Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z zasilaniem, instalacja lub nie wiadomo czym.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 19:19



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z zasilaniem, instalacja lub nie wiadomo czym. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 07.01.2023 16:31
Posty: 1
Imię: Bartosz
Quad: Yamaha Grizzly 350 IRS
PostWysłany: 07.01.2023 16:46 
Problem z zasilaniem, instalacja lub nie wiadomo czym.
Witam quadomaniaków mam pewien problem z moja maszyna i już brakło mi pomysłów co to może być.
Naładowałem akumulator po dłuższym staniu maszyny. Założyłem do quada, wymieniłem przekaźnik rozrusznika bo się poprzedni zjarał.
I tu się zaczęły schody przekręcam stacyjkę i quad od razu kręcił mało tego kręcił cały czas nawet jak odpalił to dalej kręcił rozrusznikiem, zgasiłem dalej kręcił.
Następne włączenie stacyjki nie wyświetla się nic, nie świecą diody nie da się zapalić świateł nic ani uruchomić guzikiem odpalania. Odpaliłem go na krótko pracuje wszystko elegancko, diody swiecą, światła też, rozrusznik nie kręci cały czas, wszystko gra, można normalnie zgasić z poziomu stacyjki jak i wyłącznikiem na panelu rozrusznika. Gasi się i znów ta sama bajka tylko na krótko kręci. No i zgłupiałem co to może być macie jakiś pomysł?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 09.01.2023 10:11 
Re: Problem z zasilaniem, instalacja lub nie wiadomo czym.
szukał bym problemu we włączniku elektrycznym, może jest zalany i robi ci zwarcie , rozbierz i przeczyść go jeśli się da ,ewentualnie jeśli masz możliwość to podmień go na inny ewidentnie coś ci daje cały czas prąd na rozrusznik , sprawdź też stacyjkę i kable do niej może coś się przetarło , oczywiście jeszcze bezpieczniki dobrze przejrzeć , jak ci któryś spali to musisz iść po kablu do wadliwego elementu


Ostatnio zmieniony przez jarecki13, 09.01.2023 10:11, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.