Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 03:25



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
QUAD ROKU 2009 ATV Polska 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 08:55
Posty: 598
Miejscowość: Drawski Młyn ( Puszcza Notecka )
Quad: Chwilowo brak :(
PostWysłany: 23.02.2010 21:39 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
- Quad SPORTOWY 2k
W tej kategorii wybrałem Hondę TRX 700 XX. Myślę, że jest to godny konkurent dla Yamahy Raptor 700. Dzięki swojemu niezależnemu zawieszeniu jest pojazdem, dzięki któremu możemy pojeździć po torze, jak i po leśnych duktach.
- Quad MID SIZE 4k
Tutaj swój głos oddałem na Hondę Rubicon. Pomimo, iż nie jest piękna, nie posiada wyjątkowej mocy. To ma w sobie coś. Dzięki swojej skrzyni, rider nie musi się bać o zalanie skrzyni pasowej. A niska awaryjność dopełnia całości.
- Quad BIG BORE 4k
Tutaj bezapelacyjnie swój głos oddałem na Can-am Renagade X XC. Jego najważniejsze cechy, które mnie do tego skłoniły to: moc, stylistyka, stabilność na trawersach. Dodatkowo najnowszy model posiada wspomaganie kierownicy.
- Side by Side
Chyba jedyny pojazd w tej klasie, który jest nastawiony na zmagania rajdowe, sportowe pod względem stylistycznym i nie tylko. Na rynku jest dostępna cała masa części tuningowych, które mogą nam pozwolić zmienić ten pojazd w prawdziwą "rajdówkę".

_________________
Pozdrawiam lewis ! :)
-> Aeon Cobra 125 -> Smc Barossa 250 ->Yamaha YZ 125-> ......:)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2007 14:09
Posty: 1214
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: Byl i już pewnie nie będzie
PostWysłany: 23.02.2010 21:45 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Rozumiem, że w SxS chodzi o RZR-a... ?? :oczy:

_________________
ROMANIA 2009 - ZDJĘCIA TUTAJ


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 08:55
Posty: 598
Miejscowość: Drawski Młyn ( Puszcza Notecka )
Quad: Chwilowo brak :(
PostWysłany: 23.02.2010 22:15 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Tak, zapomniałem napisać :P

_________________
Pozdrawiam lewis ! :)
-> Aeon Cobra 125 -> Smc Barossa 250 ->Yamaha YZ 125-> ......:)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.02.2008 23:13
Posty: 149
PostWysłany: 24.02.2010 10:32 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Szkoda że nie wzięto moich zeszłorocznych postulatów pod uwagę, tzn dotyczących wzięcia pod uwagę , markę wchodzącą na rynek przebojem, a konkretnie ceną za którą dostajemy stosunkowo przyzwoity quad, z homologacją, naprawdę dwuosobowy, i przyzwoita mocą 34 KM z 500 cm3. Tymbardziej że już mamy coraz dłuższe doświadczenie w jego uzytkowaniu (niektórzy już prawie 4 lata) i jak narazie jego usterkowość specjalnie nie odbiega od znanych marek. A chodzi mi o markę ATV Sweden i model CF Moto 500
Dlatego głosowałem na qady z poza markowej czołówki (np Kymco), powiedzmy jako protest przeciw dominacji wielkich.
A i zanzczam że nie jestem dilerem firmy ATV Sweden, jestem stomatologiem.
Pozdrawiam ATON


 
Profil

Rejestracja: 21.08.2007 11:22
Posty: 677
Quad: Renegade 570, DS450, Rotax 125 kart
Poprzednie quady: 300EX, R660, Outlaw 525
PostWysłany: 25.02.2010 08:37 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Klasa 4x2

Podobnie jak w zeszłym roku, głos padł na Yamahę YFZ R, choć wahałem się między KTMem, a Can-Amem.
Yamaha spełniła moje oczekiwania, tzn. zyskała popularność, odnosi sukcesy.Zadecydowały o tym nie tylko możliwości technologiczne, w postaci ramy podobnej do Can-Ama, silnika na wtrysku, możliwości tuningowe i jeszcze więcej części, ale cena i wygląd, który jest agresywny.Świetne prowadzenie i zawieszenie w serii.

