Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Brak wskazań licznika Bruin 350
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 19:10



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Brak wskazań licznika Bruin 350 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 13.05.2014 20:17
Posty: 1
Imię: łukasz
Quad: Yamaha
PostWysłany: 02.07.2014 19:42 
Brak wskazań licznika Bruin 350
Hej


Podczas jazdy zaczęło się od zaniżania prędkości aż do całkowitego braku jej pokazywania(jak i nabijania kilometrów). Wczoraj rozebrałem licznik i wydaje mi się, że jest sprawny sprawdziłem go za pomocą śrubokręta ;) linka też jest niewyrobiona wpasowana ładnie we frezie. Przy silniku jest slimak tam co do tego czy jest spasowane z frezem nie jestem pewien, nie chciałem odkręcać ale dziś się za to zabiorę tylko nie wiem czy potrzebne są jakieś uszczelki tam??

Jaka poskładałem wszystko przejechałem się kilka metrów licznik wskazywał prędkość do chwili zatrzymania po ponownym ruszeniu już nie wskazywał

Co sprawdzić? Czego może to być wina?

pozdrawiam

-- dodano 02.07.2014 20:42 --

a wiec coś nie tak z napędem licznika. Co mogło się tam uszkodzić ? muszę spuścić olej i dopiero wtedy to rozkręcić jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę ?


Ostatnio zmieniony przez klusek_20, 02.07.2014 19:42, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 31.07.2013 15:47
Posty: 44
Imię: Paweł
Quad: kvf 650
Poprzednie quady: Bruin 350
PostWysłany: 07.07.2014 20:14 
Re: Brak wskazań licznika Bruin 350
sprawdz naped przy skrzyni jest tam male kolo zebate może masz podtarte tryby chociaz watpie. Szybciej masz wyrobiona linke na końcach powinny być w ksztalcie kwadratu lub samo mocowanie w liczniku sprawdz to.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.