Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - DINLI 700 CENTHOR
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:54



Odpowiedz  [ 822 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Następna
DINLI 700 CENTHOR 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 22.11.2010 07:03 
Re: DINLI 700 CENTHOR
szukaj do motocykla z mocowaniem na kierownice

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 22.11.2010 21:42 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witaj derhund dzięki ja właśnie widziałem na allegro do motorów ale straszne drogie muszę sobie sam dorobić wyjdzie mnie połowe taniej .a przeglądałem teraz zdjecia z moim pierwszym quadem cf 500 i muszę powiedzieć ze załuje ze go sprzedałem zrobiłem w rok prawie 5000 km i nigdy mnie nie zawiódł pozwole dodać kilka zdjęć z moją byłą maszyną.http://pl.fotoalbum.eu/dareckituning/a555700 :lol:

-- dodano 22.11.2010 20:47 --

[ http://pl.fotoalbum.eu/dareckituning/a536382/00000004 ] dorobiłem sobie z tyłu chlapacze bo po kilku kilometrach jazdy po bezdrożach nie widać tylnych lamp i ostatnio mało brakowało a kolega wjechał by mi w tyłek bo niewidział swiateł stopu.

-- dodano 22.11.2010 21:42 --

Darecki-Tuning napisał(a):
Witaj derhund dzięki ja właśnie widziałem na allegro do motorów ale straszne drogie muszę sobie sam dorobić wyjdzie mnie połowe taniej .a przeglądałem teraz zdjecia z moim pierwszym quadem cf 500 i muszę powiedzieć ze załuje ze go sprzedałem zrobiłem w rok prawie 5000 km i nigdy mnie nie zawiódł pozwole dodać kilka zdjęć z moją byłą maszyną.http://pl.fotoalbum.eu/dareckituning/a555700 :lol:

-- dodano 22.11.2010 20:47 --

[ http://pl.fotoalbum.eu/dareckituning/a536382/00000004 ] dorobiłem sobie z tyłu chlapacze bo po kilku kilometrach jazdy po bezdrożach nie widać tylnych lamp i ostatnio mało brakowało a kolega wjechał by mi w tyłek bo niewidział swiateł stopu.


http://pl.fotoalbum.eu/dareckituning/a536382/00000004


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 22.11.2010 23:42 
Re: DINLI 700 CENTHOR
a coś takiego

http://moto.allegro.pl/szyba-duza-virag ... 12658.html

http://moto.allegro.pl/szyba-duza-uniwe ... 13695.html

http://moto.allegro.pl/szyba-owiewka-mo ... 91062.html

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 01.12.2010 23:29 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Melduje ze quad wrocil z naprawy.Przypomne ze pojechal do naprawy instalacji brak kierunkowskazow , simering wariatora-dostawal się tam olej wprost na pasek oraz nie dzialajacy szarpak (brak mozliwosci odpalenia zamiast oporu wyciagajaca się cala linka.
Pojechal pierwszy raz 3 tyg temu po 2 tyg wrocil,Po 4 km po dojezdzie do domu strzelil z rury i już nie mogl odpalic (rozladowal się akumulator) probowalem zapalic z szarpaka coz dosc ze sznurek się urwal-sam naprawilem tzn skrocilem linke i po 2 szarpnieciach przestal dzialac nie czulem oporu a linka się cala wysowala :zalamka: na drogi dzien po ostrym telefonie do mechanika w centrali Kingwaya i zgloszeniu problemow ze dodatkowo quad wrocil usyfiony z peknietym stopniem pod nogi (oczywiscie to nie oni - nie mialem mozliwosci udowodnic ze to ich wina ) powiedzial z łaska "niech wroci do nas zobaczymy w koncu to tylko jakas czesc mechaniczna ktora się zepsula a od Nas wyjechal sprawny".
Serwis tutejszy zalatwil transport z powrotem do centrali Kingwaya Popowa.Masakra.Okazalo się ze świeca robila przebicie i akumulator byl trafiony.Swiece wymienili na jakas platynowa za 25zł zalozyli chyba nowy mechanizm szarpaka i wrocil po tygodniu do mnie.Na tutejszym serwisie wymienili mi akumulator i czekam na wypad z ekipa.Sprawdzimy jak się sprawuje.
Jeszcze raz powtarzam do znudzenia serwis Kingwaya to porazka !!!!! Nic nie wpisuja w ksiazke gwarancyjna co naprawiali tylko przybijaja pieczatki ze u nich byl z data i jakims ichniejszym numerem a i tak tym razem nic nie przybili.
Jak mamy jako uzytkownicy domagac się wymiany jakiejsc części na nowa jak np.naprawiana jest 3-krotnie.
Maja nas użytkowników w głębokim poważaniu!!!!!
Jak obliczylem wszystkie wyjazdy do Kingwaya Popowa to quada nie mialem 8 tygodni tj 2 m-ce!!! :zły: :zalamka: :kln: a gwarancja leci.....


