Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - pierwsza przejażdzka bruinem 350
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 22:38



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
pierwsza przejażdzka bruinem 350 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.05.2006 15:25
Posty: 14
Miejscowość: kielce
Quad: Yamaha BRUIN 4X4
PostWysłany: 20.05.2006 10:50 
pierwsza przejażdzka bruinem 350
no wreszcie jest! :lol:
wczoraj zakupiłem sprzęt co prawda używany ale ok
wszystko przejżałem filtr lekko zbrudzony brak żarówki w reflektorze ale tak poza tym na razie wszystko wydaje się w porządku.
Wrażenia z jazdy jak najbardzie pomyślne chwila nauki i gaz na full.
Tak się zastanawiam czy jest ktoś na forum majacy bruina 350?? udzieliłbymi pare rad technicznych
np.gdzie kupić żarówke jest jakas nietypowa??jaki olej ,na co zwracac uwage itp.
A tak na marginesie to wiem dlaczego wszysczy chcą miec wieksza moc...

_________________
BEAR-pompy paliwa elektronika samochodowa


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 20.05.2006 12:10 
bearos - wez trochę poczytaj bo prawie wszystko o co pytasz zostało już napisane

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 17.05.2006 15:25
Posty: 14
Miejscowość: kielce
Quad: Yamaha BRUIN 4X4
PostWysłany: 20.05.2006 13:09 
tak na marginesie wiekszośc porad technicznych umieszczonych na forum ma niewielka wartośc informacyjna

wydaje mi się ze forum jest po to by tacy ludzie jak ja /na razie niedoswiadczeni jeżeli chodzi o quady/pytali a bardziej zorientowani mogli cos na temat powiedziec.
Ja nie jestem zwolennikiem serwisu bo serwisy bydajmniej te samochodowe na razie w Polsce sa na etapie nauki -tymbardziej te quadowe.
Wolałbym nie jechac z wymiana żarówki do serwisu,czy z drobna usterka

_________________
BEAR-pompy paliwa elektronika samochodowa


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 20.05.2006 15:10 
Cytuj:
tak na marginesie wiekszośc porad technicznych umieszczonych na forum ma niewielka wartośc informacyjna


Jakoś do tej pory nikt nie narzekał, co chyba mówi samo za siebie... :zły: A Bruin to bardzo popularny sprzęt i z informacji o nim znajdujących się na forum można by napisać magisterkę!

Co do pytania, wszystko się zgadza, ale czy ma sens zadawanie 50 raz tego samego pytania, na które wcześniej odpowiedziano już kilka razy?

Co do częśći eksploatacyjnych - www.larsson.pl, było kilkukrotnie.
Jakby tam by jej nie było, był cały temat na temat nietypowych żarówek i gdzie je kupować.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 20.05.2006 18:35 
Cytuj:
tak na marginesie wiekszośc porad technicznych umieszczonych na forum ma niewielka wartośc informacyjna


Chłopie cos ci się chyba pomieszało :oczy: - weź poczytaj a potem wydawaj opinie co do wartości umieszczonych tu porad - gadając takie głupoty obrażasz wielu ludzi, którzy bezinteresownie pomagają innym , poświecajac czas i pisząc wiele wartościowych wskazówek i porad.

Tym bardziej jak jestes jeszcze zielony w tym temacie to weź się za lekturę działu Yamaha i WARSZTAT - nastepnie jak czegoś nie bedziesz wiedział to zadawaj konkretne pytania.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.