ATV Polska
A A A

Akcja Czysty Las 2011. sQuad Olsztyn - "Bieg o Puchar Nadleśniczego".

kulka 06.10.2011
Jak co roku, tak i tym razem sQuad Olsztyn zorganizował akcję „Czysty Las”. Akcja odbyła się w dniu 01.10.2011 r. , i tym razem połączona była z piknikiem rodzinnym, organizowanym przez Nadleśnictwo Olsztyn. Nadleśnictwo w ramach obchodów Międzynarodowego Roku Lasów, zorganizowało Bieg otwarty „o Puchar Nadleśniczego”.
Do tegorocznej akcji przyłączyli się studenci z Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie, i oczywiście dzieci z Domu Dziecka. Akcja zorganizowana przez sQuad Olsztyn przyniosła nieoczekiwane rezultaty. Góry śmieci przeszły najśmielsze wyobrażenia zarówno samych quadowców, jak i studentów nie mówiąc tu o Nadleśnictwie.
Panowie ze sQuadu, których pasją są quady, te z napędem na dwa jak i cztery koła, z entuzjazmem podeszli do kolejnej akcji. Nie zniechęcają się nieprzychylnymi komentarzami przeciwników quadów. Zależy im, by opinia publiczna potrafiła odróżnić ludzi z pasją od niszczycieli lasów. Nadleśnictwo Olsztyn chętnie przystąpiło ponownie do współpracy ze sQuadem Olsztyn.Nie tylko Nadleśnictwo sprzyjało kolejnej inicjatywie sQuadu, pogoda również. Sobotni poranek przywitał wszystkich słonecznym niebem. O 7,45 ze stacji benzynowej przy ul. Śliwy w Olsztynie wyruszyła kolumna quadów. Kierunek – Dom Dziecka, a następnie już z dziećmi, miejsce spotkania ze studentami. Po krótkiej naradzie ruszyliśmy w las zbierając śmieci, a było ich naprawdę sporo.Teren w okolicy jeziora Kielarskiego został wyznaczony przez Nadleśnictwo Olsztyn. Panowie ze Służby Leśnej przygotowali drewno na ognisko i wiele innych atrakcji które były przewidziane na pikniku.

Czytaj więcej na [l=http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=617658#p617658] Forum ATV Polska[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');