Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem mały Kodiak 450
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.05.2024 20:23



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Problem mały Kodiak 450 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 20.10.2005 23:06 
Problem mały Kodiak 450
Witam
Mam problem z kodiakiem 450 , z licznikiem w czasie gdy silnik chodzi a quad stoi to licznik pokazuje 15 do 25 km/h czyli że niby jedzie jak przygazuję mu na luzie pokazuje do 90 km /h niby nic a jednak w momencie gdy załączam wsteczny to przy tych stojących 20 km owerdrive odłącza mi zapłon i w ogóle nie mogę jechać do tyłu!! co z tym licznikiem tj czujnikiem prędkośći zna ktoś taki problem?
Co z tym robić jak to ugryźć?
Pozdrawiam Mike


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2004 16:22
Posty: 463
PostWysłany: 20.10.2005 23:11 
nie wiem jak jest w quadach ale w autach cos takiego się czasami zdaza a z usunieciem usterki nie powinien miec problemu sasiad mechanik ;)

_________________
so, let me get this straight , your atv has 450 ccm, whereas my bottle of Moutain Dew has 2.0 liters? ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 21.10.2005 06:24 
Wygląda na jakieś zwarcie na stykach albo uszkodzony czujnik właśnie. Spróbój zajrzeć do instalacji i przepatrzyć wszsytkie połaczenia 9 i w miare mżliwości je wyczyścić). Coś mogło zaśniedzieć np. od wjeżdżania do wody i teraz komputer wariuje...

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 21.10.2005 23:26 
Dzięki za rady
sprawa okazła się bardzo dziwna , otóż zawiesił się rozrusznik i robił zwarcie (przygasały kontrolki i tylko cykał przekażnik) więc odpaliłem bydle zrywką ale po ponownym zgaszeni dalej nie odpalał więc pomyślałem że padł akumulator i podłączyłem inny i odpalił po małym zadymieniu ?? coś puściło i wszystko wróciło do normy wsteczny zaczął działać bo przestał pokazywać żę "jedzie" gdy stoi . Powtarzałem odpalanie kilkakrotnie i działa ?? bardzo to dziwne nieprawdaż??
Pozdrawiam Mike


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.