Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - DINLI 700 CENTHOR
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 09:39



Odpowiedz  [ 822 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Następna
DINLI 700 CENTHOR 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
PostWysłany: 22.12.2010 15:32 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam kolegów .Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA chciałem Wam złożyć wszystkiego dobrego,szczescia przedewszystkim ZDRÓWKA i żeby się Wam sprzęty nie psuły i czego tam sobie życzycie pozdrawiam.


 
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 29.12.2010 21:33 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Ja dolączam się do życzen Dareckiego-Tuning i również

Życze Wam
Szybkich,bezawaryjnych i mocnych gadów,dobrej przyczepności ,gumowych drzew, dużo kasy na tuning oraz tańszego paliwa, tyle wyjazdów jak i szcześliwych powrotów w nadchodzącym 2011 roku. A także przynajmniej taaaaakich kół jak na poniższym zdjeciu :D :D :D :D
!!!!!!!

Image

-- dodano 29.12.2010 22:22 --

Cos cisza na forum wiec cos ......
Przez okres swiateczny wreszcie udało mi się wygospodarowac wiecej czasu na cieszenie się gadem i zrobiłem trochę moto godzin w terenie :P .Nie było łatwo.Śnieg głęboki mokry (odwilż) snieg głęboki swiezy.Dinli spisuje się rewelacyjnie idzie jak czolg.Bez blokady mostu przejechanie pewnych mocno zaśnieżonych terenów byloby niemożliwe.Blokada super sprawa.Trakcja spisywała się na medal.Nad niektórymi kolegami miałem przewage z racji dużego prześwitu i quad mi się nie wieszał. :okok: trochę znów zaczeła bardzo cieżko chodzić kierownica, wiec smarownica i już jest wszystko ok.

Troszke mnie poniosło i nie zmieściłem się miedzy dwoma drzewami a później kładką z barierkami nad rzeką. Dinli za szeroki a barierki za waskie :bezradny: i potrzebuje zakupić prawą stopke ta plastikowa pod nogi.Można by było pospawać, ale nie lubie prowizorki :-)
Pisałem z Kingwayem i niestety nie maja na stanie.
Może ktoś wie gdzie można zakupić.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.02.2010 21:37
Posty: 86
Miejscowość: stockholm
Quad: DINLI 700+
PostWysłany: 31.12.2010 16:35 
Re: DINLI 700 CENTHOR
witam. No i skonczylo się u mnie sniegu jest na 60cm, a miejscami wiecej bylem trochę dzis pojezdzic ale nie da się i czuje niedosyt rtudno trzeba czekac. pare razy wyciągarka ratowala !!!! i no wlasnie mam stalowa line i się zle zwija i kleszczy czy z nylonowa też jest taki problem!!?? . ZYCZE WSZYSTKIM WSPANIALYCH PRZYGOD I SZCZESLIWYCH POWROTOW Z WYPRAW SPELNIENIA MARZEN O DALEKICH WYPRAWACH ZAWSZE SPRAWNYCH MASZYNACH I PELNEGO PORTFELA BY TO FINANSOWAC .


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 31.12.2010 18:21 
Re: DINLI 700 CENTHOR
DINLI napisał(a):
Ja dolączam się do życzen Dareckiego-Tuning i również

Życze Wam
Szybkich,bezawaryjnych i mocnych gadów,dobrej przyczepności ,gumowych drzew, dużo kasy na tuning oraz tańszego paliwa, tyle wyjazdów jak i szcześliwych powrotów w nadchodzącym 2011 roku. A także przynajmniej taaaaakich kół jak na poniższym zdjeciu :D :D :D :D
!!!!!!!

[ http://smieszne.biz/images/upload/14682724560.JPG ]

-- dodano 29.12.2010 22:22 --

Cos cisza na forum wiec cos ......
Przez okres swiateczny wreszcie udało mi się wygospodarowac wiecej czasu na cieszenie się gadem i zrobiłem trochę moto godzin w terenie :P .Nie było łatwo.Śnieg głęboki mokry (odwilż) snieg głęboki swiezy.Dinli spisuje się rewelacyjnie idzie jak czolg.Bez blokady mostu przejechanie pewnych mocno zaśnieżonych terenów byloby niemożliwe.Blokada super sprawa.Trakcja spisywała się na medal.Nad niektórymi kolegami miałem przewage z racji dużego prześwitu i quad mi się nie wieszał. :okok: trochę znów zaczeła bardzo cieżko chodzić kierownica, wiec smarownica i już jest wszystko ok.