Klasa Mid-Size i Big Bore

Wybór padł na Can-Am Renegade 500 i Renegade 800, za kosmiczny wygląd, podkreślający charakter maszyny, prowadzenie, radość z jazdy, mocny silnik rotaxa.

Klasa SxS

Polaris RZR

Pojazd nie stworzony do użytku, tylko do zabawy, daje mnóstwo frajdy, świetny wygląd, wielkie możliwości tuningowe, ogrom części tuningowych, niestety jeszcze wciąż w USA.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.06.2009 19:30
Posty: 372
Miejscowość: Jaworzno
Quad: Suzuki Kingquad 750 Axi
Poprzednie quady: EAGLE 250 ccm x 2
PostWysłany: 25.02.2010 09:40 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
No to jeszcze raz ;)
Moje typy:
- Quad SPORTOWY 2k
Wybieram Yamaha YFM 700R Raptor miałem okazje zobaczyć quada w akcji, z tego co śledziłem forum, quad mocny, szybki, no i mało awaryjny, na dodatek używany przez naszego mistrza :D
- Quad MID SIZE 4k
Wybieram Suzuki King Quad 500 AXi ponieaż model wyszedł od niedawna z tą pojemnością, wydaje mi się bardzo dobrą propozycją cenową i jakościową.
- Quad BIG BORE 4k
Wybieram Suzuki King Quad 750 AXi bo mam :) i żeby nie powiało stronniczością, w 2009 roku kupiłem tego quada odrzucając konkurencje więc nie będe podważał swojej decyzji :) z wyboru jak najbardziej zadowolony :)
- Side by Side
Wybieram Polaris RZR / RZR 800 S z uwagi na to że nigdy nie jeździłem tego typu pojazdami, kierowałem się wyglądem ponieważ ten mi się bardzo podoba.
Pozdro !!!

_________________
SUUZAAANAAA I,am CRAZY LOVING YOUUUUU...... :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 25.02.2010 18:11 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
- Quad SPORTOWY 2k
Yamaha YFM 700R Raptor
Padło na Raptorka ,ponieważ jest to quad znany i lubiany ,oczywiście mocny i niezawodny.
- Quad MID SIZE 4k
Yamaha Grizzly 550
Grizzly ,ponieważ ten quad jest mocny i świetnie daje sobie rade w terenie.
- Quad BIG BORE 4k
Can-am Bombardier Outlander 800R/ 800R XT-P
Bomba ,ponieważ to jest prawdziwa BOMBA mocy. Ten quad to moje marzenie..
- Side by Side
Yamaha Rhino 450/700
Rhino ,ponieważ on pierwszy zadebiutował na rynku UTV..

Pozdrawiam wszystkich USERÓW ,Moderatorów i Admininów. :^^D: :^^D:


 
A.P.T. Poznań Team - Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2008 21:40
Posty: 1046
Miejscowość: Puszczykowo/Mosina/Poznań
Quad: czarna pralka
Poprzednie quady: KQ700, YFM660R, KXR250
PostWysłany: 25.02.2010 18:26 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Moje typy:

2K - YFZ450R - czysta moc i adrenalina, w wydaniu 2009 większa moc i lżejsza waga dzięki nowej kontrukcji ramy. Moje zainteresowania quadami poszły w kierunku turystyki, ale jakbym szukał czegoś do upalania po torze, to tylko YFZ 450.

4K MidSize - Honda Rubicon - wg mnie idealny gad dla typowego błotnego ludka i przeprawowca (niska waga, małe spalanie). Brak skrzyni pasowej, to mniejsza awaryjność przy pracy pod obciążeniami.

