Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OPINIA
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 19:51



Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OPINIA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.05.2008 19:54
Posty: 141
Miejscowość: Krzywiń
Quad: Kymco MXU 500
Poprzednie quady: Kymco MXU 250 ale został w rodzinie;)
PostWysłany: 13.04.2011 19:42 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Jesli można chciał bym wiecej opinii na temat serwisu w śremie dokładnie w psarskich bo jedne opinie sa na tak jedne na nie i teraz nie wiem co o tym myslec


 
Profil

Rejestracja: 14.10.2010 11:43
Posty: 12
Quad: Kymco MXU 500 IRS
PostWysłany: 18.04.2011 20:49 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Kupywałem w śremie kilka rzeczy i wszystko było ok!
pytałem ile kosztuje serwis mxu 500 irs i powiedzieli ze około 400zł. Osobiscie serwisuje w Gorzowie ale ulicy nie pamiętam. U bin-ladena:) własciciel tak wygłąda. biorą około 350zł i solidnie wszystko robią! gośc ma jeszcze serwis Kawasaki. Też dużo jezdzi i ma pojęcie. polecam!!!


 
Profil

Rejestracja: 19.04.2011 10:02
Posty: 1
Quad: MXU 300
PostWysłany: 19.04.2011 10:11 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Witam,
jest serwis Kymco w Białymstoku przy ulicy Raginisa MOTO LIDER
i zdecydowanie ODRADZAM a nawet proszę abyście się trzymali od tych partaczy jak najdalej !!!!!!

ludzie zupełnie nie maja pojęcia o quadach moja 300 była u nich około 12 razy. Mają problemy z ustawieniem gaźnika ! co jest jak dla mnie po prostu porażką. Ostatnio robili mi skrzynie biegów mówiąc że specjalnie ją zepsułem. Ok usterka wyglądała tak jakby była to moja wina pogięły się zęby czy cos takiego w skrzyni
ale to ze im od pol roku mówiłem iz terenowy wchodzi dopiero jak przegazuje quada i słychać ostre stukniecie nie reagowali. W zimę tzn w garazu gdzie jest i tak dodatnia temp okolo 1-5 stopni nawet w -20 na podwórku quada musiałem rozgrzewać gazując okolo 5 minut stwierdzili ze jest spoko tak musi być.... teraz terenowy dalej nie wchodzi cos strasznie wyje przy przeciążeniach ale ten koles (z racji tego iż obsługiwał mnie okolo 5 razy pod wpływem alkoholu nie będę używał zwrotów formalnych) stwierdził iż to wyje lina zaczepiona do wyciągania quada ... Po prostu brak słów...

Cała sprawa oparła się o warszawe ale naszczęście dogadali się z GRESEM gdzie jest od miesiąca serwis mam andzieje ze oni mi pomogą!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.05.2008 19:54
Posty: 141
Miejscowość: Krzywiń
Quad: Kymco MXU 500
Poprzednie quady: Kymco MXU 250 ale został w rodzinie;)
PostWysłany: 22.05.2011 09:51 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Siemka, jak narazie moge dac pozytywna opinie serwisowi z Leszna (Wlkp) "AMB-BIKE", prowadzi to facet który jest strasznym zapalencem jazdy na motorach, które głownie serwisuje ale jesli chodzi o quady to też spoko daje rade. Do zrobienia miałem wymiane oleju w skrzyni i silniku i wzystkie klocki hamulcowe i taki ogólny przegląd, podczas, którego doszła naprawa kierunkowskazu i poskrecanie tylnego wahacza. W umie zapłaciłem 500zł, nie wiem pewnie super tanio nie jest ale za dobra robote się płaci. Czas trwania serwisu w sumie jeden dzien w srode wieczorem zawiozłem a w czwartek wieczorem już był. Wiec jak narazie pozytyw reszte pedziemy weryfikowac. Pozdrawiam