Troszke mnie poniosło i nie zmieściłem się miedzy dwoma drzewami a później kładką z barierkami nad rzeką. Dinli za szeroki a barierki za waskie :bezradny: i potrzebuje zakupić prawą stopke ta plastikowa pod nogi.Można by było pospawać, ale nie lubie prowizorki :-)
Pisałem z Kingwayem i niestety nie maja na stanie.
Może ktoś wie gdzie można zakupić.


pisałem kilkanaście stron wcześniej skąd zamówić części, ja zamawiałem rozrusznik

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 03.01.2011 13:42 
Re: DINLI 700 CENTHOR
derhund napisał(a):

pisałem kilkanaście stron wcześniej skąd zamówić części, ja zamawiałem rozrusznik


A rzeczywiście Derhund dziekuje.Tylko muszę napisac do Robmaximusa zeby przetłumaczył zapytanie o ta stopke .
Szalonego Sylwestra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Profil

Rejestracja: 15.12.2010 23:08
Posty: 34
Quad: DINLI EXTREME 700
PostWysłany: 04.01.2011 22:43 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam serdecznie.Na wstępie wszystkim życzę szczęśliwego Nowego 2011 roku,bezawaryjnej jazdy,szczęśliwych powrotów do bazy,ciekawych wypraw,pełnego zadowolenia z użytkowania swoich pojazdów oraz spełnienia wszystkich marzeń.Z forum korzystam od niedawna,ponieważ użytkownikiem DINLI 700 jestem od sierpnia 2010 r.W miarę swoich umiejętności korzystając jednocześnie z uwag i rad WAS wszystkich staram się zapobiec usterkom z jakimi macie do czynienia w trakcie użytkowania tego modelu.Na ile będzie to skuteczne działanie,postaram się na bieżąco informować,po zrobieniu większego przebiegu.Mam do WAS prośbę, jeżeli znacie zamiennik tarcz chamulcowych fabrycznych na jakieś super firmowe ,to proszę o podanie namiarów.Ponadto byłbym bardzo wdzięczny,gdybym mógł zamówić u KOLEGI,który ma nakładkę metalową na dżwignię zmiany biegów, taką samą ( oczywiście odpłatnie),jeżeli nie stanowiłoby to dużego problemu.Za wszelkie informacje i pomoc bardzo serdecznie dziękuję.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 04.01.2011 23:07 
Re: DINLI 700 CENTHOR
niestety swego czasu szukałem tarczy na tył i nie ma zamienników
fabryczna w kingwayu 350pln chyba, a jakość marna

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil

Rejestracja: 15.12.2010 23:08
Posty: 34
Quad: DINLI EXTREME 700
PostWysłany: 05.01.2011 14:07 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam serdecznie.Bardzo dziękuję DERHUND za odpowiedż,która mnie mocno zmartwiła.W związku z tym mam do Ciebie serdeczną prośbę, czy mógłbyś zadać pytanie dotyczące tarcz chamulcowych przednich i tylnych firmie niemieckiej w której zamawiałeś części do swojego pojazdu.Może nam coś podpowiedzą.Jeżeli warunkiem odpowiedzi będzie również u nich zakup,to ja te warunki spełnię.Przepraszam, że zawracam Ci głowę, ale nie znam języka nimieckiego.Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu i będziesz mógł pomóc,spytaj również jaki model świecy irydowej proponują do DINLI 700 , oraz który model filtra powietrza i oleju firmy K&N pasuje.Jeśli chodzi o filtr powietrza K&N to na pewno jest taki, który pasuje bez przeróbek,które musiałeś wykonać w swoim pojeżdzie, bo podejrzałem to na jednej ze stron niemieckich,ale było tylko samo zdjęcie bez opisów( dotyczyło to tuningu sportowego tego modelu). Co do filtra oleju, to nic nie wiem.Pozdrawiam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 05.01.2011 16:24 
Re: DINLI 700 CENTHOR
co do filtra oleju to chyba z kq podejdzie
był gdzieś temat

-- dodano 05.01.2011 16:24 --

był gdzieś temat chyba tu
viewtopic.php?f=97&t=31705
co do tarcz zamów w kingwayu bo z Niemiec będzie drożej (teoretycznie rozrusznik w kingwayu 800 pln ale go nie mają a u niemców 298 euro plus wysyłka)
filtr powietrza wstaw taki jak ja od Outlandera i będzie spoko a nie żaden kn (nawet mam zapasowy jeszcze gdzieś w piwnicy więc ci mogę tanio odsprzedać wraz z instrukcja jak zamontować)

