Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - A co z Honda 450??? Ktoś zna ten sprzęt?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.05.2024 00:11



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
A co z Honda 450??? Ktoś zna ten sprzęt? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.11.2003 15:32
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 07.12.2003 19:20 
A co z Honda 450??? Ktoś zna ten sprzęt?
A co z Honda 450??? Ktoś zna ten sprzęt?


 
Profil

Rejestracja: 19.11.2003 10:12
Posty: 16
Miejscowość: Podlaskie
PostWysłany: 08.12.2003 08:45 
Honda 450 R
Honda z tego co czytałem z testów USA i poruwnań z introduktionem to jest tak Honda ma słabszy silnik i zeby osiągnąć taką dynamikę jaka jest w YFZ trzeba zamontować kit tiuning nie pamiętam nazwy ale jest to coś chyba seryjnego pozatym Honda na mnięjszy skok tylkiego amora ale ma wygodniejsza pozycje za kierownikiem waga obydwu ATV jest jesli się nie myle taka sama a Honda nie ma startera tylko kopniak a więc dołożyli albo kilogramów do silkika np w wał korbowy albo w rame jest po prostu mocniejszy ten podzespół od inrtoduktiona, a jest teka strona polska ludzi z Białegostoku jest tohttp://www.moto.ry.pl/4images/index.p ... fd6e7e303a tam jest odbajerowana hondziawka poszukaj sobie .
Moim zadanie na pewno będzie to mocniejszy sprzęt od YFZ to znaczy zywotniejszy bo to jest Honda co jeszcze pełny zestaw gratów do tiuningu bądzie dostępny doriero w lutym pod koniec marca jak mi się nic nie odmieni będziesz mogł się karnąc nią jak kupię to tylko na maksa wypasioną bo mam zdanie takie same jak Mr Grzesiek .B i chyba coś takiego sobie kupię na dziś jestem zdecydowany na 70%
chodzi mi po głowie jeszcze Banszingtonik tiuningowany na maksa ale wiesz ja oszalałem sam nie wiem co by Ty kupić jak masz jakieś pytanak wal pozdrawiam Robert.

_________________
ROBERT


 
Profil

Rejestracja: 16.11.2003 15:32
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 08.12.2003 16:28 
dzięki za odpowiedzi Robert. Piszesz coś o introductionie??? Co to właściwie jest? Jak już coś kupisz to czekam na opinie. Ja narazie gromadzę fundusze na quada...może niedlugo uda mi się cos kupić!Aha...czyli jednak Honda 450 wygrywa z yamahą YFZ?


 
Profil

Rejestracja: 19.11.2003 10:12
Posty: 16
Miejscowość: Podlaskie
PostWysłany: 08.12.2003 20:35 
Honda czy yama
Wiesz czy wygrywa seryjnie jest yama bardziej zacięta i narwista a więc jest lepsze teoretycznie ale zapewne czytałeś co sadze o introduktionie jest ona w orginale podrasowana a silnik jak pisałem i mozesz mi wierzyć to jest atv dla ludzi mających zł na wydawanie na remonty nigdy nie powiedziałem ze jest to złom ale taka jest specyfika tego motoru i koniec introdi się rozsypie a Honda dalej bądzie smigać i taki jest morał i z tego powodu nie kupię introduktiona własnie jak masz chęć na 4 suwika kup sobie rapiego podnies kompresje tłokiem zmień filtr dysze zawieche podobno niezłą zawiechę sprzedaje z amorami Mr Cebo ze swego rapiego i badziesz smigał często nie zaglądając wystrzegaj się tylko rocznika 2001 , masz chęć na atv cros to ja bym kupił Hondę 250 R , a jesli masz chęć na coś do enduro i crosu to coś mi się zdaje że najlepszy będzie banszington po jakims tiuningu najlepiej Dancanowski 350 internatinonal to jes podobno 85 % żywotności orginału i 80 km lub 403 eleminator i to jest 70 % żywotności orginału ale ile koni to nie pamiętam banszington ma coś w sobie jest zajebisty Sprzęt siedzisz na nim super zwłaszcza jesli jestes " obszerniejszy" . a jesli umiesz powozić dwu taktem to masz 70 % sukcesu za soba fakt nie bendą Cię słyszeć w promieniu kilometra i bedziesz wymienial te tłoki ale jesli to ci nie przeszkadza to kup je .
PS. ostatni widziałem zestaw tiuningowy do banszungtona 520 cm3 ma jakieś szczeguł 125 km to jest to co nie i 26 litrów na 100 km paliwka .
Pozdrawiam Robert.

_________________
ROBERT


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.01.2004 16:00
Posty: 54
Miejscowość: Stolpmünde-pomorze
Quad: P:Honda TRX 500Fa S:Honda TRX 450,g450,rhino :)
PostWysłany: 14.01.2004 16:44 
Honda TRX450es
Czejść posiadam Hondę TRX450es od nowości niemiałem z nią problemów,jedynie co to rok po zakupie miałem problem ze skrzynią biegów(zacinała się) ale zrobili mi to na gwaracji i od tamtej pory nic się niedzieje. Jeździłem na wielu quadach i Honda dlamnie jest najlepsza, na plaży jest rewelacja, tak samo w lesie mimo to że mam wyciągarkę to ją bardzo żadko używam.Radzi sobie bardzo dobrze, prędkość max.to 90kmh z przyczepką i pługiem na drodze, siedzenie jest tak duże żę spokojnie zmieszczą się 2 osoby a quad tego nieodczuje.
Polecam Hondę TRX450es


 
Profil

Rejestracja: 19.11.2003 10:12
Posty: 16
Miejscowość: Podlaskie
PostWysłany: 14.01.2004 18:25 
Tomi Przyjacielu my pisaliśmy o TRX 450 R wiesz tej nowej z napędem na 1 oś pozdrawiam a tak apropos masz racje Honda jest ok zaczynałem na TRX 300 napęd wałem na tył sprzęt totalnie nie do zdarcia nasz młody kat nawet jej nie zajezdził fakt urwał tyli wahacz i oś na dzrzewku słusznych rozmiarów . ale po wymianie sprzęt dalej śmigał.

_________________
ROBERT


 
Profil

Rejestracja: 21.07.2005 21:25
Posty: 1
Miejscowość: Wrocław
Quad: TRX 450 es
PostWysłany: 21.07.2005 21:39 
Panowie,
Kupiłem jakiś czas temu TRX-a 450 po małej demolce - brakuje mi jeszcze kilka części .
Ale , o zgrozo , ostatnio stwierdziłem , że na jednej stronie mam inne felgi - 11" , podczas gdy standardowo powinno być 12" .
Gdzie szukać felg-używek do TRX-a ? Może ktoś chciałby się wymienić ?

_________________
Bryła


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.