Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bruin 250 - czy warto?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 08:25



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Bruin 250 - czy warto? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2005 08:10
Posty: 9
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: Honda Foreman
PostWysłany: 23.11.2005 08:43 
Bruin 250 - czy warto?
Witam.
Czy wg Was warto kupić Yamahę Bruin 250? Nadmienię, że moje środki finansowe są ograniczone a i tak myślę o sprowadzonym sprzęcie. Posiada niestety tylko napęd na tył.
Jeździł ktoś z Was tym quadem? Proszę o podzielenie się opiniami. Będę wdzięczny również za opinie tych, którzy conieco o nim słyszeli albo czytali. Może jakaś stronka z testem?
Pozdr.

Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 23.11.2005 10:34 
Jeździłem owszem - ma bardzo dobre właściwości jezdzne i po iluśtamset uzytkownikach wyglądał i zachowywał się wciąż jak nowy - nie wyczułem żadnych luzów, ani innych anomalii np. w pracy silnika (2 letni Sprzęt)
W półautomacie jego przyspieszenoe jest całkiem niezłe, byłem zaskoczony wręcz żwawością tego silnika, nawet z drugą osobą na plecach.
Jest też lżejszy od swojego braciszka z napędem 4x4 a to dosyć niebagatelna sprawa - pali też mniej niż 350, a jest to zaletą, zwłaszcza dla początkującego :) - dobre światła, bagażniki - wszystko co potrzebne przy quadzie turystycznym, a bez 4x4 też spokojnie sobie poradzisz - dokup sobie tanią wyciągarkę, jak nie będziesz jeździł po bagnach to i tak będziesz jej używał od wielkiego dzwonu, a z powodzeniem będzie stanowiła namiastkę napędu na cztery koła.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2005 08:10
Posty: 9
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: Honda Foreman
PostWysłany: 25.11.2005 08:16 
Bruin czy Recon
A co wolelibyście wybrać: Yamahę Bruin 250 czy Hondę Recon 250?
Pomijając kwestię ceny zakupu.
Mam tu na myśli trwałość, przyjemność z jazdy i możliwości przeprawowe sprzętu.

Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 25.11.2005 18:35 
Yamaha Bruin jest sporo większy niż Recon.
Honda Recon to bardzo porządny i trwały sprzęt dla początkującego. Jest mały, zwinny i dość szybki.
Najlepiej kup Bruina ale 350 z napędem 4x4. Nadaje się dla profesjonalisty jak i zupełnie początkującego. Dosłownie każdy sobie na nim poradzi. Robiąc imprezy dla początkujących, wiem, że Bruin był najchętniej użytkowanym przez absolutnie wszystkich, nawet przez kobiety.
A doświadczony jeżdziec potrafi zrobić z niego użytek nawet w najtrudniejszym terenie. Bruinem można dotrzymać kroku nawet większym i silniejszym maszynom.
Kupujesz raz - masz na długo. Sprzęt mocny i bezawaryjny. Polecam.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 25.11.2005 19:47 
Dla odmiany Recon jest znacznie bardziej ekonomiczny ... i to jednak Honda :D
Ale fakt, jeśli chciałbyś rozejrzeć się za Bruinem 350 jest to propozycja godna rozpatrzenia - mocy ci na pewno nigdzie nie zabraknie (i to nawet w 250, zwłaszcza z półautomatem) a nie wcinają te sprzety tyle paliwa co np. Grizzly itp. pojemności.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 14.01.2006 11:43
Posty: 15
Miejscowość: xxxxx
PostWysłany: 26.02.2006 13:05 
A tak z ciekawości ile kosztuje Bruin 250 :?: I czy rzeczywiście jest dobry dla początkującego, wysokiego początkującego :?:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.