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 02.12.2010 08:06 
Re: DINLI 700 CENTHOR
najgorsze jest to że jak jezdzi to jezdzi
jak się coś sypnie i dotknie się serwis kingwaya to jest tylko gorzej, naprawiając jedno chrzanią drugie

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 02.12.2010 09:42 
Re: DINLI 700 CENTHOR
DINLI napisał(a):
Swiece wymienili na jakas platynowa za 25zł

muszę Cię zmartwic, niestety nie ma w tej cienie swiec platynowych, tyle to zwykla kosztuje

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 15.09.2010 14:22
Posty: 14
Miejscowość: radom
Quad: Dinli 700
PostWysłany: 02.12.2010 13:24 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam ponownie
Mój quad również wrócił z serwisu kingwaya (wczesniej pisałem że mi zgasł i musiałem go pchac dość długi kawałek. Więc waszerzdy były trafne ponieważ uszkodzona była fajka i miała przebicie ale oczywiście z mojej winy więc musiałem za nią zapłacić sworzni też nie uznali więc rachunek był spory ale mam jeszcze rok gwarancji więc musiałem zapłacić. W niedziele byłem na małym wypadzie ze znajomymi i mój Dinli w całości zrekompensował mi poniesine koszty oraz nerwy które na niego wcześniej straciłem :uśmiech: . To naprawde niezła maszyna ale trzeba o nią troszkę dbać więc nerwy minęły i narazie nie myślę o sprzedaży
Pozdrawiam.


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 02.12.2010 20:52 
Re: DINLI 700 CENTHOR
mudmarker napisał(a):
DINLI napisał(a):
Swiece wymienili na jakas platynowa za 25zł

muszę Cię zmartwic, niestety nie ma w tej cienie swiec platynowych, tyle to zwykla kosztuje

Teraz już wiem bo dostalem kartonik.:-)
Zalozyli NGK 6965 CR6E.
Dzis pierwsza jazda 70 km naprawionym Dinli po sniegu :-) Jak kolega pisal zrekompensowal mi nerwy i dlugie oczekiwanie na naprawe.Narazie idzie jak czolg po sniegu.
Podniesli obroty na 1700 i ciezko biegi wchodzily.Po obnizeniu na 1300-1500 wrocily do normy.

Derhund jak tam sprzecik ? Nic się nie chwalisz...

-- dodano 02.12.2010 21:50 --

rysiekst napisał(a):
Witam ponownie
Mój quad również wrócił z serwisu kingwaya (wczesniej pisałem że mi zgasł i musiałem go pchac dość długi kawałek. Więc waszerzdy były trafne ponieważ uszkodzona była fajka i miała przebicie ale oczywiście z mojej winy więc musiałem za nią zapłacić sworzni też nie uznali więc rachunek był spory ale mam jeszcze rok gwarancji więc musiałem zapłacić. W niedziele byłem na małym wypadzie ze znajomymi i mój Dinli w całości zrekompensował mi poniesine koszty oraz nerwy które na niego wcześniej straciłem :uśmiech: . To naprawde niezła maszyna ale trzeba o nią troszkę dbać więc nerwy minęły i narazie nie myślę o sprzedaży
Pozdrawiam.