 
Profil

Rejestracja: 24.05.2013 19:16
Posty: 4
Miejscowość: Bstok
Imię: Grotołaz
Quad: Kymco MXU 300
PostWysłany: 07.06.2013 12:05 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Kymco Białystok Raginisa, GRES Białystok

Z tego co widze stracili już licencje Kymco, nie ma już skuterow,quadow ani plakatow.
Dalej prowadza serwis, ceny sa niskie proporcjonalnie do jakosci uslug. Trzy lata temu kupilem u nich dwa quady. Jednego quada praktycznie zniszczyli wymyslajac jakies niestworzone histrorie. Wszystko zaczelo się od problemow z biegami, nie wchodzil L albo wypadal H i tak az do zmielenia skrzyni. Quad stal w serwisie z 10 razy. Do nowego quada zalali polsyntetyk zamiast syntetyku. Jedenk z serwisantow lubi wypic ale to akurat nie problem gdy ktoś dobrze wykonuje swoja prace ale w typm wypadku bylo inaczej.Zaleta jest to ze maja tanie części. W GRESIE natomiast usterke dotyczaca biegow naprawili w 2 dni. Co do GRESU poziom uslug wysoki ale obsluga od pluga oderwana jeżeli chodzi o kulture. Raginisa polecam pod warunkiem ze chcecie wykonac prosta usluge typu regulacja gaznika czy wymiana klockow albo oleju w innym wypadku...j.w.

Kymco Raginisa 2/5
GRES 4/5 (5/5 gdyby nie podejscie do klienta)


 
Profil

Rejestracja: 23.04.2013 09:15
Posty: 68
Imię: Kuba
Quad: KawKa 750
Poprzednie quady: MXU 500
PostWysłany: 07.06.2013 12:33 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Dodam swoje trzy grosze , serwis quadów i motocykli w Tarnowie woj. małopolskie na ulicy Krakowskiej 97, firma AUTO-MAX markowe quady, kupiłem tam niedawno mxu 500, wcześniej serwisowałem Hondę, oraz skuter Sym, i mogę ich polecić, dobre ceny i przede wszystkim fachowość.

Wcześniej woziłem do serwisu firmy Adno na ulicy czerwonej , ale nie polecam, co chwile trzeba było po nich poprawiać no i czas oczekiwania masakra, prosta robota przy skuterze potrafiła im zająć 2-3 tygodnie
i na koniec uwaga! łatwo się pomylić bo obydwa serwisy są blisko siebie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów


 
Profil

Rejestracja: 23.02.2009 11:34
Posty: 75
PostWysłany: 17.08.2013 10:29 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Ma ktoś jakieś doświadczenia co do serwisów Kymco na pomorzu ? Najlepiej w pobliżu Trójmiasta. :) Bo nie wiem skąd części zamawiać :)

Pozdrawiam ! :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.01.2011 22:37
Posty: 285
Miejscowość: Śląsk
Quad: Suzuki Kingquad
Poprzednie quady: Kymco MXU 300 -3714km bez awarii !
PostWysłany: 17.08.2013 16:45 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
To ja też dodam opinie o dwóch serwisach Kymco na śląsku:

1. TOMEX Będzin
ogólnie fajne podejscie do klienta, przystępne ceny, niski koszt transportu quada do serwisu i z serwisu do klienta. Serwisowałem tam też skuter Kymco.
Podpadli mi tylko jeden raz, zgłosiłem reklamację na zacięty zamek do blokowania kulumny kierowniczej ( taka blokada Kymco przed złodziejami). W czasie rozmowy tel. serwisant powiedział że nie da się tego naprawi, wlali tam cała puszke WD40 i dalej nie działa i pozostaje wymiana na mój koszt bo Motor Land nie uznał gwarancji. Powiedziałem żeby olali to. Po przywiezieniu quada z serwisu sam wziąłem się za naprawę blokady. Pięć minut i zrobione, wykręciłem, postukałem tak aby wytrząsnąć piach z wkładki zamka , przesmarowałem silikonem i działa. Oczywiście pracownik TOMEX'u okłamał mnie bo nie uzyli żadnego WD40 ( zamek był suchutki) nawet nie odkręcili go od ramy, olali temat całkowicie. Hańba :wizi:

