Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jak przerobić niewymienny sworzeń na wymienny Kodiak 400 ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 03:46



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Jak przerobić niewymienny sworzeń na wymienny Kodiak 400 ? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 14.09.2016 16:57
Posty: 2
Imię: Karol
Quad: Yamaha Kodiak YFM400 4x4 98'
PostWysłany: 26.10.2016 10:51 
Jak przerobić niewymienny sworzeń na wymienny Kodiak 400 ?
Jestem tu nowy i na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum . :)

Posiadam Yamahe Kodiak 4x4 400 rok 98 ' i niestety wahacze w przednim zawieszeniu posiadają niewymienne sworznie .

Widziałem już na tym forum prawie identyczny temat jednak jest on ogólnikowo opisany i nie zawiera szczegółów , które dla mnie są bardzo istotne .

Mam uszkodzony sworzeń dolnego przedniego wahacza i proszę o informacje bo na pewno nie jedna osoba z Was miała podobny problem o wskazanie od czego sworzeń podejdzie w miejsce starego najlepiej numer części ale wystarczy mi też marka rok i model pojazdu oraz technike jaką zastosowaliście przy przeróbce .

Chodzi mi o sprawdzone rozwiązanie .

Jeśli ktoś nie będzie pewny swojej wypowiedzi niech nie pisze bo po co zaśmiecać forum .

Jeśli ten temat już jest gdzieś opisany to proszę o pomoc w nakierowaniu i usunę post ,żeby nie powielać tematu .

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

-- dodano 26.10.2016 11:51 --

Witam
Wszystkich

Poradziłem sobie z problemem niewymiennego sworznia . Mianowicie idealnie pasuje sworzeń od citroena AX 14mm stożek taki sam jak w oryginale więc bez problemu pasuje do zwrotnicy i jest to bezwzględnie najlepsze rozwiązanie praktycznie identyczny a do tego bardziej wytrzymały . Wiadomo trzeba wypruć stary sworzeń i w tym miejscu rozwiercić na wymiar pod nowy .

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez KarolYFM400, 26.10.2016 10:51, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.