Odnosnie sworzni koledzy już pisali na forum ze nie oplaca się wymieniac na oryginalne bo zaraz będzie to samo zastosowali z jakis samochodow.Warto na przyszlosc poczytac wczesniejsze posty :-)

-- dodano 02.12.2010 21:52 --

Dzis po jezdzie na mrozie stwierdzilem ze podgrzewane manetki bylyby swietnym rozwiazaniem.
Jakie macie zalozone w Dinli zeby pasowaly bez przerobek?
Z gory dziekuje za rade.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 03.12.2010 12:38 
Re: DINLI 700 CENTHOR
ja od dawien dawna uzywam Oxford owskich manetek do quadow, grzeja mocno i dobrze dzialaja, jedyna awaria jaka zlapalem tych manetek to gdy utopilem quada pod lodem przestal dzialac kontroler, wymienilem bo można kupić oddzielnie i dzialaly dalej, teraz do nowego wzialem nowszy model tych samych manetek, mam wrazenie ze grzeja trochę slabiej niz stare chociaz podobnie jak w tamtych przy dluzszej jezdzie z ustawieniem max trzeba puscic kierownice na chwile bo parzy w rece nawet przez grube rekawice zimowe!

zdecydowana zaleta manetek jest niski pobor pradu, odpalam quada i manetki na maxa, ide się ubrac, wracam cieple raczki już czekaja, caly dzien jezdze i w ogóle ich nie wylaczam, nawet jak gasze quada, np. jak jest przerwa na ognisko ktora potrafi trwac nawet godzine, wiec zawsze mam cieple raczki i nie muszę czekac az się znow nagrzeja, jeszcze nigdy nie mialem problemu z zapaleniem quada , manetki po prostu same się wylacza jesli akumulator będzie już wyczerpany, wiec nie doprowadza do calkowitego rozladowania, zawsze zostanie tyle zeby odpalic Sprzęt z rozrusznika

w kazdym razie polecam, instalacja bardzo prosta, nawet osoba bez specjalnej wiedzy technicznej jest w stanie to zalozyc, jedyna rada : zakladac zgodnie z instrukcja, nie podlaczac przez jakies przekazniki czy też stacyjke aby dzialalo tylko po odpaleniu i uwazac podlaczajac dina ( taka specjalna okragla wpinka na przewodach ) od sterownika zeby nie pokrzywic pinow w srodku!!

tylko pamietajcie ze sa też wersje pod motocykle i nie beda pasowac do quada bo srednica kiery jest inna, szukajcie wersji ATV!

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 03.12.2010 17:31 
Re: DINLI 700 CENTHOR
mudmarker napisał(a):
ja od dawien dawna uzywam Oxford owskich manetek do quadow, grzeja mocno i dobrze dzialaja, jedyna awaria jaka zlapalem tych manetek to gdy utopilem quada pod lodem przestal dzialac kontroler, wymienilem bo można kupić oddzielnie i dzialaly dalej, teraz do nowego wzialem nowszy model tych samych manetek, mam wrazenie ze grzeja trochę slabiej niz stare chociaz podobnie jak w tamtych przy dluzszej jezdzie z ustawieniem max trzeba puscic kierownice na chwile bo parzy w rece nawet przez grube rekawice zimowe!

zdecydowana zaleta manetek jest niski pobor pradu, odpalam quada i manetki na maxa, ide się ubrac, wracam cieple raczki już czekaja, caly dzien jezdze i w ogóle ich nie wylaczam, nawet jak gasze quada, np. jak jest przerwa na ognisko ktora potrafi trwac nawet godzine, wiec zawsze mam cieple raczki i nie muszę czekac az się znow nagrzeja, jeszcze nigdy nie mialem problemu z zapaleniem quada , manetki po prostu same się wylacza jesli akumulator będzie już wyczerpany, wiec nie doprowadza do calkowitego rozladowania, zawsze zostanie tyle zeby odpalic Sprzęt z rozrusznika

w kazdym razie polecam, instalacja bardzo prosta, nawet osoba bez specjalnej wiedzy technicznej jest w stanie to zalozyc, jedyna rada : zakladac zgodnie z instrukcja, nie podlaczac przez jakies przekazniki czy też stacyjke aby dzialalo tylko po odpaleniu i uwazac podlaczajac dina ( taka specjalna okragla wpinka na przewodach ) od sterownika zeby nie pokrzywic pinow w srodku!!

tylko pamietajcie ze sa też wersje pod motocykle i nie beda pasowac do quada bo srednica kiery jest inna, szukajcie wersji ATV!

