Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Can Am Outlander 800ltd chrobotanie na stecznym
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 14:25



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Can Am Outlander 800ltd chrobotanie na stecznym 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.03.2012 20:21
Posty: 5
Miejscowość: HAMAR, NORWEGIA
Quad: Can Am Outlander 800 LTD
PostWysłany: 23.11.2014 21:01 
Can Am Outlander 800ltd chrobotanie na stecznym
Witam. Mial ktoś może taki przypadek w Outlanderze ze podczas jazdy na wstecznym biegu zaczyna chrobotac? U mnie pojawilo się to jesli dobrze pamietam w tamtym roku chyba w czasie kiedy się zakopalem w blocie - dosc glebokim. zZ poczatki pojawialo się co jakis cza na wstecznym i nie bylo irytujace, zerknalem pod spod ale nie udalo mi się zlokalizowac dzwieku, a potem doszedlem do wniosku ze to chyba klocki wibruja,i powoduja ten dźwięk. Na te chwile jest to bardzo glosne chobotanie jakby wibracja klockow lub tarcz, dochodzaca od srodka jakby spod silnika, tylko przy powolnym cofaniu. Nie potrafie tego zlokalizowac bo się niesie po calym quadzie. Przedni walek wychodzacy ze skrzyni nie ma luzu, 4x4 dziala bez zarzutu. Quad jest w codziennej eksploatacji, wykonuje niezbyt ciezkie prace przy domu - zwozenie drewna z lasu itp, jest również dosc duzo jezdzony po drogach utwardzonych-asfalt, szutry. Raz w roku pzeprowadzany jest kompleksowy serwis, lacznie z romontowaniem CVT. CVT bylo sprawdzane na wiosne i nic niepokojacego tam nie znalazlem, przebieg 12000 km, oprocz paska nic tam jeszcze nie wymienialem. Wiem ze pinezki sa do wymiany bo im się polamaly ogonki ale siedza jeszcze na miejscach i nie sa powycierane. Fajnie byloby otrzymac jakies wskazowki, odnosnie tego problemu bo zamierzam się za to zabrac w tym tygodniu tak na powaznie. może ktoś mial podobne doswiadczenia? Dodam ze przejzalem forum dosc doklanie i podobnego problemu nie znalazlem. Pozdrawiam i dzięki za wszelkie rady.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.05.2010 13:23
Posty: 1146
Miejscowość: Windyki / Iława
Quad: Outy 800
Poprzednie quady: Lucky star 250 Suzuki Kingquad 700 Can Am Outlander 800 Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 23.11.2014 21:46 
Re: Can Am Outlander 800ltd chrobotanie na stecznym
Masz możliwość nagrania tego ? Stawiam na skrzynie biegów lub tylny most


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 29.08.2014 20:44
Posty: 247
Miejscowość: Jaworzno
Quad: Yamaha Grizzly 700 FI
PostWysłany: 24.11.2014 21:00 
Re: Can Am Outlander 800ltd chrobotanie na stecznym
Ja mam identyczne "chrobotanie" w Grizzly i też póki co na wstecznym, ale u mnie to przegub strzelił... Przyuważ sobie czy to z okolic kół jest


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.