4K BigBore - Polaris 850XP - od momentu premiery mój ideał na maszynę na dalekie wypady turystyczne. Rozmiarami przewyższa wszytkie inne "ciężkie" maszyny, ale nie ustępuje mniejszym pod żadnym względem.
Gdyby moje możliwości finansowe były większe, to bez zastanowienia kupowałbym Xp-ka.

SxS - Polaris RZR - ogólnie nie jest to kategoria pojazdów dla mnie, ale dla osób których druga połówka także uwielbia teren i błotko to najlepszy wybór na wspólne dzielenie pasji. Sportowe zacięcie, agresywny wygląd - PURE FUN - w przeciwieństwie do pozostałych przypominających wózki golfowe.

_________________
Polaris 850 XP EPS Stealth Black
Mój kanał YT
"Bo trzeba zapier......., to jest OFF-ROAD CHŁOPIE." by kriss_pp


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2009 17:50
Posty: 176
Miejscowość: zachodniopomorskie
Quad: Renatka 1000xcc
PostWysłany: 25.02.2010 19:27 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
A oto mój wybór:
klasa sportowa 2k
Yamaha 700 Raptor - wybór wyłącznie z obserwacji forum

klasa mid size 4k
Can Am Renegade 500 - uważam, że Renegade obok Outlandera to najlepsze quady dostępne na rynku, również w słabszych wersjach

klasa big born 4k
Can Am Outlander 800R XT-P - o ile wybór mojego poprzedniego quada (czerwony Outlander 800 '07) był dość przypadkowy (pierwszy quad wybrany bez porównywania z innymi), o tyle wybór obecnego był jak najbardziej przemyślany (miałem okazję pojeździć mniej czy więcej wszystkimi z tej grupy). Frajda i adrenalina jakiej dostarcza ten quad - bezcenne. Więc wybór w tym konkursie jest dla mnie oczywisty. Jeśli chodzi o wersję XT-P to dodatkowo (poza znanymi już od lat zaletami i wadami) in plus świetne wspomaganie i fajne, miłe dla oka rozwiązanie kolorystyczne. Wg mnie maksymalna FAZA!!!!!!!

klasa side by side
Polaris RZR - tutaj też się nie znam, ale widziałem jak wygląda i jeździ taki RZR - ek po kilku przeróbkach. Bajer, może kiedyś...

Pozdrawiam :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.07.2009 09:03
Posty: 2
Quad: Raptor 350, w planach Raptor 700 :)
PostWysłany: 25.02.2010 20:02 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
klasa sportowa 2k- wybrałem Yamaha YFZ 450R ponieważ mam nadzieję że będzie to moja kolejna zabawka:)
klasa mid size 4k Yamaha Grizzly 550 - wpadł w oko
klasa big born 4k Can Am Renegade 800 -gdybym miął zrezygnować z ośki to tylko na rzecz tego gada
klasa side by side- Polaris RZR / RZR 800 S -wybór z powodu wyjątkowego wyglądu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.12.2009 19:58
Posty: 456
Miejscowość: Radom
PostWysłany: 25.02.2010 20:16 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Quady quady i jeszcze raz quady... Jednak, który z nich jest numerem jeden?

Quad SPORTOWY 2K: Suzuki LTZ 400
Wiem jedno, jestem fanem Suzuki. Jak dla mnie każda Suza była jest i będzie naj. Od samego początku, gdy ujrzałem LTZ-tkę zauroczyłem się. Kocham w niej wszytko, zawieszenie działa jak bajka, że już o wspaniałej sterowności nie wspomnę. Cudne pomruki silnika wywołują u mnie delikatne dreszcze. Jest to naprawdę to czego poszukiwałem, każda jazda jest istnym marzeniem. Pomimo, że silnik nie ma największej pojemności, to nie ustępuje innym quadom i dostarcza wiele frajdy. Jest moją zdecydowaną faworytką. Bezkonkurencyjna, wspaniała i niezniszczalna, naprawdę niezniszczalna!
To po prostu Suzi :D