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.
Powiedz mi jeszcze ktore polecasz bo sa 2 rodzaje z tego co widze.
Z przyciskami + - oraz 3 przyciski gumowe.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.02.2010 21:37
Posty: 86
Miejscowość: stockholm
Quad: DINLI 700+
PostWysłany: 03.12.2010 19:30 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witam zmotoryzowanych i nie tylko.tu znalazlem trochę opinii na temat manetek OXFORD http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=24&t=6739 ja osobiscie mam inne i na razie nie narzekam. zamontowalem też szybe wspaniala sprawa wybralem wersje z oslona na rece polecam sprawdzone nawet jak się jedzie szybko to nie wieje można prawie jeździć bez szybki lub gogli . No niestety pierwszy wyjazd zachaczylem o konar i się trochę polamala ale skleilem i jest ok Dzis też trochę pojezdzilem ALE FRAJDA narazie jest u mnie tylko 25cm sniegu naped na cztery full gaz i do przodu . Jutro też się wybieram poszalec

-- dodano 03.12.2010 18:59 --

jeszcze jeden link na temat manetki http://africatwin.com.pl/showthread.php?p=69960

-- dodano 03.12.2010 19:30 --

wlasnie sobie uswiadomilem ze te manetki nie maja podgrzewanego kciuka :zalamka:


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 04.12.2010 09:05 
Re: DINLI 700 CENTHOR
DINLI, myslalem ze starej wersji już nie można kupić, oczywiscie kupuj ta z gumowymi wlacznikami! stare mialy inaczej ustawiony czujnik wylaczenia i czesto jak tylko slabl akumulator albo ladowanie bylo slabe to się wylaczaly

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 04.12.2010 10:10 
Re: DINLI 700 CENTHOR
DINLI napisał(a):
Derhund jak tam sprzecik ? Nic się nie chwalisz...


sprzęt spoko już 60 mil natrzaskane tylko fabryczne dunlopy słabo w śniegu robią a na razie brak finansów na zille bo jeszcze wyciągarka do kupienia

co do manetek to nie montuję, w dinli miałem i jak zakładałem grube rękawice to i tak nie czułem ciepła z manetek

lepiej ogrzewane rękawiczki tylko to prawie 280 euro

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 06.12.2010 08:09 
Re: DINLI 700 CENTHOR
Witajcie koledzy chciałem Wam pokazać nowe osłonki amortyzatorów które szyje moja żona.Jeżeli ktoś zwas chciałby takie to moja żona uszyjei wychaftuje napis koszt 4 szt to 80zł tel 696015839 lub 518157626.Z doświadczenia wiem że te osłony dają bardzo dużo ja założyłem do mojego 1go quada cf500 a kolega który kupował razem zemną też cf 500 nie założył i amortyzatory padły mu przy 3500km a ja miałem zrobine przeszło 5500km i były w idealnym stanie.Nie namawiam was na kupno tylko doradzam a zrobicie jak będziecie chcieli lepiej wydać pare złotych i mieć dłużej sprawne amorki a z tego co wiem to do cf 500 jeden amor kosztuje 300zl wiem bo dzwoniłem do kigwayai taką cene mi powiedzieli to do dinli beda drosze lub w takiej samej cenie jak ma ktoś z was jakieś doswiadczenia w tym temacie to niech napisze pozdrawiam. http://pl.fotoalbum.eu/simbatex/a559531


 
Zbanowany

Rejestracja: 21.06.2010 20:00
Posty: 237
PostWysłany: 07.12.2010 20:20 
Re: DINLI 700 CENTHOR
derhund napisał(a):
DINLI napisał(a):
Derhund jak tam sprzecik ? Nic się nie chwalisz...


sprzęt spoko już 60 mil natrzaskane tylko fabryczne dunlopy słabo w śniegu robią a na razie brak finansów na zille bo jeszcze wyciągarka do kupienia

co do manetek to nie montuję, w dinli miałem i jak zakładałem grube rękawice to i tak nie czułem ciepła z manetek

lepiej ogrzewane rękawiczki tylko to prawie 280 euro


Derhund
Naprawde nie warto kupowac manetek ? tzn przy grubych rekawiczkach nie grzeja wyczówalnie?
Koledzy jakie czy macie inne zdanie?

-- dodano 07.12.2010 21:20 --

OTWARCIE SEZONU :hura:

Image


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 822 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.