2. MOTOTREND Tarnowskie Góry
Och, szkoda gadać. dzięki ich podejsciu chyba już nigdy nie kupię Kymco.
Wieczne kłótnie i walczenie o swoje, pomyłki przy wyliczaniu kosztów serwisu, każdy problem który był zgłaszany ( same ... ale gwarancja zobowiązuje) kwitowany był stwierdzenie pracownika: zobaczymy czy quad/skuter nie jest zajechany. Nawet wymiana modułu sterujacego światłami mijania miała być na mój koszt bo stwierdzili że utopiłem quada powyżej siedzenia. Ci którzy ze mna jeździli wiedzą że wode i błoto omijam szeeeeerokim łukiem bo (proszę nie nie śmiać) nie lubie się brudzić :uśmiech:
Dopiero gdy poinformowałem ich o konfrontacji z opinią rzeczoznawcy zmięknęli i wymienili moduł na gwarancji.

Podsumowując: TOMEX może być ale pod nadzorem, MOTOTREND na własne ryzyko :?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.02.2010 20:26
Posty: 91
Miejscowość: Rypin
Quad: Kymco MXU 250
PostWysłany: 17.08.2013 21:05 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
nie polecam Opole ul.Budowlanych 6 .kupowałem tak quada ale jak pojechałem na pierwszy serwis i zobaczyłem młodego knypka który składa quada i pyta się który to klucz nasadkowy to się przeraziłem.właściciel robił mi wielkie ale ze musiał w katalogu szukać mi jakiejś części a nie znałem numeru katalogu.
jak ktoś zna jakiś dobry sklep z częściami do quada na terenie opola to po proszę

_________________
"W optymistycznym stylu jak fenix z popiołu odrodzony na nowo"


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.12.2012 17:03
Posty: 283
Miejscowość: Zamość
Imię: Patryk
Quad: Kymco MXU 150 i Grizzly 660 SE
Poprzednie quady: Chinol
PostWysłany: 27.08.2013 17:58 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Sabix Zamość, ul. Św. Piątka 10A
Odradzam zamawiania tam części.
A jak jednak zamawiamy to najlepiej wydrukować z parts catalogu stronę z rzeczą o którą nam chodzi i pozaznaczać czymś numery części bo inaczej nie da rady np. zamawiałem tam 4 uszczelniacze (dałem na wzór) do mxu 500 (te zewnętrzne do przodu i do tyłu ) to zamówił 2 zewnętrze i 2 wewnętrzne. Mama odebrała pytała się jeszcze czy na pewno to to powiedział że to zapakował wszystko w siatkę a inne części które były pozaznaczane na kartce zamówił dobrze. Mama przywiozła części do domu wszytko ok oprócz uszczelniaczy. Dzwonimy do niego mówimy że nie takie uszczelniacze a on się po chamsku rozłączył.

_________________
:D Pozdrawiam Patrykus :)
Kanał YT Kliknij Tutaj
Profil Facebook
Grizzly 660 - Hot Grips Oxford,Goodyear Mud Runner 26',Osłony dłoni Kolpin,Superwinch Terra 35,Dystanse 2,5mm.
Mxu 150 -AAA HT 550,Warn 25,Kenda Pathfinder 22'


 
Profil

Rejestracja: 09.06.2009 10:10
Posty: 55
Imię: Paweł
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: Arctic Cat 650, Kymco MXU 500
PostWysłany: 30.07.2015 12:33 
Re: SERWISY Kymco. WPISUJCIE WSZYSTKIE O KTORYCH WIECIE + OP
Witam, mogę polecić firmę AUTO-MAX z Tarnowa ul. Krakowska 101 (dawniej Krakowska 97) bardzo fachowy serwis
fajny salon dużo quadów do oglądania :)

Pozdro!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.