 125
PostWysłany: 22.12.2005 17:12 
Krz (scyzor) napisał(a):
Mnie tam zrobili ze zwyklą blokadą na tarczę, zależy od czlowieka który ubezpiecza...

...ale w razie kradzieży mogą Ci nie wypłacić odszkodowania (jeżeli na pojezdzie nie było właściwych zabezpieczeń )

_________________
Pozdrawiam, Planus
www.quadteam.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 22.12.2005 18:53 
Ta wiadomość o dzisiejszej kradzieży zelektryzowała i zszokowała mnie od samego rana. To na pewno jest tragedia dla właściciela skradzionych quadów, wielka strata finansowa i rozgoryczenie, że nie udało się temu przeciwdziałać. Dodatkowo fakt, że ktoś bezkarnie wchodzi do naszego domu i zabiera co mu się podoba, budzi przerażenie. Przestajemy się czuć bezpiecznie we własnym domu.
Teraz pewnie działają organy ścigania, trzeba ustalić fakty, kto miał wiedzę o tym co się znajduje w tym garażu i znajomości zabezpieczeń, zebrać ślady itd.
Nie wiem, jakie są szanse na odnalezienie skradzionych pojazdów. To zależy od wyników śledztwa i wpadki złodziei.

Ale jest coś co możemy zrobić. W tym przypadku i w możliwych kolejnych, które mogą się zdarzyć. Otóż musimy być czujni i reagować gdy ktoś próbuje sprzedać okazyjne pojazdy, bez wszystkich dokumentów, bez odprawy celnej, oryginalnych kluczyków itd. Niech budzą nasze podejrzenia wszelkie niejasności, niewyraźne numery na ramie lub silniku. Zgłaszajmy takie fakty na policję. To nie jest donosicielstwo. To postawa świadomego człowieka. Jeśli podejrzewając że pojazd nie jest w pełni legalny odstąpimy od zakupu, ale nie powiadomimy policji to narażamy innego nabywcę na zakup kradzionego sprzętu oraz nie pomagamy poszkodowanemu w odnalezieniu jego własności.
Tylko w ten sposób możemy pomóc w tej sprawie i sobie nawzajem przy innych takich przypadkach. Każdy z nas może zostać okradzionym w przyszłości.

Wyrazy współczucia dla poszkodowanego w dzisiejszej kradzieży. Trzymaj się. Może jeszcze nie wszystko stracone.

Pozdrawiam
GALILEUSZ

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 22.12.2005 19:14 
Christo, daj ogłoszenia na niemieckich forach o ATV, w Polsce trudno mu/im będzie opylić taki sprzęt, mogą jakimś sposobem do Niemiec go wywieść.

I panowie następna przestroga...niezostawiajcie kluczyków przy quadach! Nawet gdzieś na pułeczce w garażu!

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 22.12.2005 21:40 
Panowie dzięki za wsparcie odebralem od samego rana wiele telefonow od Was ktore podniosły mnie trochę na duchu, dziekuje też ATV Polska a szczegolnie naszemu Ojcu Dyrektorowi Krz iinaszej koleżance Marcie Bubak która zaraz rano zadzwonila z pytaniem jak jeszcze może pomóc.
Bardzo budujące jest to , że potrafimy się w trudnych chwilach , ze uzyje tak oklepanego slowa , zsolidaryzowac przeciw niegodziwosci.
Bardzo Was proszę o informowanie mnie lub najbliższa jednostke policji (997) o Waszych spostrzezeniach, jakichs faktach ktore wydadza Wam się dziwne.
Na pewno białych RAPTORÓW 700 nie ma w Poslce jeszcze zbyt wiele wiec na pewno zwroca na siebie Waszą uwage gdyby się gdzies pojawiły.
Co do Kawawaski to raczej zielonych jest też duzo wiecej niz pomaranczowych.
Zwracajcie uwage na takie rzeczy jak oferowane np. plastiki od Raptora badz Kawasaki lub oferty kupna takich. To samo tyczy się ofert sprzedazy cześci od tych quadów.

Mam jedynie nadzieje ze nie wywiezli ich za granice - jeżeli nie zrobili tego w 3-4 godz po kradziezy to już raczej nie wyjada bo informacja jest już w systemie informatycznym SG.

Niestety przy kawaski byl oryginalny kluczyk :-(.

Ogłosiłem również, ze na osobe, która wskaże miejsce ukrycia quadów czeka niemała nagroda pienieżna + skrzynka dobrej wódki :oczy: - policjanci też o tym wiedzą ;)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 22.12.2005 21:43 
No Krzysiu, mam nadziej, że wszystko będzie dobrze! Blisko ciebie mieszkam, to też poinformowałem kumpli aby się popytali tej ciemniejszej strony Nowego Sącza czy czegoś niewiedzą :) Mam nadzieje, że maszyny szybko się odnajdą.

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.