Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Proszę o info na temat AC 400
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 00:58



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Proszę o info na temat AC 400 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2015 14:48
Posty: 39
Miejscowość: Nowy Bartków
Quad: Arctic Cat 400
Poprzednie quady: Kymco mxu 150
PostWysłany: 19.12.2015 17:52 
Proszę o info na temat AC 400
Witam zamierzam się z kupnem arctic cata 400 i tu proszę o opinie użytkowników i znawców tej maszyny. Interesuje mnie głównie spalanie przy mieszanej jezdzie bo właśnie to trochę mnie zastanawia a mianowicie czy przerażenie nie będzie zbyt duże. Teraz posiadam Kymco mxu 150 no i tu spalanie jest małe na pełnym baku można pojezdzić tak się zastanawiam o ile mi będzie więcej chlał cat. Poruszam się głównie w nie zbyt ciężkim terenie czasami jakieś bagienko ogólnie bardziej turystycznie i czasami z przyczepką no i właśnie do przyczepki mój mxu jest trochę za słaby dlatego pomyślałem na zmianę na cata. Ogólnie to mam już na oku i w poniedziałek pewnie pojadę oglądnąć i buc może zakupić. Dzwoniłem do gościa no i jeśli chodzi o spalanie to powiedział mi że pali około 6-7l. na 100. W tym ma na iglicy w gazniku zwiększona dawkę, czy jest to realne spalanie? Na co jeszcze w tym quadzie zwrócić szczególna uwagę przy zakupie? Z góry dzięki za pomoc nie chciał bym być niemile zaskoczony spalaniem czy wadami ukrytymi, może wychodzi trochę na to że chce kupić nie naganną maszynę i paliwa do niej nie lać :) jednak zależy mi na w miarę oszczędnym silniku powiedzmy 7-8l. by mnie zadowoliło oczywiście nie taplając się w błocie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.06.2009 22:03
Posty: 436
Quad: kiedyś będzie
Poprzednie quady: były różne
PostWysłany: 20.12.2015 10:54 
Re: Proszę o info na temat AC 400
Na spalanie 6-7 litrów bym nie liczył pewnie spali 10-11 litrów na setkę.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.07.2012 18:41
Posty: 275
Miejscowość: Bieszczady
Quad: Suzuki Kingquad 750 AXI (2010r)
Poprzednie quady: Buyang FA-D300, CF Moto 500, Arctic Cat 700D, Kymco MXU,...
PostWysłany: 30.12.2015 16:30 
Re: Proszę o info na temat AC 400
Jeśli chcesz dużo jezdzić za pół darmo to polecam Kota z silnikiem diesla (mój spala maks. 3 litry na 100 km), natomiast co do czterysetki to ma mój kolega. W normalnej jezdzie pali mu w granicach 12-15 litrów na 100km. W ciężkim terenie na pełnym zbiorniku jezdzi maksymalnie do 4 godzin.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2015 14:48
Posty: 39
Miejscowość: Nowy Bartków
Quad: Arctic Cat 400
Poprzednie quady: Kymco mxu 150
PostWysłany: 30.12.2015 17:46 
Re: Proszę o info na temat AC 400
No faktycznie chleje ten kocur jak głupi :) jeszcze dokładnie nie wiem ile bo mało co im pojezdziłem od zakupu ale na pewno nie 6 ani 7l. No nic trochę sporo jak dla mnie bo osobiście trochę skąpy jestem i nie lubię zbytnio do zbiornika zaglądać no ale będzie się trzeba przyzwyczaić i trochę pojezdzić bo w porównaniu to mxu 150 do naprawdę jest czym polatać. Diesel na pewno oszczędniejszy ale i droższy widziałem na olx jak się za 400tką rozglądałem po 20 kafli prawie trochę dla mnie za dużo. Może jak se polatam trochę tym kiedy sprzedam coś dorzucę i zakupię :) Przydał by się taki dieselek. :metal:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.