Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - wybuch akumulatora
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 14:10



Odpowiedz  [ 1 post ] 
wybuch akumulatora 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.10.2015 10:44
Posty: 28
Imię: jannusz
Quad: Can Am 800 xt
PostWysłany: 30.01.2016 21:03 
wybuch akumulatora
panowie mam problem od pewnego czasu moj ac 500cm z 2001 na wolnych obrotach chodzil plynnie ale gdy dodalem gazu nie wchodzil na obroty szczelal itp ale po wlonczeniu swiatel wszystko mu przechodzilo dzialalo bez problemu pewnie ladowanie byo zbyt wysokie ale po ostatnim wypadzie i jezdzie na swiatlach wybuch mi akumulator i zgasl po wymianie akumulatora odpala normalnie ale ida dymy wydaje mi się ze to modul zaplonowy bo regulator jest z radjatorem (chyba) i teraz nie wiem czy da rade naprawiac taki modul albo dopasować jakis inny bo na alegro nic takiego nie moge znaleźć dodam ze nawet w domu wlanczylem prostownik bez akumulatora i też zaraz się dymilo dziwi mnie to ze normalnie pali i wchodzi na obroty po wpieciu innego akusia .


 
Profil

Rejestracja: 13.12.2015 22:08
Posty: 93
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 02.04.2016 19:55 
Re: wybuch akumulatora
Sprawdź jakie masz ładowanie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.