Quad MID SIZE: Yamaha Grizzly 550
Przyznam się, że bardziej kręcą mnie ośki. Jednak to głównie z sentymentów wybieram Yamaszke. Był to pierwszy quad na jakim zasiadłem(wtedy jeszcze z ojcem) Jeździliśmy przez naprawdę długi czas, kilka razy nawet sam kierowałem :) Do dziś pamiętam tą radość i moment gdy wujek przed nami wyskoczył, a my zaraz za nim wykonaliśmy "ogromny wyskok" (czyli zaledwie chwilowe oderwanie się od ziemi) To było to, wtedy poczułem, że gdy dorosnę kupię sobie własną gadzinę.

Quad BIG BORE: Can-am Bombardier Renegade 800R/ 800R X XC
Niestety jeszcze nie jeździłem, jednak widziałem ją w akcji- wtedy też wspinała się pod stromą górę. Jako fanowi osiek przypadło mi do gustu, iż Renia jest połączeniem mocnej przeprawówki ze sportową stylistyką. Z przodu wygląda jak rasowa ośka, a nie jak błotołaz. Pomimo swojego wyglądu doskonale sprawdza się w terenie- naprawdę, bomba quadzik ;)

Side by Side: Polaris RZR / RZR 800 S
W tym przypadku kierowałem się wyglądem i opisami innych forumowiczów. Nie ukrywam, że chciałbym móc się przejechać. Przepraszam i dziękuje za to, iż wybrałem Polarisa jako mistrza w Side by Side.


 
Profil

Rejestracja: 23.03.2009 17:46
Posty: 30
PostWysłany: 25.02.2010 21:05 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Witam, to i ja przedstawię moich faworytów:

Quad SPORTOWY 2K:
Image
Yamaha YFM 700R Raptor - stawiam na Yamaszkę, ze względu na jej niezawodność oraz to ona najbardziej przypadła mi do gustu z podanych możliwości. Wybierałem między YFZ, a Raptorem - ze względu na bardziej rekreacyjne przystaosowanie i przede wszystkim posiadanie biegu wstecznego zdecydowałem się na Yamaha YFM 700R Raptor.

Quad MID SIZE:
Image
Yamaha Grizzly 550 - nie mam za dużego doświadczenia w tej grupie quadów, jednak zdecydowałem się na wybranie Yamaha Grizzly 550. Możliwe, że dlatego, iż jest to jedyny quad, którym jeździłem ( z kategorii MID SIZE ). Jak na to pojemność uważam, że to dobry i mocny gad warty uwagi kupujących.

Quad BIG BORE:
Image
Can-am Bombardier Renegade 800R/ 800R X XC - i kolej na kategorię, w której wybór najlepszego quada skłonił mnie do dużo głebszych przemyśleń. Nie mogłem się zdecydować na którego postawić: Kawasaki Brute Force 750i ,czy Can-am Bombardier Renegade 800R/ 800R X XC. Brute - silnik V-ka, dość awaryjny, jednak dający mi największą frajdę z jazdy. Bomba też ciekawa propozycja - mocna, silnik Rotaxa i wygląd quada sportowo-przeprawowego - co zaważyło na wyborze.

Side by Side:
Image
Polariz RZR / RZR 800 S - z pewnością najbardziej rozpowszechniony SbS na forum. Zdecydowanie korzystny wygląd ( wg. mnie najlepszy z całej kategorii ), stosunkowo duża dostępność części tuningowych, często spotykany na zarówno "zwykłych", jak i prestżowych rajdach. Jedyny minus to dzwięk, którego nie mogę znieść, jednak wystarczy dobry wydech tuningowy i po problemie.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.05.2009 18:00
Posty: 530
Miejscowość: Murowana Goślina/k.PŃ
Quad: LTZ 434 ,Renegade 800 xr
PostWysłany: 25.02.2010 21:19 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
2k -Suzuki Z400 : Zdecydowałem się wybrać tego quada z jednego prostego powodu ze mam słabość do niego , by, wybrał ltr`a lecz nie mam i nie wiem co on potrafi , a LTz`ta znam na wylot . Może nie jest tak lekki jak ltr i nie ma mocy jak Raptor ale jest jedyny w swoim rodzaju !