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil

Rejestracja: 07.01.2011 12:21
Posty: 2
Quad: DINLI 702
PostWysłany: 07.01.2011 12:25 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam wszystkich

Od dawna śledzę forum ale dopiero teraz mam coś ciekawego do powiedzenia.

www.dinli.com.pl :) jest nadzieja Polski dystrybutor.Z tego co mailowałem z właścicielem właśnie tworzą siec sprzedaży, będą dostępne części i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szerokiej

pozdr
mimikm


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 07.01.2011 16:15 
Re: DINLI 700 CENTHOR
mimikm napisał(a):
Witam wszystkich

Od dawna śledzę forum ale dopiero teraz mam coś ciekawego do powiedzenia.

http://www.dinli.com.pl :) jest nadzieja Polski dystrybutor.Z tego co mailowałem z właścicielem właśnie tworzą siec sprzedaży, będą dostępne części i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szerokiej

pozdr
mimikm


Noooo to rzeczywiscie miales cos do powiedzenia i to z jakiego kopyta ruszyles !!!!!!
Superowa informacja!!!! :hura:
Wlasnie napisalem meila w sprawie zakupu części.
Naprawde fajnie widze ze beda nowe modele Dinliego


 
Profil
Moderator QuadLegion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 09:30
Posty: 477
Miejscowość: Stawno koło Gryfic
Quad: Jest Suzuki King Quad 700 :) !!!
PostWysłany: 07.01.2011 16:42 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Oby tak było naprawdę, a nie pisane palcem po wodzie!!! :wizi:

_________________
http://picasaweb.google.com/robmaximus29
http://quadlegion.de


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 07.01.2011 17:45 
Re: DINLI 700 CENTHOR
RobMaximus napisał(a):
Oby tak było naprawdę, a nie pisane palcem po wodzie!!! :wizi:


Rob
Miejmy nadzieje ze cos się zmieni.Nie sa to naprawde złe quady.Maja swoje wady z ktorymi trzeba się uporac.Cos za cos patrz cena.Ciekawy jestem jak to będzie wygladalo.Jak będzie z naprawami gwarancyjnymi na Sprzęt który już jest na rynku.Czy Kingwaya calkowicie odsuną od dystrybucji i napraw gwarancyjnych czy może sprzety zakupione niestety w Kingwayu u tych paproków beda musialy być tam seriswisowane i naprawiane :-( .
Nowy Dystrybutor będzie mial kuuuupe roboty zeby odbudowac postrzeganie marki DINLI na polskim rynku, bo Kingway spartaczyl dokladnie wszystko co można bylo!!!!!!
Budując punkty sprzedazowe i serwisowe można na pewno w niektórych przypadkach opierac się na starych serwisach.Ja osobiscie z seriwisu w Nowym Sączu jestem bardzo zadowolony.Chlopaki robili co mogli.Niestety Kingway (partacze)ich hamowali.
Trzymajmy wszyscy kciuki.Niech Nowy dystrybutor robi i dziala z głową.

Ale się rozpisalem przepraszam ale poprostu się ciesze.Mam nadzieje ze nie na wyrost.


 
Profil
Moderator QuadLegion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 09:30
Posty: 477
Miejscowość: Stawno koło Gryfic
Quad: Jest Suzuki King Quad 700 :) !!!
PostWysłany: 07.01.2011 19:24 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Oby tak było, to każdy z tego skorzysta i użytkownicy i Marka!!

_________________
http://picasaweb.google.com/robmaximus29
http://quadlegion.de


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 07.01.2011 20:32 
Re: DINLI 700 CENTHOR
mimikm napisał(a):
Witam wszystkich

Od dawna śledzę forum ale dopiero teraz mam coś ciekawego do powiedzenia.

http://www.dinli.com.pl :) jest nadzieja Polski dystrybutor.Z tego co mailowałem z właścicielem właśnie tworzą siec sprzedaży, będą dostępne części i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szerokiej

pozdr
mimikm


jeżeli masz wieksza wiedze na ten temat to opisz przeprowadzona rozmowe i jak się o tym dowiedziales? Ogolnie co na ten temat wiesz...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 822 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.