Quad MID SIZE Can-am Bombardier Renegade 500 - przepiękny gad Potrafi sowje , ma wszystko co trzeba idealny gad na turystykę !

Quad BIG BORE Honda Rincon 680 Jest to najlepszy quad w teren jakim miałem okazję i się spotkać ! gdyby był trochę wyższy był by czymś więcej niż ideałem . JEst przepiękny , ma swój charakter mocy tyle ile trzeba . Wszędzie i zawsze U mnie Rincon będzie u mnie nr 1 wśród quadów z 4x4 .

Polariz RZR / RZR 800 S Side by Side Maszyna z charakterem nie ma innej tak samo dobrej maszyny jak RZR ! Ubóstwiam za osiągi i za wygląd .

Pozdrawiam Whisper

_________________
"Jeżeli jest coś nie możliwe do wykonania , dajcie to zrobić Whisper`owi ." Hardcorowy Koksu
Whisper - Paweł LTZ 400
Whisper Senior - Tomek (Tata)- Renia 800xr


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2007 14:09
Posty: 1214
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: Byl i już pewnie nie będzie
PostWysłany: 25.02.2010 21:55 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
QUAD ROKU 2009 ATV POLSKA - WYNIKI


UWAGA !!!

Nadeszła długo oczekiwana chwila - Wyniki plebiscytu na Quada Roku 2009 wybieranego przez użytkowników forum ATV Polska !!!

ZWYCIĘZCA W KATEGORII QUAD MID SIZE 4K

Yamaha Grizzly 550

Image

Ceniony prze wielu za poręczność i dynamikę wygrywa większością Waszych głosów w kategorii MID SIZE 4K

ZWYCIĘZCA W KATEGORII QUAD BIG BORE 4K

CAN-AM BOBMARDIER Renegade 800RX XC

Image

Jeszcze ciepły po niedawnym rynkowym debiucie CAN-AM Renegade 800RX XC jako najmocniejszy quad 4K na rynku - wygrywa w kategorii BIG BORE 4K


ZWYCIĘZCA W KATEGORII QUAD SPORTOWY 2K

Yamaha Raptor 700

Image

Ceniony przez zawodników, niezawodny i bardzo mocny sprzęt - po prostu Yamaha Raptor 700 - zwycięzca w kategorii SPORTOWE 2K


ZWYCIĘZCA W KATEGORII SIDE BY SIDE

Polaris RZR 800/ RZR 800 S

Image

Polaris RZR 800/ 800 S zwycięża z gigantyczną przewagą w klasie SIDE BY SIDE miażdżąc tym samym konkurencję.




LOSOWANIE WYŁONIŁO 5-CIU SZCZĘŚLIWCÓW, KTÓRZY OTRZYMAJĄ NAGRODY !!!

OTO ONI:


- Daniel5241
- Walciu
- aero
- dziubek25077
- Slascher


UPRZEJMIE PROSZĘ WYLOSOWANE OSOBY O PW Z DANYMI DO PRZESYŁKI !!!

Aby zobaczyć wyniki plebiscytu należy kliknąć w poniższy przycisk



Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w plebiscycie i zapraszamy do komentowania wyników !!!

_________________
ROMANIA 2009 - ZDJĘCIA TUTAJ


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 25.02.2010 22:05 
Re: QUAD ROKU 2009 ATV Polska
Bez niespodzianek :oczy:

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.